Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość goaa
może woli męczydupe niż Mirka, he he Ten Mirek to moim zdaniem prostak a męczyduupa inteligent, dla niektórych kobiet to wazne. Może chciałaby ze swoim facetem porozmawiać na ciekawe tematy, a z Mirkiem - o czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granna1
Agata wreszcie straci tego szatańskiego pomiota, który się w niej rozwijał. I dobrze. Już dawno nie pokazywali tego co się dzieje na Srajdupie u Eli i Jurka. Chociaż mieszkanie Tyńca i Potworki to też Srajdupa ale mi chodzi o dom Chojnickich. Mam nadzieję, że święta odbędą na Srajdupie a nie na Truskopijackiej. A właśnie ma ktoś nowe streszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prorokowaliśmy tu na forum, ze Kinga na pewno zejdzie się z Michałem, a wcale tak się nie stało, potem, ze Grażyna powinna być z Mariuszem i tez jakoś ku temu nie idzie :) to byłoby chyba zbyt oczywiste. Ktoś napisał, ze ten Mirek wygląda trochę jak z kryminału - coś w tym jest, a nawet wydaje mi się ciut podobny do tego aktora, co grał Wąskiego, nie wiem, jak mu tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamklanenter
hahaha srajdupa truskopijanska ;D :D dobre dobre :D scena z mumią i "O BOSZ!!!!!!!!" KTOS UCIEKL PRZEZ OKNO - Mirek jest super, Arka mam dosc! to moglby byc dziadek Kasi :O Kasię lubię, kiedys nie lubiłam, ale się wyrobiła, fajna z niej dziewczynka. Ogólnie to Grażynka - wesoła wdówka - dzieci Grażynki - odjechany Maciek, zgnuśniała gnijąca dziewica Bożenka i wiecznie podekscytowana Kasia :D Norbert psychol, Agata nawiedzona,każdy ma jakąś osobowość, nie to co w M jak miłość, gdzie każdy jest taki sam :O p.s Zachwycam się też Grażynką - kiedys wydawała mi sie przecietna, teraz uwazam,że jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat z tą kolacją zgadzam się z Tahini, jak dla Arkadiusza to ostrygi a dla Mirka kanapki. Ale wydaje mi się że ona nikogo na tę kolację nie zapraszała. Mirek miał oddać auto i nara a Arkadiusza Kasia naciągnęła i tyle. Coś jeszcze miałam napisać i nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahah dobre te określenia
np. "zgnuśniała gnijąca dziewica Bożenka i wiecznie podekscytowana Kasia" :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lalka...00
Nie ma dzisiaj Klaunika przez skoki, może na vod.onet.pl dadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączę się do dyskusji o kanapkach. Myślę, że powodem skromnej kolacji jest to, że Kasia nie zrobiła zakupów. Kto uważnie oglądał ten wie, że Kasia miała zrobić zakupy, ale nie zrobiła tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha elmusko
nie wiem kto niueważnie ogląda na pewno Ty. Kasia zrobiła zakupy później, jeszcze przecież wpadła do Arka z pytaniem czy coś mu kupić, poprosił o 4 kajzerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście... no to przepraszam. Cóż, ale nie czepiajmy się kanapek - i tak ta cała sytuacja była ciekawa. Kasia wyszła na intrygantkę :D A Bożenka kieruje się szczęściem Grażynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
Kajzerki :-D myslalam ze kefiry. To ile on dal jej kasy? :-D z 50 groszy. Przypoomnialo mi sie a propos mirka jak rok temu zapraszal grazynke do kina na cztery pogrzeby i zgon czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha nie wierzę w to, że nigdy wcześniej nie natrafiłam na tę dyskusję o Klanie. Uśmiałam się jak nigdy! Ostatnio oglądałam Klan kątem oka i faktycznie ktoś zarywał do Grażyny i komplementował jej wygląd, a ona pomagała biednym oddając swoje niemodne ciuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosmmannowwa
