Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość żalu wracaj
bo umieramy ze strachu,czy wakacje udaly ci sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po wakacjach! :D Chciałam już kilka razy coś napisać, ale brak czasu nie pozwalał i tym sposobem już zapomniałam co chciałam komentować :D Bardzo dziwna ta nagła zmiana stosunku Kamili do wyjazdu Błażeja hehe. Surmaczowa jak zwykle groteskowo, nienaturalnie przerysowana, chociaż Żółkowska gra rewelacyjnie jej postać. Absolutnie! U Lubiczów nuuuudaaaa. Nie skomentuję może tego jak Elka i Knorr boją się matki Zyty. Boziu, bo jej nie pozwoliła wziąć Stefanka na ręce to Elunia podkuliła ogon i potulnie poszła jak krowa do domu. A już o dyrygowaniu Michałem nie wspomnę, bo ta postać zupełnie straciła jaja. Wyobrażacie sobie, żeby Michał grany jeszcze przez Wieczorkowskiego nie potrafił się przeciwstawić teściowej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał grany przez Wieczorkowskiego to było coś :)! Szkoda tylko, że te czasy odeszły do lamusa i już nie wrócą... Ledwo się nowy sezon zaczął, a ja już mam zaległości trzech odc. Wiedziałam, że tak będzie :P Błażej śpiewający serenady pod oknem Kamilki zdecydowanie wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Bolek z całej Warszawy i całego Berlina zapoznał się akurat z Oskarem??? Surmaczowa jest niemożliwa. Dyrektor jest jak pogotowie. Hihihihi. I ostatnio gadali, że rodzeństwo Błażejka w gimnazjum a teraz poszła ich szukać w 6c?? I oboje w jednej klasie? Dziewczynka zdecydowanie wygląda na starszą. No ale pamiętając bliźniaki Michała nie należy się niczemu dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal oglądamy odcinki kręcone przed wakacjami, bo Paschalska nie ma jeszcze tatuażu na ręce. Czy Krystyna miała dzis na sobie koszulę Pawła?! Znowu stroją ją w te paskudne, szerokie koszule! Litości, toż Ona nie jest taka gruba, żeby chodziła w takich ciuchach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie niby patrząc na metrykę, Miłoszek mógłby mieć matkę w wieku grającej ją aktorki, ale ona i kurnik to pojęcia tak sprzeczne, że już bardziej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam tego szmatławca, ale ktoś by mi mógł powiedzieć, czy ten aktor Wieczorkowski jeszcze gra tego Michała? Pamiętam, że coś mu się stało w nogi, o kulach chodził,kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Lubicz
Bliższa ciału koszula aniżeli sukmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Lubicz
Choć koszula brudna ale cnota cudna. A cóż rzecze na to nasza najmłodsza latorośl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek Lubicz
Przysłowia są mądrością narodu. To forum jest dla gawiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
oczywiscie Olka znowu chciala urwac sie z pracy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poczatku sezonu wieje nuuuuuuda:/ A dzis to juz przeszli samych siebie.. Kamila bedzie w ciazy?? Wiecie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusi nie bylo
Agusi Lubicz nie było od początku czyzby do Australii poleciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boli mnie ząb!
Ta ankieta dyskryminuje kobiety. Pytanie w niej zawarte odnosi się do sytuacji zdradzanej żony, która nie ma nic do powiedzenia. Wybór zależy od decyzji wiarołomnego męża. Ona może co najwyżej przyjąć jego postanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława Dorobczuk
Tort mnie szykujo urodzinowy. A co to za prezent ten tort? Człowiek ledwo sam skosztuje, reszte sami zeźro. To ich nie stać na coś lepszego, tako Ele z Jurkiem? Michał to pewnie nie dołoży do tej zmywarki, teraz jak ma te swojo suchopiczke i małego bękarta to trzępści, grosika nie popuści. A na co mnie z Jeremiaszkiem to kuromysło? Myślo, że człowieka takim gównem uraczo. Dostali jakiego grata za bezcen i teraz mnie chco wepchnąć. Naści, nieboże co mi w dupe wlaść nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizms
