Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A panna królewna Bodzienka może ma zamiar w końcu zakomunikować Arkadiuszowi, że dosyć już tego "paniowania" i w zupełności jej wystarczy jak ten będzie mówił do niej po imieniu, czy nadal będziemy oglądać bułkę przez bibułkę przez najbliższych naście odcinków? Juruś znalazł psa, to i Paweł mu zapomniał wcześniejszą zdradę - scenarzyści mają mega krótką pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mi się, ze na początku mówił do niej po imieniu! rękę dam sobie uciąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno dosłyszałam, że jak mówi o Bożence do Grażynki, to mówi na "ty", a jak już zwraca się do samej Bożeny to na pani. Dziwne to, bo konsekwencji za grosz nie ma. No ale Moi Mili, sądze że najważniejszym wydarzeniem rozpoczynającego się tygodnia jest cudowne i spektakularne odnalezienie się Tropka:)! Hip, hip, hurra! Oczywiście cięzko było ubrać to w dramat, że np potrącił go samochód, albo że owszem odnalazł się ale poturbowany przez kogoś. Ale nie - zawsze i wszędzie charakterystyczne klanowe cudowne zakończenie z happy endem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz powinien
rozdziewiczyć Bożenkę,wprowadzić ją w świat seksu ;) Poznałaby parę erotycznych sztuczek i Miłoszowi opadłaby szczena z wrażenia :P Bożenka byłaby lepsza od Herbusiowej w dziedzinie seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tropek dostal surowe mieso do jedzenia? To juz nie mozna psa nakarmic niczym innym? Nie mowie, ze jedzeniem z paczki, ale czemu akurat surowym miesiwem? HA! Takie rzeczy tylko w Klanie, ze Potwor majac swoj dom waletuje u Tynca, a ten jej usuluguje. Czemu ona nie moze mieszkac u siebie,a on by zagladal do niej, przeciez ma tylko skrecona noge,a nie np. zlamane biodro czy cos. Przesadzaja. Po co Meczydoopa rozmawia z Bozenka, na jej miejscu bym mu powiedziala, ze ma sie nie wtracac,a Grazynie tez bym dobitnie powiedziala, ze ma przestac o wszystkim gadac temu staremu prykowi,bo to juz jest nienormalne. Za niedlugo Grazyna sklonna naopowiadac Meczydoopie o okresie Kasi, a jak Bozenka straci dziewicto to tez go ponformuja z kim, jak i kiedy bosz....... W ogole jak mozna o seksie gadac z sasiadem, facetem, ktorego sie tak naprawde nie zna? Malgosia zadawala Jackowi pytania o dziecko jakby byla uposledzona, a ona chyba juz za niedlugo do gimnazjum idzie. Glupia byla ta scena. Karakan mnie drazni na calego, ona sie uwaza za chyba rowna Sofii Loren! Czytalam, ze ma tak wielkie ambicje aktorskie i Bog jeden raczy wiedziec jakie jeszcze, ze mnie mdli kiedy ja widze. Taka z niej aktorka jak z koziej doopy torba, gra marnie i powinna to sobie uswiadomic. Celebrytka od siedmiu bolesci! Agata glupio wygladala w tym koczku, a musiala byc w tej cieplej narzucie czy co to tam miala zoltego na sobie? Oni tam oszczedzaja na ogrzewaniu,ze siedza w golfach, swetrzyskach jak na Sybir? Albo jak widze, ze caly dzien popindalaja w domu w obcasach, a faceci w koszulach z krawatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz powinien
Żonkilka--->ale taki wątek bardzo ubarwiłby i ożywiłby cały serial ;) Od razy by oglądalność wzrosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra, Tropek się znalazł, uffffffffffffffff! :D Dziwny zbieg okoliczności, że zabłąkał się akurat na Sadybę...... A propo klanowiczów, na których ostatnio wpadam, dziś w sklepie z glazurą minęłam się z tą, co to Feli wygłaszał ostatnio mowę na pogrzebie jej matki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz powinien
Fanka---> mieszkasz w Wawie? Bo dużo spotykasz tych Klanowych postaci :) W końcu nic dziwnego,przecież to normalni ludzie i gdzieś muszą robić zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz powinien
Rzeczywiście dziwne,że Tropek od Lubitchów spieprzył AKURAT na Sadybę :o No,ale to Klan,tam zawsze wszystko dobrze się kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech juz ktos wezmie tego Pawelka z planu bo tak sztywnego dziecka to ze swieca szukac. Pies sie odnalazl a na jego twarzy cudowna obojetnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz powinien
Małgośkę zadawała pytania jak idiotka, o to kiedy dziecko zacznie mówić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz powinien
