Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Sunia ma dobrego pomysła
na odświeżenia Klaunu! :) Scenarzyści powinni na jakieś święta czy dług wekend fajnie byłoby nakręcić tak ze 2-3 odcinki specjalne, emitowane w jakiś długi wekend, w których Olka trafia do warsztatu szalonego naukowca (który np: nie płacił alimenatów, a całą kasę z grantów rozp***erdalał na konstruowanie wehikułów czasu :D ) i zostaje zmyta z normalnej linii czasu :P i trafia do alternatywnej rzeczywistości, w której: - Aga jest szcześliwą matką 5 rga dzieci Łukasza - Krycha rozwiodła się z Pawłem i zwionzała z Vujkovićiem - Rychu nie zginął, ale odszedł do przedszkolanki - Beata nadal rozwija swój fejskrim, za to Jacku zaginął bez wieści (ukrywa się przed Rafalskim, który chce go wykastrować za zbrzuchacenie Karoliny? został uprowadzony przez azerską mafie? otruty przez Donatę?) - Bożenka jest blacharą i mega suką, powtarzającą po 5razy wszystkie klasy w gimnazjum - Feliks jest wszewładnym ministrem spraw wewnętrznych, a Moni czraną wdową, która chce ho usidlić i położyć łapę na jego hajsie i zbiorze zastrzeżonym IPNu - Cześka prowadzi dom publiczny, a z Darka marzącego o karierze wielkiego alfonsa robi żigolaka obsługującego satrych homoseksualistów - Michau i Kinga żyją rem długo i szczęśliwie - potwór z Krypty rozprawicza Jaśka - Surmaczowa ma fajnego chłopa z jajami np: rozwiedzionego Pawła i razem szusują i wychowują Błażeja - Kamila została zgwałcona przez 5 osiłów w czasie gang-bangu w Egipcie i po tej traumie nawraca się i zostaje zakonnicą jak Dorota - Renatka zachodzi w ciąże z jakim młodym kochankiem, a Antek odkrywa swoją gejowską naturę i romansuje z Knorrasem zapodawjcie więcej rownei fajnych pomysłów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszczy mi w uszach
pomarańczo :D jestes tak kreatywna,że nie bede próbować dorównać, a w ogole to powinnas/powinienes pisać ksiązki albo newsy dla Faktu :D co za pomysl z tym wehikułem czasu:D :D genialny! i wcale nie, niemożliwy - w koncu po wielbłądzie, cyrkach, żardinierach już nic nie jest niemożliwe. A co wiecej wszystko mi pasuje - Darek w roli żigolaka - ten koleś wyglada jak wykapany żiigolak i Krzysztof też by się nadał. Z Feliksem też trafiłaś - ten koleś jest bardzo elegancki...a Monika pasowałaby na czarną wdowę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszczy mi w uszach
Ale to byłby naprawdę sensowny wątek - pojawienie sie nowego faceta, albo własnie awans Feliksa, jego sława, bogactwo i typowo telenowelowa walka wielu kobiet o bogatego mężczyznę. Walczyłyby o niego Monika,Aga, Potwor z Krypty, Barbara i Marta. 5 lasek. a tym bohaterem moglby byc jakiś przypakowany, opalony osiłek,wszystkie by sie na niego napalały i knuły intrygi, każda przeciw każdej, potem łączyłyby siły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
O, matko / Odcinek z Tropkiem??? Już w ostatnim kiedy Surmaczowa miała kilka minut przemowy do Tropcia myślałam że zniosę jajo.... Ograniczyć wystepy tej baby w serialu bo to czysta głupota Scenarzyści cie maja zbyt fajnych pomysłów. Czekam na rozstanie Olki z Norbertem bo mam odruch wymiotny ja widzę ta poprawnośc w stosunku do psychicznego . Jaki to związek? Jakieś szaleństwo i obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniczkove love
olka chodzi jak nakręcona :D chodzi mi o ten odcinek gdy norbert zasnal a ona poszla do domu rodziców, szła tak dziwnie, sztywno troche i w ogole strój miała jak z lat 90 tych :D ale lubie to :) klimacik ma ten klan :) dzieci są takie grzeczne,mają za idoli takiego korbasa ;D jedzą racuchy i w ogole uwilbiam klan, a m jak milosc? to jest nierealistyczny serial, wszyscy mają w kazdym odcinku nowe ciuchy, zawsze najmodniejsze i są zbyt wystylizowani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanowiczka
macie może streszczenia nowych odc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninaJanka
Niech wprowadzą wątek oddawania nasienia do banku spermy np Darek chce spłacić kredyt i szuka łatwego zarobku albo Aga jest biorcą nasienia bo chce zafundować Zosi braciszka lub siostrzyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaniczkove love, masz rację, w m jak miłość zawsze tacy wycacani, pięknie ubrani, zgrabni, ładne sukieneczki i w ogóle :) a w Klanie tak swojsko, np. Aga już od dawna nosi ten sam płaszcz, a Grażyna cały czas tę samą czapkę i szal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, kryzys dopadł i TVP, więc produkcja oszczędza na ciuchach! :D Te, które im kupili, noszą po kilka lat, reszta to ich prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ciuchy klanowe
mają nowe raz na kilka lat,niektórzy noszą je chyba już 15 lat,reszta ciuchów to prywatna gerderoba aktorów i aktorek. A makijaże aktorki też chyba sobie robią same,fryzury także,bo patrząc np. na Kryśkę, to wątpie czy na planie jest jakaś makijażystka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ciuchy klanowe
hahahahaha dobry ten pomysł,aby Darek oddał nasienie do banku spermy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, no ja myślę, ze to z powodu kryzysu :) jednak na ten płaszcz Agi w wielka kratę już patrzeć nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no i te beznadziejne "mundurki" Olki, w których wygląda niekorzystnie. Paschalska ma ładną figurę, jest szczupła, zgrabna, w klanie ją szpecą, no i przede wszystkim kamera ją poszerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ma paskudne te niby eleganckie bluzki, wygląda jak ciotka klotka, okropne są tez szerokie spodnie Agi, które nosi do płaszcza w kratę. Zgrabna dziewczyna, nie może dżinsów choć raz założyć? A kojarzysz brązowy sweterek Agaty - brzydactwo straszne. Miała go kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola kiedyś miała biały
płaszcz z dużym kapturem, wyglądała jak w koszuli pamiętam też czarny, owinięta dużym szalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, kojarzę!! Nie wiem, kto zajmuje się kupowaniem ciuchów dla postaci, ale jest bezguściem! Te przepaskudne, szerokie koszule Kryśki, albo fioletowy żakiet z zasłony-masakra! Najczęściej w swoich ciuchach gra chyba Ela, zazwyczaj jest ładnie ubrana i Trojanowska (ta ma podobno bzika na punkcie swojego wyglądu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem ferrero
Olka ma przyzwoitą figurę ale wszystko psuje jej duża głowa więc nie powinna zapinać koszul i bluzek pod samą szyję ani chodzić z rozpuszczonymi włosami. W dodatku wiąże ten szalik tak, że wygląda jak kwiatostan cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, Ela jest ładnie ubrana, klasyczne sweterki, płaszcze, apaszki :) Monika też. Ostatnio Ania Surmacz miała okropną koszulinę, workowata i bezkształtną. Za to ładnie jej w tej fryzurze, którą ma od niedawna - moim zdaniem. Pisząc o ciuchach nie zapominajmy o wiekowym palcie Renaty i jej szalu narzuconym na owo palto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak, okropny paltocik w panterkę Renatki jest już tak przestarzały, że aż dziw że go mole nie zżarły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna samotniczka
Barbara też się ladnie ubiera. ale popatrzcie dzieci z klanu, zwłaszcza dziewczynki: Bożenka, Kasia, Małgosia, Zosia...są ubrane normalnie, skromnie, niewyzywająco, klan wpaja dobre wartości, nikt tam sie nie czepia ubrań, a w jak miłość? nawet dziewczyny z domu dziecka wychowane na wsi (ula i natalka) gdy rodzice "nie mieli pieniedzy" w tej grabinie, to one mialy super modne ciuchy, co odcinek, to lepsza stylizacja...wpasc w kompleksy mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