stanislawa 10/10 :D rozwaliła mnie akcja z tymi dziećmi chorymi na downa, maciuś zapindala na klawiszach, bedzie drugi Jean Michael Jarre , Kasia podirytowana, wrzeszczy, mamusia uspakaja 'przeciez on tak piknie gra, graj maciusiu graj'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam: Nie oglądam tego szmatławca, ale ktoś by mi mógł powiedzieć, czy ten aktor Wieczorkowski jeszcze gra tego Michała? Pamiętam, że coś mu się stało w nogi, o kulach chodził,kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykowac też trzeba z głową:
wg słownika jęz polskiego: szmatławiec 1. pogard. bezwartościowa gazeta 2. pogard. w okresie okupacji hitlerowskiej: organ prasowy okupanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnbhlllwvu
Stokrotka_9 - Wieczorkowski już od wielu lat nie gra Michała. Jest teraz inny aktor, ale nie wiem jak się nazywa. Michał po rehabilitacji wrócił do pełnej sprawności i zapitala na nogach bez kul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że się rozczulają nad scenami z Surmaczową czy Heniutką ( co już jest w ogóle porażką), a głównych bohaterów jak na lekarstwo. Prawie dwa tygodnie sezonu i ani Agnieszki z Zosią ani Jackuuu i Małgosi, chorego Jaśka. Monika była? Bo nie pamiętam. Powinni tytuł zmienić bo z Klanem Lubiczów to niewiele ma wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy dobrze usłyszałam, ale w którymś odc. w tym tygodniu ( zdaje się w poniedziałkowym ) Grażynka powiedziała do Kasi, że chodzi do szkoły od dwóch tygodni. Rok szkolny zaczął się 3.09, więc 10.09 Kasia drodzy scenarzyści chodziła do szkoły od tygodnia, a nie od dwóch. Już nawet dat nie pilnują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wakacjach ;) Jakos ostatnio nawet ogladanie klaniku mnie nie jaralo i jakies tam urywki migawki widzialem nie obejrzalem calego odcinka ale z migawek wnioskuje ze jest jeszcze gorzej niz przed wakacjami. Surmaczka - totalnie znudzona dziana paniusia wtracajaca sie we wszystko tylko nie w swoj tampon pod plaszczykiem pomocy a w konsekwencji irytacji calego spoleczenstwa wawy liczacej w klanie 500 osob. Grazynka - troszke po wyglądzie odżyla ale nadal faworyzuje Maciusia stwierdzając nawet, iż on ładnie gra! O_o Kasia chodzi do szkoly od dwóch tygodni widocznie bidulka zaczela chodzic jeszcze w wakacje w klanie wszystko sie moze zdarzyc :) Oczywiscie mignęła mi Ruda ktora co robi? jak zwykle urywa sie wczesniej nasza pani magyster ma tyle spraw na glowie ze jej praca zarobkowa jest na ostatnim miejscu ale przeciez stanowisko zalatwiane rodzinnie to co kto jej moze? przeciez ta jej kolezanka jej nie wywali bo sie dyma z jej wujaszkiem haha. Nie widzialem Aguni - ale to nawet i dobrze ;) Milo ze Elżbietka wpadla do grazki niby zatroskana o losy maciunia ale znajac ta chytruskę pewnie chciala wyludzic datek na prezent dla cioci stasi dobrze ze graza ją przewidziala i sama zaproponowala datek. Po jej wybrykach przed wakacjami do eli stracilem resztki szacunku i ta postac nie ma za grosz dobrego smaku. Jackuuu tez nie widzialem ciekawe czy opylil willę haha Miloszek to juz w ogole jakis super heros klanowy zawsze mozna na niego liczyc a w necie czytalem ze bozka zlozyla sluby czystosci i nie sa to sluby czystosci domowej ze bedzie polerowala kafelki tylko takie ze nie da miloszkowi wiec pewnie zateskni za zawsze dającą herbusiową. Przez te migawki ktore widzialem zapamietalem ze rozmowy u lubiczow sa tak denne i nudne jakies bułeczki znow sprawy deptuły jakies pomaganie mu i krysia udaje dobra powiernice jego sekrecikow a potem sie z niego polewa :) No to tyle na dzis nie wiem czy bede w ogole ogladac ten klan ale to nawet na swoj sposob ciekawe - zeby zrobic tak durny serial ze jego hejterzy juz naawet nie chcą go hejtowac w necie bo im sie nie chce hahahahah mistzostwo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz Kazuń
Niczym zerwany na polu hiacynt usychałem bez wody, którą skraplały mnie posty Twoje Zaaalu! Były natchnieniem i oazą, do której dotrzeć chciałem po mału. O Zaaalu ku Tobie odę dziękczynną dziś wznoszę By serca Twego skrawek moim domem został, o to dziś Cię proszę... Jam z pierzu powstały na Henrietty łonie Którym wił Bolesław na chyżym ogonie Jam na farmie przeżył swe lata kurczęce Ja Tobie jedyny oddaje swe serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×