Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość vertopola
Od dawna jestem rozczarowana postacią Miłosza ;). Myślałam że to będzie taki chłopak z dobrymi manierami, taki staroświecki, trochę niedopasowany do rzeczywistości...a tymczasem jest nałożnikiem Marty :D i chamsko mieszka w głowie Bożence, głupia postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wskazuje na to, że Rysiek umrze w Środę Popielcową, skoro 22 lutego. To chyba po to, żeby łatwiej było rocznicę śmierci zapamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do heniutko bolkowo
co Ty się czepiasz kobieto???Nie każdy siedzi w domu i ma czas aby zreć obiad o 13 tak jak Ty!!!!!!!!!!!!!!Niektóre kobiety PRACUJĄ i są w domu ok.17 więc zanim zrobią obiad jest 18!!! Ja pracujuę do 16 więc nie jadam obiadów o 13!!!!KOlację to jem o 21!!Ty o tej porze pewnie już śpisz:P Wstajesz o 5 aby móc zrobić obiad na 13 lub nawet 12:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszek w tym kusym
szlafroczku i ręczniku na głowie wygląda jak ciota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heloł plis
No to dzisiaj Miłosz w końcu pokazał w jakiej skórze czuje się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jej nie lubie
bo to jest ciota !!! w reczniczku czy bez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszek w tym kusym
a Norbert jest paskudny,wygląda jak prawdziwy Ogr i ma psychopatyczny,obląkany wyraz oczu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heloł plis
Mogli sobie darować tą głupkowatą muzyczkę w scenie z automatem. Biorąc pod uwagę cały kontekst, to raczej nie było zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi z tą dziewczyną Maćka? co to za facet ten, za którego matka chce ją wydać za mąż? on też jest niepełnosprawny czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do heniutko bolkowo
ja też oglądam Klan bo to aby się nabijać :D A Ty pewnie gapisz się w tv jak leci Klan z rozdziawioną gębą i podziwiasz życie warszafki w Klanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet Martynki to Tomek
jej sąsiad,matka Martyny chce ją wydać za mąż za niego.On też jest niepełnosprawny umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzwonił Beata
to dzwonił Jerzy,chciał jakiś nr od Eli,zapomnial komorki wiec dzwonil z budki telefonicznej.Nie mogł się dodzownić,dodzownił się za 3 razem i dlatego pierwsze 2 telefony byly gluche.A Ela myslala,że to Beata chce sie z nia skontaktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef Norberta jest synem
Janczara, tego Bolka, są podobni, nawet te gesty takie same Miłosz ma grube nogi:), myślałam ,że Marta to jest Jurek prezent walentynkowy dostał, pierścionki z sercem, Małgosia jest szalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutka od bolka ty nie
masz za grosz klasy w sobie dziewucho ! Nie masz już co pisać i co robić, to sie podszywasz pod te pomaranczowe niedorobione niedarajdy życiowe i piszesz jakieś farmazony w swojej obronie. słabe to z deka dziewucho jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doobra tam...
wezcie olejcie tą heniutke od bolka !!!! widac, ze dziewczyna lekko stuknięta ;/ pewnie jakas stara panna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza ferma
no na bank nikt jej nie chce i pisze tutaj jakies duperele nom stop na forum i forum zaśmieca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sunia_ agunia . . .
Toż Żonkilka żartowała z tą rocznicę łatwą do zapamiętania :D Nie widzisz na końcu uśmiechniętej emotki.. :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJNOWSZE GG
Teraz turban i szlafrok Miłoszka będą robiły furrore :D Chłopak się odstawił jak stróż w boże ciało dla swej pańci herbuś, a wy się nabijacie :D haha ale te sceny z ich mizania, to faktycznie nie raz o wymioty przyprawiają... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza ferma
jungowska w tych na wpół rozpuszczonych włosach nie fajnie wyglądała... ciekawe kiedy i czy w ogole jurek powie elżbiecie o tym, ze ta czuje do niego miętę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doobra tam...
a MIłosz to zdaje się miał na sobie szlafrok Edyty ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skype...
ja leże ze śmiechu jak po Miłoszu niektorzy tutaj jadą :D haha trzeba przyznać, ze wesoła postać :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 idę do biura pracy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skype...
To obyś w tym biurze pracy natrafiła / natrafił na panią Zuzanne, ktora znajdzie ci pracę od reki z wynagrodzeniem minimum 3.500 zl netto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza ferma
ciekawi mnie, czy Edyta sie oprze Rutce, czy nawet go zechce wykorzystać :P ?? ta to nikomu nie przepusci - twarda szutka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mam adwokata na forum :) No ale jest dokładnie tak jak ktoś powyżej napisał - Sunia_Agunia, to był żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Norbim to prawie jak z Maćkiem, nic już nie można powiedzieć, bo zaraz się zdenerwuje, tylko na nich chuchaj i dmuchaj, żeby "jaśnie panicze" broń Boże się nie irytowali. Olka ma dokładnie jak Grażyna i Rychu, naprawdę nie mają z nimi lekko. Tak jak Maciek zdominował wszystko, że życie i rozmowy krążą właściwie tylko wokół jego spraw, tak i Norbi owija Oleńkę wokół palca, ona cały czas tańczy jak on jej gra - okropna zależność. Taka miłość to jak niekończąca się sraczka albo zatwardzenie - powinna z tym radykalnie skończyć, jeśli jej życie miłe. Sorry za dosadność, ale tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×