Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Gocha Z
Elżbieta, gdy romansowała z Malickim w 1998 r miała 50 lat i dostawała nerwicy kiedy Jerzy podkreślał, że on ma dopiero 49 więc teraz razem z Pawłem mają po 64 co też jest niejasne bo na początku Ela była najstarsza a dopiero potem okazało się, że ona i Paweł są bliźniakami. Jerzy ma 63 a Rafalski 60 bo Beatka raz się chwaliła narzeczonemu, że jest tylko 3 lata młodszy od jej tatusia. Beata ma 36 bo w '97 miała 21. Agnieszka ma 33 a Olka 27. Michał ma 32 bo w '98 dostał wezwanie na komisję wojskową. Monika ma nie więcej niż 57 bo po bliźniakach było 7 lat przerwy gdy Władysław siedział w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postuluję,zeby nie jedli
na okragło pizzy, zeby blizniaki nie byly ubierane jednakowo, bo wiadomo,ze tak nie nalezy ( a Klan lubi byc poprawny), zeby zostawili doktorostwo bez romansow, jako jedyne normalne malenstwo,zeby nie pokazywali strasznej Gabrieli, tej kobiety od Stiepana i Malgosi, jak najmniej Herbus, zeby sie skonczyl romans z Agatą, Grazynka niech na razie nie wiaze sie z zadnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża Kamili to dobry pomysł... a może akcja z brakiem akceptacji własnej płci? np Małgosia Borecka nie czuje się dziewczynką tylko chłopcem... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha Z
W takim razie ja podpisuję się pod wnioskiem aby Agnieszka Lubicz zafundowała sobie tymczasową odskocznię od mężczyzn. Te związki z kolejnymi facetami powoli stają się nudne, niech zazna chwilowej stabilizacji w ramionach kobiety. Nawet gdyby jej prawdziwa natura dała o sobie znać i później zdradziłaby tą kobietę z mężczyzną to i tak byłby ciekawy materiał na 1 sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram powyższe
pomysły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha Z
Sam pomysł jest dobry tylko, że primadonna Małgosia nie pasuje mi do wizurunku dziewczynki która ma tego typu problemy. W zasadzie mógłby to być Pawełek. Już widzę to konserwatywne zgorszenie doktora Lubicza na wieść o tym, że jego najmłodsza latorośl zamiast chodzić na judo woli skakać w gumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha Z
I do tych wniosków można dołączyć pytanie o możliwość reemisji początkowych odcinków Klanu lub ich udostępnienie w sieci. Znam nawet sporo osób, które szukają ich na DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoktochce
Postuluję aby Mariusz wygrał sprawę o ustalenie opieki nad dzieckiem i żeby Grażynka mu w tym pomogła swoimi zeznaniami a po rozprawie w czasie wspólnego świętowania mogłoby między nimi do czegoś dojść. Kaja okazałaby się cwaniarą kutą na cztery nogi, która chce zdobyć Darka i wygryźć Cześkę z przedszkolnego biznesu bo tak naprawdę lokal należy do Anulki, która jest córką Darka. I co to za pomysł z tym Euro? W innych serialach nikt nawet nie wspomina o tym wydarzeniu a tutaj skupia się wokół tego 1/3 akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumunkaa
Gocha respect, że tak wszystko pamiętasz. Ale w życiu bym nie pomyślałam że Elka ma 64 lata, może właśnie temu, że sie dobrze trzyma, scenarzysci pomyśleli, że oszukają widzów i odmłodzą ją troche:D Rafalskiemu też 60tki bym nie dała, 55 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeżyłam kiedyś jedno bliskie spotkanie z Ryśkiem, w M1 w Krakowie. Pytał ochroniarza czy może wejść na spożywczy bo wcześniej w innym sklepie kupił płyty CD. To się nazywa praworządny obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgvv
A gdzie jest siostra rysia,dorota zakonnica.taka tragedia a ta nawet nie zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jtpgd
Dorota przestała występować jeszcze przed zaginięciem Beaty i z powodu tych wydarzeń też nie odwiedziła rodziny. Chyba, że przyjeżdża w weekendy lub na wakacje wtedy gdy nie ma "Klanu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Rysio dał radę w uwadze, całkiem sympatyczny chłop no i w innym stylu niż Rysio :P a czy można gdzieś obejrzeć piątkowy nie emitowany odcinek klanu za darmo? oprocz ipla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry Królik
Jutro jest tzn. ma być powtórka o 14.25 ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można obejrzeć na onet.vod. Cyrwus sympatyczny facet! Zupełnie inny niż Rysiek! :) Jego żona też wyglądała dużo lepiej niż w Klanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można już obejrzeć kolejne odcinki Klanu na chomikuj. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale widzę, że odcinka ze środy nic nie przebije, a od wtorku klan wróci do "normalności"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam oscary 2012 w necie bo TVP nie raczy transmitowac. Lepiej wydawac hajs na glupi klan niz na jakies wazniejsze eventy. Dobrze ze Rysiek nie dostanie oscara za najglupsza smierc ever :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Dzisiaj stypa...:( No to jak, dziewczyny? Robicie tutaj coś? Ja myślę, że trzeba wypić po koniaczku za Ryśka, fajny chłop był z niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/smierc-rysia-z-klanu-obejrzalo-ponad-4-mln-widzow-wideo ******************************************* 2248 Wizyta Maćka u Oli i Norberta przedłuża się na cały weekend. Grażynka przeprasza młodych za kłopot i obiecuje, że sytuacja więcej nie powtórzy się. Tymczasem Ola po powrocie z pracy ponownie zastaje w domu Maćka. Pediatra stara się nawiązać z Agnieszką bliższą znajomość, jednak dziewczyna nie pozwala na bardziej osobistą relację. Przed próbą spektaklu dochodzi do kłótni Marty z Miłoszem, w wyniku której Miłosz zostaje wyrzucony z próby. Chłopak mówi o zdarzeniu ojcu. Bolek nie przyjmuje do wiadomości, że przedstaienie Marty może obyć się bez scenografii Miłosza. Czesia opowiada Kaji, w jakich okolicznościach poznała Darka i zdradza, że nie jest biologiczna matką Anulki. 2249 Bolek prosi Igora o interwencję u Marty w sprawie syna. Kiedy Igor odmawia, sam spotyka się z Martą i nalega, żeby przywróciła Miłosza do spektaklu. Grozi wycofaniem pieniędzy na sponsoring. Ania z powodu choroby nie idzie do szkoły. Czesia prosi męża, żeby wziął urlop i zajął się chorym dzieckiem. Zyta z powodu złego samopoczucia przyjeżdza do szpitala. Miłosz ma pretensje do ojca o wtrącanie się w jego sprawy. Zastanawia się, czy powinien powrócić na próby tańca. Bożenka przekonuje go, że jeśli nie będzie uczestniczył w próbach, ona również rezygnuje z występu. Kaja potajemnie proponuje Darkowi spotkanie. Wyznaje, że nie może bez niego żyć i gotowa jest na każdy układ. Randkę przerywa telefon od zdenerwowanej Czesi. 2250 Czesia przed wyjściem prosi Darka i Kaję o opiekę nad Anulką. Darek usypia córeczkę i korzystając z nieobecnośći żony oświadcza Kai, że nie zamierza z nią dalej romansować. Zyta musi odebrać wyniki swoich badań, które zostawiała w mieszkaniu Michała. Kopertę z wynikami oferuje się odebrać jej matka, jednak Michał osobiście chce dostarczyć żonie wyniki. Miłosz decyduje się jednak uczestniczyć w próbach przedstawienia. W obecności wszystkich oświadcza, że robi to wyłącznie ze względu na Bożenkę. Pediatra Karol rozmawia z Olą o siostrze, pyta, czy powienien ingerować w jej życie. Ola radzi, aby o nią walczył. 