No właśnie - Pawełek!! Tak drętwego aktora w życiu nie widziałam :o Zero emocji,radości w nim z odnalezienia Tropka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mieszkam. Mnie się zdaję,że młody się po protu stresuje. Jak On się dziś odsuwał od Kryśki jak miał scenę z nią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on tam gra wiekszosc swojego zycia, ile sie mozna stresowac? Po prostu nie m atalentu aktorskiego, no nie kazdy sie z nim rodzi i tyle;) Blizniakow juz wymieniali sporo razy, nie mogliby wymienic i jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 21:56 [zgłoś do usunięcia] Arkadiusz powinien Żonkilka--->ale taki wątek bardzo ubarwiłby i ożywiłby cały serial Od razy by oglądalność wzrosła" A, jak taki szczytny cel ożywienia serialu temu przyświeca, to co innego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka z Kiepskich
Bliźniaki Michała są niepoliczalne jak owce w języku angielskim. Można je wymieniać bez końca. Pawełek to natomiast samodzielna jednostka pisana z przedrostkiem "a"- a robot. Zamiana byłaby widoczna. Żenujący żart Knorra o Sączu miał być żenującym żartem czy scenarzyści myśleli, że to jest naprawdę zabawne i inteligentne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka,chyba to drugie ale
im nie wyszło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie co do Sącza
- beznadziejny, tym bardziej,ze wszycy widzowie wiedzili,ze chodzi o Yorka. Zadne normane chlpaki w wieku blizniakow nie dalyby sie ubierac identycznie. i niech nie jedza wciaz pizzy - zupy sa zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic .
Ciekawe czyim synalkiem jest mały Pawełek ? Szlag mnie trafia jak go widzę - masakra totalna . Przeciez on ledwo gada i to jak ... tragedia po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, państwo Koniaczkowie razem na imprezie :D Jeżeli ktoś wie.. jakiego stanu cywilnego jest Kotulanka i czy ma dzieci? A jak jest u Sztokingera? Fanka, kobita z pogrzebu to chyba Hanna, romansowała z Antkiem (chodzi o tę, co ja spotkałaś ostatnio :) Popieram! Pawełek junior to mega drewno :) ale skąd mogli to wiedzieć, biorąc go do serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOCKinger ma przeciez syna, takiego rudego, ktory byl z Ola Szwed, ta z Rodziny Zastepczej. Hanna to najpierw pracowala w banku w czasie jak Jackuu krecil z Denatka, a potem miala romans z Antkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta informacja z faktu nieco dziwna Od lat piszą że Kotulanka i Stockinger ledwo się tolerują a tu takie coś. No nie wiem Pawełek faktycznie ma problemy z okazywaniem emocji Tak samo wyglądał martwiąc się że się kundel nie znalazł jak i potem jak Paweł z kundlem wrócił. Pytanie Małgosi kiedy dziecko będzie mówić debilne. Pięciolatek by tak mógł zapytać a nie 12 letnia panienka. Tym bardziej że mają w rodzinie młodsze dzieci i chyba widziała jak się rozwijają, chociażby Zosia Agnieszki. Tyniec i Julia bez komentarza. Też się zdziwiłam jak zobaczyłam Pawła i Jerzego w wielkiej przyjaźni :) No ale cóż to tylko Klan. Scenarzyści żyją chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini, ja wiem, ze to STOCkinger, o co Ty mnie podejrzewasz :) Nie jestem w temacie związków aktorów polskich i ich dzieci, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, dokładnie o Hannę chodziło! :) Kotulanka jest rozwiedziona od wielu lat z aktorem Sas-Uhrynowskim bodajże i ma z nim dwoje dzieci. Potem była z Wawrzeckim,ale rozstali sie chyba jak jemu zmarła żona i został z chorą córką. A Sztok też od dawna rozwiedziony. Był z Kuklińską przez wiele lat, a teraz z tą panią prawnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i macie rację z tymi dobrymi relacjami Pawła z Jurkiem! Ostatnio go zjechał, a teraz jakby nigdy nic, miła pogawędka! Scenarzyści chyba naprawdę nie pamiętają, co piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi, ze STOCKinger ma nawet nazwisko kojarzace sie z alkoholem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu alkohol
Szkodzka? Mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek owsiak
Kryśka dziś była narąbana! Jakie oczy miała,nawet jej z bliska nie pokazywali! a Anka jej jeszcze flache przywiozła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×