Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Maciek na łóżku spał
śnił mu Rysiek, uśmiechał się i uciekał przed życie Ola i Norbert nie mogli znowu pobaraszkować :) co robicie? puzzle chce układać Jaś zmężniał , kiedy zaprosi dziewczynę ? Eli nie było pisali,że pogodzi się z Małgosią, Jurek będzie niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmdatgja
Norbert z Maćkiem go dorwą, zwiążą i będą się nad nim znęcać. Norbert będzie go przypalać a Maciek krzyczeć: Hurra hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale w ostatniej
chwili Rafałowi przyjdą z odsieczą jego towarzysze broni z FightClubu, runą na Ogra i Maćka przebrani za templariuszy w kapturach KuKluxKlanu i zrobią im z twarzy jesień średniowiecza a z tyłków wiosnę ludów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia pewnie postanowi
sama dorwać morderców Ryśka i ich mocodawców. No może z małą pomocą swego dawnego gacha Bogdana i nowego gacha Felego :D Monia wcieli się w rolę zamożnej paserki i właścicielki nielegalnego salonu gry, zacznie skupować od złodzieji fanty, by w ten sposób dorwać Halszkę i jej wspólnika. Potem wspólnie z Bodziem wywiozą kardziejską parkę do lasu i będą torturować dopóki tamci nie przyznają się, kto z obsługi szpitala z nimi współpracował i kto usunął z kamer przemysłowych zapis śmierci Rycha?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle facetów w zyciu Agi a dziecko ma tyle wujków, teraz nadszedł czas na wujka doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka _12
jak to nie ma imienie ?! Toz ma na imię KAROL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *dentysta sadysta*
Pierwsza scena i od razu Zonk. Co oni odcinki zamienili? Kiedy Marta i Rutka przełamali lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasny gwint, scena łóżkowa Rutki i krasnalicy była makabryczna i ohydna. Martusia jeszcze nie zdążyła pościeli po kurzanym dziedzicu zmienić i już podstarzały oblech między nogami :O A fuj! I te jego "kochania". Przysięgam, że mam ochotę mu wypłacić z liścia, gdy tylko na niego patrzę, a o lizaniu się z jakąś babką nie wspomnę :O Z wujkiem "doktorem" było dobre :D Daruś szmata jedna... Córka w domu chora leży, a ten się gzi z niedorobioną znajdą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebo pełne słońca
Oni chyba przestawili odcinki albo pomieszali sceny. Dzisiaj Olka z Norbertem powinni komentować wczorajszą wizytę Maćka a będzie to dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima tutaj, a u mnie ciepł
o:), kiedy oni to kręcili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebuska ma rozum 5 latki myslala ze nikt nie ma prawa odebrac jej kasy na jej wygibasy to jak wyrzucic ze szkoly dziecko ktorego starzy placa za jej utrzymanie hahahahahaha zero mozgu niech zajmie sie tancem a nie byznesem bo móżdzek nie pracuje :) PS: odnosnie herbuski - wiecie ze ona teraz jest podpisywana nie jako tancerka a aktorka? a to dobre aktoreczka buahahahaha Czesi tez mozg sie czasem wyłączy tzn nie czasem a czesto ;) Nie moge patrzec na tego lamusa Milosza ze niby taki z niego plejboj a wzrost ma jak kurnik niski wiejski parobek buehehee A Knorr jak myje ręce to myje sie pod wodą jedną sekunde i 5 sekund wyciera w szmatkę - powinien użyć mydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Zytka ma stanowczo za duży ten brzuch - przesada jak zwykle. To co oświadczył Bolek Martusi jest tylko potwierdzeniem starej żelaznej PRAWDY: Nie posmarujesz - nie jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta Zyta ma taki duży brzuch? Szybko ten czas coś leci w Klanie! Poza tym do znudzenia Herbusiowa, jej szlafroczek w kropki i jej wygibasy na łóżku :o:o a Rutka jest tak obleśny jak mało kto, nie mogę na nich patrzeć, proszę o zlikwidowanie ich :) A następny Darek niewyżyty, patałach jeden, no i biedny Norbert coś nie może się doczekać sam na sam z Olką, hehe, ciężkie czasy dla niego nastają :) Wszystko jakoś tak powoli się sypie w Klanie.. jedynie śniadanka u Lubiczów (Krysi i Pawła) takie swojskie, no i te zupki u Eli, a tak ogólnie to ogólny rozgardiasz.. takie mam odczucie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyewe
chcialabym zeby milosz juz byl z bozena zeby nic nie wywinał, spoko razem wygladaja nawet, a herbusce rudka moglby zrobic dziecko tez i w dupe kopnac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy Zytka ma duży brzuch, przecież to może być jakiś 5 miesiąc ;). Mnie bardziej wkurza to, ze jednak się okaże, że to Michał jest ojcem :O, rozsądna Zytka się wcześniej zarzekała, że ona przecież nie zdradzała Rutki z Michałem, padłam że można zdradzać kochanka z mężem :D. Ale to z góry było wiadomo, bo ją pokazywali dość często, a jakby miała nie zejść się z Michałem, to pewnie by zniknęła z serialu... Mi brakuje Ryśka, u Ryśków już nie to samo...I Aga znów rozchwytywana :D. A Darek i ta Kaja, to jest dopiero porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
klan schodzi na psy i powinni juz przestac go krecic skoro takie miernoty jak herbus i darek sa glownymi bohaterami i prowokatorami akcji. Jak mnie wnerwia ta muzyka na sali gdy herbuska cwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ta muzyczka jest denerwująca na maxa, ale pamiętam, że jak kiedyś Bożka chodziła na tańce, a potem Lubiczowie na kurs, to też ciągle do usrania leciał ten sam motyw. Nie znają litości w tym muzycznym "katowaniu" widzów. To już nie ma innych melodii, trochę by urozmaicili serial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o Zytce, właśnie! :D Faktycznie, przesadzili z tym jej brzuchem... W ciągu dwóch tygodni aż tak jej wyskoczył, no ciekawe ;) Ale mnie najbardziej wnerwiło jak zachowywała się w tym szpitalu - jak księżniczka, która robi łaskę służbie zdrowia i rodzicom, ze pozwoli się zbadać i ewentualnie uratować ciążę. Ja też miałam plamienia w pierwszych tygodniach ciąży i bez chwili zastanowienia pojechałam do szpitala i zostałam na obserwacji bez szemrania. A nie wspomnę o tym jak wielkie było moje przerażenie, a nie taki lighcik z serii: "a, tam... to nic takiego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamm
Fajne jest życie polaczków pokazane w serialu. Dziwka, nieudacznik itd,itp. Pozazdrościć pomysłu scenariusza. Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubil
Kiedyś był Klan - potem Plebania. Kawa i rodzinne analizowanie. Teraz prawie każdy odcinek zaczyna się od Bożenki - żenada... Nie wiem jak Wy, ale my oglądamy teraz na Discovery "Jak to zostało zrobione" i to jest serial na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan doktor niczego sobie, przystojny nawet, ale nienaturalnie się zachowuje i sztywny jest jak kawałek kija :) I co to on miałby robić? - nie rezygnować i walczyć o ósmy cud świata czyli rozrywaną Agę! ha ha ha, koń by się uśmiał :D :D :D To znaczy z jednym można się ewentualnie zgodzić - rozrywana była wielokrotnie przez całe zastępy :D Rzeczywiście, o taką trzeba aż walczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrioszkaaa
Nie mogę patrzeć na to jak Kaja... kaja się przed Darkiem a on- typowy wieśniaczek cwaniaczek. Prosty jak budowa cepa don juan spod remizy, tylko białych skarpetek brakuje do garnituru. Jak intendent to już myśli, że biznesmen i swój status społeczny podniósł. Dom dostał po umarlakach i tylko dlatego, że kiedyś zamoczył nie tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj,a nie pomyślałyście o tym, że może tym facetom, którzy latają za Agą, Ona się po prostu podoba?! :) Aga bardzo się wyrobiła, jest ładną i fajną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koparkowy Michaś