2251 Agnieszka przyznaje się siostrze, że zależy jej na Karolu. Czesia zauważa zły nastrój Kai, a później jest świadkiem burzliwej rozmowy między nią i Darkiem. Od męża żąda wyjaśnień. Urażony Darek wyjaśnia, że prosił dziewczynę, żeby ze względu na dzieci postarała sie zapanować nad emocjami. Michał odwiedza Zytę w szpitalu i wywołuje bardzo pozytywne wrażenie wsród pacjentek. Zyta reaguje płaczem. Do Lubiczów z wizytą przychodzi Deptuła z żoną. Okazuje się, że niebawem zostanie bez pracy. 2252 Lubiczowie zastanawiają się nad przyszłością profesora Deptuły. Niestety, Krystyna nie może mu zaproponować nawet wykładów na uniwersytecie. Czesia nie może przestać myśleć o tym, co wczoraj zobaczyła. Dopytuje Kaję, czy jej mąż przypadkiem jej nie molestuje. Kaja zaprzecza, ale chce odsunąć od niego wszelkie podejrzenia i postanawia zwierzyć się swojej pracodawczyni. Enigmatycznie opowiada o swojej niespełnionej miłości do żonatego mężczyzny. Zyta wciąż leży w szpitalu na patologii ciąży. Martwi się nie tylko konfliktem serologicznym z własnym dzieckiem, ale całą swoją sytuacją. Odwiedza ją Michał w dobrym humorze. Właśnie pożyczył od kolegów z pracy świetną książkę, która na pewno spodoba się Zycie. Matka Zyty dziękuje Michałowi za zainteresowanie córką w tak ciężkiej chwili. Jacek nerwowo przygotowuje się do kolejnego spotkania z dyrektorką i wspólnikami w firmie; firma jest zainteresowana wykupieniem Face Cream. Leszek proponuje Jackowi, że pojedzie z nim jako wsparcie merytoryczne. Jacek woli pertraktować sam. Po spotkaniu dzwoni po Leszka. Namawia go na wizytę w pubie. Firma się wycofała, a on jest bankrutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś bzdura
albo ja mam zaniki pamieci. Wydawoło mi się, ze profesor Deptuła był szefem Krystyny Lubicz. Jak czytam te streszczenia to mam ochote powiedzieć - chyba daruję sobie ogladanie tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zaaal!!
Nigdy nie spotkałam mężczyzny, w którym jest tyle sprzeczności naraz. A mówi się, że to my kobiety bywamy przewrotne. Proponuje wprowadzić do "Klanu" postać na wzór Zaaala bo ci klanowi faceci są wyjątkowo prostolinijni a taki kolorowy ptak na pewno zapewniłby wysoką oglądalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwierćgłówki z TVP
Nie ma to jak trzeci raz z rzędu wyemitować ten sam odcinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyrazniej ten odcinek nie emitowany był na cenzurowanym, bo Grażyna mówila, że będzie oglądać pokrojonego Ryśka a Ela powiedziała, że jak chce to może jechać na gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe czy
zaaal! jest facetem czy raczej dziewczyna podszywającą sie pod faceta. A jeśli już, to kogo bardziej obstawiacie nastolatka ( to sugerowałyby jego niezbyt dojrzałe wypowiedzi) czy starego kawalera? Bo wątpię żeby normalny facet związany z kimś marnował czas na, właściwie babskim forum, i oglądał jakiś serial i to regularnie który ewidentnie nie lubi i uważa za byle co. No sory ale żaden znany mi facet nie traci czasu na zajmowanie sie czymś czego nie lubi, po prostu to olewa ( no chyba ze musi). To jak kogo obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu podbił im statsy niesamowicie, ale co teraz zrobią bez niego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×