Grazynka odkad została milionerką to jest bardzooo atrakcyjna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sobie obejrzeć dzisiejszy Klanik na vod ale jeszcze na głowę nie upadłam, żeby bulić piątaka za to, więc poczekam na emisję. Kaśka dobra była wczoraj! A argument z Korbasem rozwalił mnie totalnie. Szczerze powiedziawszy, nie widzę żadnego z omawianych absztyfikantów u boku Graży i uważam, że powinien się pojawić ktoś nowy, fajny tzn. nie nudny jak jęczydoopa i nie upierdliwiec z kryminału jak Mirek. Doprawdy nie wiem którego wolałabym z dwojga złego ale już chyba Mirka, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek. Olka jest naprawdę uzależniona od Norberta i mam nadzieję, że to jej odejście jest ostateczne. Agata i Jackuu są mi obojętni i nawet pół emocji we mnie nie budzą sceny z ich udziałem. Jedyne co - Agata powinna zainwestować w zalotkę, bo jej krowie rzęsy są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra Groszka
Piątaka? Sztok za tyle nawet nalewki sobie nie kupi bo najtańsza 5,30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasia staje się taką intrygantką... ale przyznam, że Julia Królikowska fajnie grywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal mi Agaty, bo to jednak nie powinno spotkac zadnej kobiety, ale po co jej byla ta szkola rodzenia w tak wczesnej ciazy, kiedy jeszcze nawet USG nie miala. Druga sprawa, ze ona byla naprawde niesamowicie wkurzajaca w tej ciazy i poprostu pozniej juz przewijalam te sceny z nia. Uwazam, ze Olka glupio postapila rozmawiajac w ogole z Norbertem. Po co to niby bylo? Wziela manele i sie wyprowadzila i tyle, co ona mu miala jeszcze tlumaczyc? On sie czuje wielce pokrzywdzony, a sam sprawil, ze ona sie wyprowadzila. Nie wiem tylko po co ona sie poniza i z nim jeszcze gada. Grazyna wygladala ladnie jak przyszla do Arka, nie lubie kiedy ma za ciemne wlosy, a jakos tak w tej scenie mi sie podobal jej wyglad. Za to Arek zas walil pierdoly i chyba wyraznie chcial ja sklonic do powiedzenia, co ona dokladnie czuje w stosunku do niego. To nie jest normalne, ze Surmaczowa bez porozumienia z Tadkiem zabukowuje bilety lotnicze i wczasy. Przeciez to malzenstwo, a ona podejmuje decyzje i stawia go przed faktem dokonanym. Starsznie niefajne to z jej strony. Ja wiem, ze Tadek to fajtlapa , ale jednak wypadaloby takie rzeczy obgadac razem najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie co do Grażyny
że jakoś tak zaskakująco ładnie wyglądała u Arka, młodo i świeżo. A on zaczął się wypytywać jakby liczył że mu za chwilę miłość wyzna czy coś... Śmieszy mnie jak Agnieszka namawia Olkę żeby olała Norberta. No tak, ona ma wprawę w rozchodzeniu się z facetami, brakuje mi tylko, żeby powiedziała "przecież to tylko kolejny na liście, zaraz znajdziesz następnego., patrz na mnie!". Wrrr, nie cierpię tego szmaciska, teraz znów będzie dziecko podrzucac żeby dać dupy, bezwstydnica. Zauważyłyście, jak Olka fatalnie się ubiera?Ciągle ten sam mundurek do pracy, po pracy bluzy, jakie nosiłam z 8 lat temu... No i wpadka z włosami - w którymś z ostatnich odcinków najpierw miała pokręcone, potem oklapłe, a potem zaraz znów pokręcone.... Potworzyca jest straszna, nie da się jej ogladać, już pomijam wygląd, ale jakieś takie maniery ma dziwne, jakby nie umiała się zachować i bardzo się starała, by coś odpowiedniego powiedzieć... Ale nie wiem kto gorszy, ona czy Agata, na tą też patrzeć nie mogę jak się tak rzuca po łózku. Ona ma chyba ADHD albo raczej Niklińska chce pokazać emocje, bo inaczej nie umie swą gównianą "grą". Chyba przez to poroniła, że sie tak fryga na tym barłogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah to prawda
