Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Kasiuleńkaaaa
Może w ogóle nie poszedł? Znam osobę z fobią społeczną, która przez swoją chorobę robiła uniki i zawaliła studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wakacjach?
zaal to ile ty masz lat. ze na wakacje jeszcze jeździsz. To by wiele wyjaśniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa z bazaru
Kiedy będą urodziny cioci Stasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo i w ogóle nie poszedł. Też by tak mogło być. W każdym razie gdyby się okazało, że okłamał Olkę i całą resztę rodziny, to wątek mógłby być ciekawy. Ta miałaby kolejny przykład na to, że życie z osobą chorą na schizofrenię nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj zaaal po wakacjach
A co do Ogra to pewnie się nie obronił,coś kręci i stąd te dziwne zachowanie u Lubiczów na herbatce:P W ogóle Ogr jest paskudny,obleśny i kompletnie aseksualny:o Fakt... jest wysoki,ale jakiś taki niezgrabny,graślaty i ta twarz psychola z obłędem w oczach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj zaaal po wakacjach
nie trzeba chodzic do szkoly,aby mowic PO WAKACJACH....ja mam 30 lat,szkole skonczylam dawno,ale nadal mowie po wakacjach:P Takie obiegowe, ogolne okreslenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj zaaal po wakacjach
no i rzeczywiscie jeszcze nie pokazywali Agi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2326 Krystyna zastanawia się, czy stanąć po stronie dyrektora instytutu, czy pracowników. Postanawia porozmawiać z kolegami i przekonać ich, że reorganizacja może okazać się dla nich korzystna. Zyta angażuje się w swój nowy projekt, Akademię Niemowlaka. W tym czasie Stefankiem zajmuje się jej matka. Synowie Michała przychodzą poznać nowego braciszka. Bożenka wraca z obozu studenckiego. Miłosz, który na nią czeka, widzi, że dziewczynę adoruje przystojny kolega. 2327 Grażynka jest zaintrygowana wisiorkiem, który Bożenka przywiozła z obozu integracyjnego. Dziewczyna wyjaśnia, że to symbol czystości, którą chce zachować do ślubu. Miłosz nie jest zachwycony jej decyzją. Kamilę cieszy zaangażowanie Jerzego w jej sprawy. Brat chce jej towarzyszyć w sprawdzaniu, czy dostała się na studia. Zyta odbiera telefon od wspólniczek. Musi obejrzeć kilka lokali na ich Akademię Niemowlaka. Kiedy kobieta wraca do domu, zastaje śpiącego na kanapie Stefanka i Michała. Wybudzonego ze snu męża informuje, że jutro będzie musiał zostać w domu i zająć się dzieckiem. 2328 Jerzy złości się na Zytę i szuka kogoś, kto zastąpi Michała w pracy. Tymczasem pozostawiony sam z dzieckiem mężczyzna prosi o pomoc Elżbietę. Antek znajduje w telefonie Renaty kilka niepokojących SMS-ów. Zaczyna podejrzewać ją o romans. Kamila wraca z inauguracji roku akademickiego. Miłosz wypytują ją o powody ślubowania wstrzemięźliwości przez Bożenkę. Martwi się, że dziewczyna go nie kocha. Deptuła wręcza Krystynie pismo komitetu obrony Instytutu Neofilologii Słowiańskiej z informacją o rychłym rozpoczęciu protestu. Grażyna z Maćkiem i Martyna z matką konsultują się z biegłym psychologiem. 2329 Na Sadybie zjawia się Małgorzata. Znalazła maile Eugeniusza do Renaty i obawia się, że mają oni romans. Grażyna dowiaduje się o kłopotach Kasi w szkole. Prześladuje ją kilka koleżanek w klasie. Dziewczyna prosi, by nie mówić o tym nauczycielom. Na uczelni Kamila spotyka koleżankę z liceum oraz jej brata. Po zajęciach we troje idą do kina. Po kolejnym dniu opieki nad Stefankiem Elżbieta dochodzi do wniosku, że Zyta za wcześnie chce wrócić do życia zawodowego. Uważa, że nikt nie zastąpi dziecku matki. Norbert dzieli się z Olą dobrymi wieściami. Zaproponowano mu posadę asystenta profesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
:D:D:D "Dziewczyna wyjaśnia, że to symbol czystości, którą chce zachować do ślubu. Miłosz nie jest zachwycony jej decyzją." heheh;) będzie ciekawie;)Miłoszek pewnie chciał puknąć Bożenkę,a tu taki zonk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałam:
Przeczytałam: Deptuła wręcza Krystynie pismo komitetu obrony Instytutu Nekrofilii. A tak w ogóle nudzi mnie sprawa tej rewolucji na uczelni Krychy. I oczywiście musiała się pojawić przeterminowana maturzystka ze swoim bratem z samochodówki, który robi 5 fakultetów. Ten brat to miał być dla Bożenki przecież. Teraz nagle zacznie kręcić z Kamilą? I na deser Małgorzata. Czy te postaci naprawdę muszą wracać? Wątek tej ostatniej osobiście uważam za zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez po wakacjach mowi sie odnosnie terminu zakonczenia lata lub sezonu a nie osobistego wyjazdu luuudzie :D a co do klaniku to ogr niezla ma faze a ruda tez za grosz inteligencji nie ma po zachowaniu widac ze cos jest nie tak ale przeciez leki - zerwala sie z pracy zeby isc na obrone bastylii a zastala tam tylko sprzątacza i nic jej to nie dalo do myslenia ;) milosz dal swierzcze i dostal powazna role asystenta znanego rezysera zapewne gosciowi chodzilo