Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość no wlasnie ja tez pamietam
ze Pawel JR mial nazywac sie Ignacy Pawel, a potem pisalam tu o tym na forum ale wszedzie jest napisane ze ma na imie Pawel. Wiec albo zapomnieli o tym albo jednak zmienili zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wspólnej syn Kingi miał na imię Franek, okazało się się, to nie było jej dziecko, bo w szpitalu zamieniono maluchów, drugie miało na imię Ignacy, mama woła na niego Ignaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no nie przesadzaj, dziecko nie jest brzydkie. Całkiem ładny maluszek, a raczej maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest urocza! :) Bywały brzydsze dzieci w klanie. Najlepsze są bliźniaki, które ciągle podmieniają i które jak bliźniaki nie wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Pamiętam jakim nieładnym dzieckiem była pierwsza Jasia, chciałam ją gdzieś poszukać ale nazwiska nie znam. Wiem , że na imię jej Julia było. A Stefanka rozkoszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
A no faktycznie Diana to była ale nazwiska i tak nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
No, no Olka nam się zmieniła nie ma co. Jak się Klan zaczynał to ona chyba najmłodsza z rodu była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulińska, czy Kuklińska, jakoś tak się nazywała :) Olka najmłodsza była, póki się Maciuś i Bożenka nie pojawili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
A teraz ile już tych dzieciaków. Jakby tak od najmłodszego wymienić? -Stefanek - na dniach oczywiście :) -Kubuś Mariusza -Franek prof Deptuły -Jerzyk Bogny -Zosia Agnieszki -Zuzia Bogny -Ania Darka Chociaż ostatnio jako widmo występowała -Pawełek Lubicz -Władek i Antek Michała -Kasia Grażynki -Małgosia Jacka -Jaś Piotra Jak kogoś pominęłam to dopiszcie :) Maćka i Bożeny już nie liczę bo to stare konie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
http://deser.pl/deser/1,97052,8908865,JAK_ZMIENIALI_SIE_bohaterowie_Klanu___ZDJECIA_,,ga.html?obxx=8908865&v=1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Howard Jones
Jedna z aktorek grających w Klanie zrobiła sobie tatuaż na pośladku w salonie, gdzie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka druga byłej żony
Rafalskiego, dziewczynka jako niemowlę na kinderbalu była nieżyjący synek Wiesi synek kolegi Agnieszki z agencji reklamowej synka Józka nigdy nie pokazali rodzeństwo Błażeja, siostra i brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tam są jeszcze
3 inne odcinki na YT ale wcześniejsze. Szkoda, że nie ma dalszych z tą lesbijką, o której mówi Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Mam nadzieję, że z tą czołówką to żart. To by oznaczało, że Norbert zostaje na zawsze i co w rodzinnej czołówce robią Danuta i Stiepan?? Bożesz ty mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan naprawdę zmierza w kierunku zmiany gatunku na komedię... Nawet czołówka iście komiczna:P Mi się to z " Bulionerami " skojarzyło, czy z czymś na ten kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagamm tworcow klamu
zeby przestali na sile ubierac identycnie blizniaki, Skoro ambitnie staraja sie ksztalowac spoleczenstwo, no do jasnej powinni wiedzic, ze jednakowe ubieranie dzieci jest bardzo niedobre z psychologicznego punktu widzenia! I tak blizniaki nie sa podobne i jednakowe ciuchy nie pomoga, niech choc ubrani sa normalnie. i niech wszyscy na okraglo nie jedza pizzy! Niech Olka nie mowi wciaz do Norberta kochanie, jakby byla z amerykanskiego filmu z lat 50tych Poza tym Klan niech bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Lubiś
Czy Tomasz Stockinger pokazał kiedyś w serialu klatę? Chodzi mi o pierwsze lata emisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te czołówkę stworzył jakiś fan, w klanie jej na pewno nie będzie! :) Aczkolwiek ja uważam,że jest ciekawsza nić ta obecna w Klanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast
powtarzać ostatnie odcinki, mogliby pościć pierwsze. Fajnie byłoby przypomnieć sobie jak wtedy wyglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast
powtarzać ostatnie odcinki, mogliby pościć pierwsze. Fajnie byłoby przypomnieć sobie jak wtedy wyglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast
powtarzać ostatnie odcinki, mogliby pościć pierwsze. Fajnie byłoby przypomnieć sobie jak wtedy wyglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×