Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A Ty lalkę Magdo Em czytałas ? Jak nie, to ja Ci powiem jak się nazywają Ci, co zwracają uwagę tylko na wygląd, a nie na jakieś wartości, to typowe salonowe lalki... I jeszcze powiem Ci, że to raczej brzydka cecha, taka próżna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahah, Żonkilka, szacun! :) Nieśmiało muszę się przyznać, że jeszcze kilka innych książek się w życiu przeczytało, między jednym, a drugim odcinkiem klanu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, już pędzę błagać o wybaczenie naszego kolegę, czy tam ową Magdę Em, że śmiem ich rozaczarować i coś czytać ! Niech mi władca wybaczy, o panie , królu i wyrocznio ! Ano czytałam w weekendy jak Klanu nie nadają i jak nie muszę kartofli na tluszczu smażyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdarza mi się chadzać do teatru, w przerwach między zupą, a drugim daniem, za co baaaardzo przepraszam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Em
Żonkilka, no jasne! Bo tak Cię nauczono, żeby trzymać fason ale gdzieś w głębi czujesz się jak zwiędły kwiatuszek. W przeciwnym razie inaczej zagospodarowałabyś swój czas, najlepiej na samodoskonalenie. Ale ty totalnie odpuszczasz na wszystkich frontach bo wiesz, że sukces jest niepewny i na osłodę życia zostaje Ci deser z bitą śmietaną i Klan. Wolisz patrzeć jak fikcyjna Bożenka z Klanu odnosi sukces niż samej zrobić choćby jeden krok naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz prawo mieć swoje zdanie, a ja mam prawo mieć je w dupie !:P Nie znasz mnie, a oceniasz. Piszesz jakieś dyrdymały, z palca wyssane brednie. To jest naprawdę niepokojące. Zalecam wizytę u specjalisty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, jaki znawca się znalazł! Ja jestem ciekawa, skąd kolega wie tyle o koleżance Żonkilce?! :D Nie dość, że taki obeznany w Klanie, to jeszcze o nas tyle wie! No geniusz normalnie! :D A Ty, którą z fikcyjnych postaci Klanu lubisz najbardziej?? Obstawiam, że Feliego, bo jesteś tak samo popaprany jak On! :D Sunia, dobranoc. Ja też się zaraz zawijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, kolega pod damskim nickiem właśnie zrobił mi portret psychologiczny :D Ale muszę go rozczarować, bo nia a nic się w nim nie zgadza. Nadaje się jedynie do wytarcia nosa, badź czterech liter- co już tam kolega pod damskim nickiem woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Em
Poświęcacie czas pisząc eseje na temat występów Herbuś a ona nawet nie patrzy na to co i jak zagrała. Cieszy się jedynie, że istnieje garstka naiwnych pań, które bardziej niż swoimi sprawami interesują się jej osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to obstawiam, że koleda pod damskim nickiem najbardziej lubi kucharza, który serwuje mu danie głowne, czyli - " Najlepiej kartofle podsmażane na świńskim tłuszczu ze skwarkami i jakiś schab. " Kolega, chyba jednak zmienił zdanie i chce z nami siedzieć do 5 rano , żeby swoje racje wynieśc na piedestł. Taki jakiś zmienny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega pod damskim nickiem już o Herbuś pisze, czyli o serialowej Marcie... Szybko , szybko z tematu na temat skaczesz i jak na kogoś kto Klanu nie ogląda zacnie ci idzie... Błaznuj daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak Ty popaprańcu bredzisz ? Piszesz jakieś dyrdymały, że Klanu nie ogląsza, a w serialu i w treści tego, co sie na forum pisze orientujesz się rewelacyjnie ! To ja już nie pamiętam, że myśmy tutaj o Herbuś pisali, a Ty pamiętasz. A wiesz dlaczego ? Ano dlatego, że wracamy do punktu wyjścia - nie odróżniasz fikcji od świata realnego i sie do tego nie chcesz przyznać ( strach jest rzeczą ludzka, nie trzeba sie go wstydzić ) i szukasz tych cech u nas - odwracanie uwagi, panie apator psycholog :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
Stała sie tragedia - kolega od kartofli zamilkł ! D Zgubił sie sierota we własnych kłamstwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! A może kolega jest właśnie wszechstronnie uzdolnioną, celebrytką-Edytką?! :D No i właśnie bardzo szkoda, że szanowna Edyta nie czyta opinii na swój temat. Lubiłam dziewczynę dopóki tańczyła. Teraz, kiedy tańczy, śpiewa, recytuje itd. jest dla mnie nikim. I bardzo śmieszy mnie w naszym kraju nazywanie gwiazdami ludzi pokroju Herbuś. Przykre to, ale niestety prawdziwe! No nic, ja idę spać, bo jutro od rana, czekają obowiązki! :) Wiecie, trzeba ziemniory obrać, schab ubić na kotlety i takie tam... :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
kolega chyba ziemniaki skrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tpgdwt
Żonkilka ma żółte paznokcie u nóg. Na nogach rozstępy, spękane pięty. Łaskawy nie był dla niej Bóg. Codzień śniadanie od Klanu zaczyna. Z Klanem się żegna gdy późna godzina. Rano je jaja w majonezie i co godzinę po jednej bezie. Aż do obiadu kiedy do stołu. Podaje kawał wieprza lub wołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
zazdrościsz czy o co ci lamusie chodzi ? żryj te kartofle, zachlej maślanką i stul japę - garkotłoku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
aaa i najważniejsze - uład się tym paszczurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
żryj ile wlezie, bo jutro masz chleb ze smalcem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
" co dzien " sie analfabeto pisze ODDZIELNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ORGTOGRAFIA SIE KŁANIE, GAMONU DO POTĘGI ENTEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfg...
jutro żrysz suche ziemniaki bez tłuszczu , bo nie umiesz pisać poprawnie :D nie błagaj o skwarki, bo to nic nie da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha !!!
co za down z tego d.. coś tam i z tej magdy em ! debili nie brakuje jak widać ! ziemiaczki, kochane ziemniaczki tak do rana śpiewasz :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha !!!
Tpgdwt , nastepny niedorobiony nick :D haha weź sie ogarnij czlowieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Mata
Nie ma co. Chodnikowy poziom dyskusji na tym forum przyciąga tu takie osoby. Jakoś inne topiki nie mają podobnych problemów. Drogie uczestniczki, same zrobiłyście z waszego tematu cyrk na kółkach wielokrotnie odchodząc od wymiany opinii na temat serialu i trywializując wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się czujesz ? Wszyscy w domu zdrowi ? Jakie dziecko, o czym Ty człowieku piszesz ?! OGARNIJ SIĘ, BO NAPRAWDĘ OSTRO CI SIĘ FIKCJA Z RZECZYWISTOŚCIĄ POMIESZAŁA ! Obawiam się, że tobie jednak to już nic nie pomoże... A tak Agatka powżyj, to kolejny mądry pan pod damskim nickiem. No cóż debili z rozdwojoną jaźnią nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post z godzinu 10.15
napisał jakiś pojeb ! należy takiego durnia olac, bo racja - dobrze z nim nie jest.... współczuję choroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×