" Chyba przez to poroniła, że sie tak fryga na tym barłogu" :D :D :D Agata rzuca się na tym łóżku jak jakaś opętana z ADHD i padaczką jednocześnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos "frygania na barłogu" :D parę odcinków temu marudziła, ze nie może zasnąć i ze 3 razy zrywała się i coś do Jacka mówiła, żeby dał jej spokój, bo chce spać :) no mnie po takim wierzganiu na bank by odechciało się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt, Olka
ubiera się jak lebioda jakaś, ciągle chodzi w tym samym, ten płaszcz i torebka "jamnik" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to przekonana byłam, ze ta przydługa gadka o nartach to jakieś lokowanie produktu, ale nie :) Annie chce się jeszcze na narty jechać, jak tu każdy marzy o wiośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam dość tych nart, jakby na sylwestra jechali, a tu niby zaraz kwiecień, chociaż zupełnie tego nie widać :O I te promocje 6000 zaoszczędziła, szkoda, że nie powiedzieli ile wydała. To , Agnieszka sie martwi o siostrę mnie nie dziwi, a że robi to w dziwny sposób to już inna sprawa. Myślicie, że Olka trafi do Rafalskiego? Jako jedynego psychologa we wsi. Biedy Arkadiusz się nie rozdwoi w niedzielę, co to będzie. Szok. Lubicze i Koziełły psów se nabrali i od razu problem z wyjazdami bo co ze zwierzakiem począć. Cyrkowiec przyjmie oba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka na pewno trafi do
Rafalskiego :) Wszak to jedyny psycholog w całej Warszawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałem ten film dokumentalny o Maciusiu, chłopak nie radzi sobie w życiu realnym i wszystko miesza mu się z filmem. Trzeba mu tylko przyznać że ma niezłą siostrzyczke. Nie złaził by z niej jak z czereśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tahini i innych Klanowiczek
"Grazyna wygladala ladnie jak przyszla do Arka, nie lubie kiedy ma za ciemne wlosy, a jakos tak w tej scenie mi sie podobal jej wyglad. Za to Arek zas walil pie**oly i chyba wyraznie chcial ja sklonic do powiedzenia, co ona dokladnie czuje w stosunku do niego." To dlaego, że aktorka grającę wdowę po Ryśku podobno przeszła ostatnio kilka operacji plastycznych i zmieniła kosmetyczkę :P Przynajmiej w kolorowych pismach tak twierdzom :D "To nie jest normalne, ze Surmaczowa bez porozumienia z Tadkiem zabukowuje bilety lotnicze i wczasy. Przeciez to malzenstwo, a ona podejmuje decyzje i stawia go przed faktem dokonanym. Starsznie niefajne to z jej strony. Ja wiem, ze Tadek to fajtlapa , ale jednak wypadaloby takie rzeczy obgadac razem najpierw." Z takim frajerem jak Tadek?!?! Przecież Deptuła to typowy nołlajf i weczny, 60-letni prawik. Ania się nad jego mamą zlitowała i nad Błążejem, że nie będzie miał ojca i dlatego sie z Tadkiem hajtnęłą. Poza tym dzięki temu ma za darmo gina dla swoich podopoiecznych z Feminy :P Dziwne że twórcy Klanu słabo to podkreślają, że Tadeuszek musi za darmo leczyć te wszystkie pijaczki, ćpunki i inne podpoeczne Ani S. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzieć dlaczego dziś zaś widzę nie ma Klanu. Czy tvp może się w końcu ogarnąć z emisją? Spadli na psy w tym sezonie - wieczne opóźnienia, o wielu wydarzeniach nie wspominają. Kosmos... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×