najlepsza była Hanka- świetliczanka, co odcinek w nowych kozakach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka ma twarz jak patelnię i strasznie szeroką szyję, zupełnie nie proporcjonalną do swojej sylwetki; Moni niby taka dama z wyższych sfer a dom ma urządzony dość kiczowato; nie wiem co dzieje się z mordą Julii ale chyba na coś choruje - mogłaby sobie ze swojej apteki coś sobie zapodać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda Żegna
cudowny odcinek!! tyle miłosci wkolo, kwiatki, czekoladki :) julia z kwiatkiem do Eli, Feli z wiązanką do MOni...ale mistrzostwem była scena z Felim i jego szefową! "kto będzie się nad nami trząsł gdy jego już zabrakło" w przypadku człowieka-galarety :D:D:D o mój Boże....śmiałam się cały odcinek...i jeszcze cyniczna Bożenka gdy Miłosz ją spytał ile ma czekać a ona " kilka miesiecy" ...ale jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela nawet prezentu nie umie przyjąć bez jęczenia. Co by Zyta powiedziała na walentynkę dla Kingi? Marta jaka wredna Bożenka i to jej dziewictwo...brak słów Wierzycie, że bliźniaki mają swoje sympatie???? Hahaha I tekst Michała Są już prawie dorośli A dopiero co latali z chochlą i kocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardnnw
ten ladniejszy blizniak dostał 2 walentynki :) a brzydki jedną ale duzą. duza pewnie od duzej grubej dziewczyny, a ten mniejszy ładniejszy blzniak bedzie miał w przyszlosci dwie niunie. i beda jezdzic w piątke rozklekotanym wozem amerykanskim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsmieszyla mnie Monika. Skarzyla sie przez telefon, ze nie dostala na Walentynki nic od Feliksa, jak jakas zakochana nastolatka, ktorej chlopak nie kupil nawet kwiatka. Ona to w ogole jest taka, ze najlepiej, zeby jej facet kupil diament i drogie futro. Tak swoja droga, czemu Monika juz nie zrobila sobie od nowa prawka tylko chce miec ciagle szofera? Stac ja, wiec w czym problem? Potwor jak gada to ma zacisniete zeby i strasnzie smiesznie, a zarazem glupio to wyglada. Nie podoba mi sie tez jej glos, a Ela wydaje mi sie, ze jest zazdrosna, o to, ze Potwor kreci z Tynciem, znowu tak jakos dziwnie spojrzala. Ja bym na miejscu Krysi powiedziala Surmaczowej, zeby mi nie przychodzila do miejsca pracy i doope zawracala swoimi problemami. Ja wiem, ze Krysia chce byc uprzejma, ale wszystko ma granice. Bozena i jej miny.. Wkurza mnie ta panna niesamowicie. Ma kochajacego chlopaka i na co ona czeka? Ja wiem, ze niby jak Milosz ja kocha to poczeka, ale no ludzie, ona nie ma 15 lat, a 20! Tak do emerytury bedzie czekac? Idiotyzm na calej linii. Zrozumialabym calkowicie w przypadku nastolatki, ale nie mlodej kobiety, ktora ma chlopaka na powaznie, niezla z niej egoistka, ktory mysli tylko o sobie, a zwiazek to przeciez dwoje ludzi, a ona pierdoli za przeproszeniem farmazony, ze zaloba po ojcu, a po slubie to tak by chciala, ale nie wiem kiedy ten slub. Co za popiepszona debilka, Nie dziwie sie, ze Milosz sie wkurzyl, bo ona kreci ciagle i sama nie wie czego chce,zachowuje sie jak smarkula, ktora nie dorosla do zwiazku. Zyta mnie rozwala. Wielka Panu Byzneswoman, ktora nie ma czasu dla wlasnego dziecka i sama mowila, ze nie porzuci kariery dla dziecka. Zajebista mamuska, ktorej dziecko wychowuja babcie.A Michal to wiadomo...Stefanek to dzis nie to samo dziecko co zawsze, tamto bylo duzo pulchniejsze i mialo wieksza glowke. Blizniaki Michala sa prawie dorosli.. No fakt, tylko, ze oni maja dopiero 11 lat, wiec to gruuuba przesada, ale jak Michal tak twierdzi to sie nie dziwie, w koncu w wieku 11 lat miec dziewczyny to juz cos nie? Maja to widac po tatusiu:/ Hura w wykonaniu Pawelka... zero emocji, juz drzewo by lepiej zagralo, mniej sztucznie. Kamila jest fajna. Spoko dziewczyna, a nie taka sztywniaczka jak Bozena, dla ktorej dziwne bylo nawet paradowanie w bieliznie przed laptopem, zeby sie pokazac chlopakowi. Co za nudziara z tej Bozeny, ja pitole! Ja nie mowie, ze sie ma puszczac czy cos, zmieniac facetow, bo to mi sie nie podoba, ale wyluzowala by troche, bo gada jak stara dewota. a Marta to wredna suka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×