zeby przyniosl mu swierszczyki a ten z owadami wyskoczyl no ale z braku laku wzial go do pracy bo w klanie przeciez bezrobocia nie ma ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nic nie piszecie na temat kredytu Darka żeby mu Karolina wypłaciła zaległe wynagrodzenie? Jak to usłyszałam to padłam ze śmiechu na podłogę i długo nie mogłam się pozbierać hihihih. Niech ten Darek nie jest aż taaaaaaaak głupi. Błagam. Taaa świerszcze i praca u znanego reżysera jak najbardziej. Przeżywanie świeżych bułeczek po raz kolejny żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym kredytem, to totalna porażka, ale jak facet ma słabość do jakiejś kobitki, to potrafi się tak zachowywać i w rzeczywistości, maskara...Czy mi zdaje, czy serialowa Kasia, robi się sztuczna? jakby wcześniej naturalniej grała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmomanka
Ale lipa ----------> też to zauważyłam, że jest jakaś drętwa. Może to wiek...? Widzę jednak, że p. Kotulanka jakoś dziwnie wygląda. Wczoraj nawet wydawało mi się, że jest lekko wstawiona, a może ma po prostu dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałabym dała
Kaśka czasem nie pierdykła sobie farby na włosy,jakieś ciemne ma teraz,fryzura identiko jak Graża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnie Kotulanka
To fakt. Na pierwszy Rzut Oka było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam czepiacie sie moze ten koniak serialowy to nie ciemna herbatka tylko real koniak? z reszta co jak co ale to by pasowalo w koncu stockinger jechal nawalony i zabrali mu prawko teraz niedawno je odzyskał podejrzewam ze na zachodzie taki ktos bylby skonczony ale w polsce mozna sobie polakom do obiadu udawac wielkomoscia pana doktora w publicznej tv finansowanej przeciez przez polakow. Co do darka i jego kredyciku mądry chłopak z niego :) z tej dwójki zawsze to czesia wydawala mi sie glupiutka taka naiwna wiejska dziewuszka ale musze ja pochwalic odkąd jest bizneswoman to stala sie mądra i ogarnia klimat i jej przedszkole z nagranymi glosami dzieci dobrze funkcjonuje i obecnie ma wyzsze IQ niż darek i jego coreczka. A darek ma zmysl do biznesu. Jestem pewny ze ta karolina chce kredyt od darka zeby zaplacic mu te zalegle pensje i rozwinac firme przeciez to logiczne a ona jest wiarygodna i dobrze jej z oczu patrzy :D:D i ma slodką peruczke chyba dodawaną w jakims zestawie dla malych dziewczynek maly fryzjer czy cos :) Ostatnio do malej wawy dolączyl maly berlin bo w obu miastach kazdy musi na kazdego wpasc i inni ludzie nie istnieja - wyobrazacie sobie ilu klientow musial wozic rysiek czy teraz ten mariusz? w wawie nie ma innych taksowek pewne. ta mala kasia zaczyna mnie wkurzac robią z niej jakas nastolatke a ona sie nadaje na karny jeżyk w chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie
muszą upłynąć lata świetlne zanim to dziecko osiągnie dojrzałość seksualną. Wymyślają wątki z nią na siłę, by mogła zarobić. A mamusia i tatuś mają z głowy kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaalu tym razem zgadzam się z całym twoim wpisem A Karolinka drapnie kredyt i zniknie.Jaki debil z tego Dareczka No i dlaczego akt notarialny domu był w papierach przedszkola? Trochę to bez sensu. I głupi Dareczkek z Anulką pójdą pod most albo na garnuszek Czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie z linku Fanki powinno zainspirować scenarzystów bo to właśnie o tych bohaterach ze zdjęcia powinien być Klan. Oglądalność wzrosła no no. A do tego kogoś wyżej, kto nie osiągnął dojrzałości seksualnej bo za bardzo nie załapałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgshbmd
Wydaje mi się, że tej osobie chodziło o Kasię i o to, że wygląda zbyt dziecinnie jak na wiek gimnazjalny. W której scenie niby Kryśka była podcięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstępuję do zakonu
Kasia jest tego wzrostu co Maciek, czy Maciek zachował czystość do ślubu? Czy będzie uprawiać seks? Co jak Martynka zajdzie w ciąże? Uwielbiam jak w rodzinie Grażynki ciągle podkreślają,że sa tacy bogaci i mogą kupić wszystko :D Bożenka? Może powinna iść do ginekologa, co ona popędu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie oglądam klanu
bo nie mam czasu akurat. A powiedźcie mi, czy Kamila miała swój pierwszy raz z tym (chyba) Błażejem? A Bożena jeszcze nigdy nie uprawiała seksu? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pofarbowane włosy
a Graża ma okropny fryz:oWygląda jak peruka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Express Yourself
Graża wygląda jak pacjentka po chemioterapii natomiast Kaśka jak ofiara przedwcześnie odciętej pępowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pofarbowane włosy
Express Yourself------> hehehehe:D zajebiste porównania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było już coś z Agą?
Bo nie zauważyłam jej. Może tak długo myślą nad lesbijskim wątkiem dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×