Widzę, że nie tylko ja zwróciłam uwagę na tę zawrotną liczbę "wujków" Zośki:o. Aga, "dama" z dobrego domu, obyta, inteligentna, a w tak prostacki, wręcz patologiczny sposób, przedstawia co rusz nowych kochanków, swojej córce. WUJEK- jak to dumnie brzmi!:D:o Brzydka nie jest, ot, zadbana trzydziestolatka plus. Żadna tam seksbomba, żeby zaraz wszyscy leżeli u jej stóp:o...No, ale w końcu KLAN to przecież tylko bajka, więc niech im tam!;) No i cieszę się, że w końcu wykrakałam nowego gacha Olki;) Zbyt mdło i "słitaśnie" zrobiło się u niej i Ogra, czas więc na akcję!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to taka zdzira ze powinna sie obawiac ze pewnego dnia Zosia z kałem na ząbkach dorośnie i skuma ze tony wujków, których miala to tak na prawde kochasie matki. Najbardziej w Klanie uwielbiam jak spoleczenstwo i widzowie klaniku zwlaszcza starsze zachwyca sie jaki to on zyciowy - zapytajcie swoich rodzicow czy znajomych w podeszłym wieku na bank powiedzą to samo a klan jest tak samo zyciowy (od razu wyjasnie co znaczy zywciowy wg tych ludzi: realistyczny, pokazujacy problemy Polakow, taki dla kazdego, itp itd) a klan jest tak samo zyciowy jak Star Trek czy inny fantasta. Jak juz chcą z Agusi robic taką super laseczkę to spoko mogą robic ale nie ze zarywa ją wiecznie ktos kto powiedzmy wg klanowego oszołomstwa ma wysoki status spoleczny lekarz prawnik itp niech zarywają ją oszołomy, menele, robole itp. A tłumy facetow zabijające się o tą szkarade wiecznie naburmuszona zadufana wielka pani od marketingu i wydająca gazetke reklamową u ojca kobieta sukcesu no blaaaagam te tłumy facetow to tylko wniosek jaki klan jest zyciowy tabuny gosci leca na szkarade, starą z bachorem ktorego zrobila z kryminałkiem. Taki maly apel do scenarzystow klanu zeby sie uderzyli w piers: jak chcieliscie w zamysle robic ze starej lubicz taką super laskę mogliscie wybrac ladną aktorke do jej roli te 1000 lat temu - zyta jest np. bardzo ładną kobietą wtedy tez byly ladne aktorki, ale nie lepiej kierowac sie koneksjami matka agi to surmaczowa a ojciec zapewne jakis producent scenarzysta to i corke wcisneli na wolna role starej lubiczowej a potem wychodzą takie akcje jak ptzez te miliony lat kręcenia klanu ze jest najpiekniejsza i kazdy ją chce a to maszkara jakich malo obcięta na chłopa, wiecznie niezadowolona i zmanierowana i ma mniemanie o sobie rownie duze co pochwę po przejsciach. A watek milosza kurzanego lamusa i bozenki ta ich big love w rodzinie to wątek niczym z mody na sukces bo tam byly chyba takie akcje ze kazdy z kazdym i musieli wymyslac rozne triki zeby przeszlo czyli ze ta adoptowana ten podmieniony ta ozywa itp klan ma dobre wzorce zachodnie nie ma co :D:D:D:D:D:D:D BUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie....
Ilu Agnieszka miała już facetów?Ja naliczyłąm tak - 1.mąż, któego przywiozła sobbie z wakacji, taki w okularkach, 2. doktorek, który rozbił się autem, możliwe nawet, że agnieszka prowadziła, 3. taki koleś, co córka Surmaczowej, Iwonka, odbiła jej i wyjechała z nim do Belgii, 4. kryminalista, ojciec Zoski, 5. Marek, 6. doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jpgdmj
Zaaal! Kryteria doboru u ludzi hetero nie sprowadzają się tylko to oceny wyglądu zewnętrznego, tudzież rozmiaru członka. Nie oceniaj wszystkich miarą, która jest domeną mniejszości seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskjdsidj
jeszcze przeciez Siephana Vujkowicia miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×