Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jak już to Jolanty Fajkowskiej
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Jeden ciul nie musze znac nazwisk kazdych miernot z TVP :) Dobrze wiedzieliście o kogo chodzi :) przypominam też, że ta fajkowska nie tylko wkręciła ją do Klanku ale tez pozalatwiala mase rólek i epizodów w różnych serialikach dla mlodziezy produkowanych przy udziale TVP :) Rzeczywiscie biedny wuj Stefan bo cala obsluga prawna i papierkowa burdeliku Lubiczufffffff spada na jego ręce a tak Marek by mu pomagał oj Agniesia zaszkodziła rodzinnemu imperium poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila to mloda
nimfomanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
schlanie sie mariuszka w 3 doopy - zaal :) klanowe picie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy potwierdizly ze to jego
dziekco ale potem,u Ryskow w domu gdy "oblewano" pozytywny wynik testu DNA Joasia przyznala sie Mariuszowi,ze go zdradzila.Swiadkami tego byla Grazynka i Rysio. Dlatego dzisiaj,z powodu zdrady zony Mariusz sie upil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka po wakacjach zmieniła styl ubieranie, dość eleganckie spódniczki, rajstopki, płaszczyki, buty na obcasie do szkoły, chyba lekko przegięli, przecież ona jest nadal w liceum ;). Kamila to już od dawna tak "poważnie" ubrana chodzi i mam wrażenie, że chcieli żeby wyglądały podobnie ;) Olka z Norbertem jakoś tak sztucznie w tym mieszkaniu się zachowują...a o Norbert tylko 25 tys. zł dostał z ze sprzedaży domu w Warszawie, dlaczego tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z Joasią, która nagle jest też przyjaciółką Grażynki mnie powalił..nie mówiąc już o Kindze mieszkającej na Sadybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa nie pamiętam już kiedy widziałam łazienkę na Sadybie :D. i jak wam się łazienka Eli podobała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usnęłam w tracie dzisiejszego odcinka, to chyba mówi samo przez się :P rzeczywiście wiało nudą. Jak widzę grę aktorską Cyrwusa, to nie mam pytań... On tak sztucznie gra, do tego te jego durnowate teksty, że aż się słabo robi człowiekowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli brata Kingi naprawdę przygarnął na Sadybę, to Sadyba powinna wtedy zmienić nazwę na Dom Samarytanina... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLANOMANIAK
A AGNIESZKA MA NOWE MIESZKANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe dobre z tym
Domem Samrytanina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
dzisiejszy odcinek kicha z kupą ;/ Ale Klanik powoli wchodzi w faze rodzinnego burdeliku bo juz Miłoszek Bożkę chciał nago a Bożka sie uniosla bo w koncu wychowana u Ryśka to ona wie co dobre a co to zuuuuuuuooooooooooooooooo Tak czy siak w Klanie bedzie burdelik bo juz powoli wprowadzają wątki erotyczne Brat Kingi moze miec posadę opowiadacza o dragach prostytutkom lubicza Lazienka Eli okropna wyglada na lazienke w kawalerce a nie w takim duzym domu gdzie kazdy bohater klanu mieszkal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyciak co do dzieci
Ania - Anulka Darka. a !! syn Mariusza ten nowonarodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - mieszkanie Agi wygląda jakos inaczej - dołączam do pytania! brat Kingi juz kiedys występował, kilka lat temu, był wtedy małym chłopcem, a teraz to nastolatek i zapewne grany przez kogoś innego, ale nie do końca to nowa postać Bożenka ale sie obruszyła, przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka paskudna, ale oni tam wszyscy maja paskudne łazienki, fajna była tylko ta u profesora którą Rysiek remontował. Kinga-jej twarz nie wyraża żadnych emocji, gra ciągle tą samą miną powiedzcie jak ona zdała egzaminy, w końcu jest zawodową aktorką, i ktoś ja uczył a potem dopuścił do egzaminów które zdała. Jakim cudem? To bracia Mroczkowie bają w sobie więcej emocji choć nie sa dyplomowanymi aktorami. Mieszkanie Agnieszki na pewno nie jest to samo, tamto miało kuchnie po prawej stronie od drzwi wejściowych a ta kuchnia jest teraz w miejscu pokoju. Znowu zmienili mieszkanie i nas nie powiadomili :-o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ja zapytam skromnie
Co sie stało z Beata jak wytlumaczyli jej odejście. Przegapiłam odcinki po wakacjach. Niby zyje ale co z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Beata odeszła od rodziny żeby założyć mały rodzinny burdelik ale to długa historia i nie chcę mi się już wszystkiego opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty na zmianę?! Matko i córko, kto pisze ten scenariusz?! Moja siostra też jest kuratorem sądowym, ale butów na zmianę nie bierze, jak jeździ na wywiady! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Podzielam spostrzeżenia dotyczące Kingi, totalne drewno artystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogladam klan
Ktoś już wcześniej wspominał o zmianie stylu Bożeny po wakacjach, ale dziś to już lekka przesada, marynareczka, torebeczka na przedramieniu, obcasy, płaszczyk... Tak się teraz ubiera młodzież z liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzież w liceum dziś się raczej rozbiera niż ubiera - widziałam nie tak dawno na własne oczy :D raczej nie w głowach im marynarki, czy płaszczyki przed kolanko, tylko krótkie, obcisłe bluzeczki i getry podkreślające tyłki... :P Pragnę dodać, ze Kamila z Bożeną chadzają ponoć do SPORTOWEGO liceum :D ale wtopa z tym ubiorem :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodziłam do liceum, gdzie była kl. sportowa i te dziewczyny na pewno nie ubierały się tak elegancko jak Bożena. Z reguły miały zwykłe dżisny, t-shirt, bluzę dresową, adidasy i kurtki, zamiast płacza. Już nie wspomnę o torbach sportowych na ramieniu, bo przecież po lekcjach miały treningi. Do szkoły, czy kl. sportowej nie idą osoby przypadkowe, tylko ludzie kochający sport, a więc ubierający się adekwatnie do swoich zamiłowań ;) No ale Klan wie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zdziwilam z tym
mieszkaniem agnieszki, myslalam ze cos przegapilam, jakas przeprowadzke do marka czy cos...rzeczywiscie jest inne, kuchnia nie po tej stronie, chyba scenarzysci mysla ze widzowie nie rozrozniaja stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×