Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Koniak to niech już raczej KOLEJNEGO WNUKA się doczeka, a nie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brooke-beata napalona na ciasteczko. Poprzednia Beata tak nie postepowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeszla amnezje I sie zmienila! :p A co sie stalo z Mackiem? Od slubu wogole go nie pokazali! Czyzby dolaczyl do zasluzonego grona Wielkich Nieobecnych I Grazynka zapomni o adoptowanym synu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie misja w tym serialu, już dawno nie powinno się tak o Klanie mówić :O Chory jest dla mnie wątek z tą ohydną Barbarą, Paweł jej nie chce, wręcz ucieka od niej jak dziewica od napalonego adoratora, a ta dalej się na niego czai i po co? Dla kasy chyba nie. Chyba po prostu twórcy chcą na siłę znaleźć dla Orman jakieś miejsce w tym serialu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualna Beata jest obleśna. Zupełnie nie przypomina dawnej Beaty (wygląd, gra aktorska, wątki). Wydaje mi się, że Wójcik narzuca scenarzystom pomysły na swoją postać, dlatego ta nowa Beata jest taka zakręcona i taki z niej p*********c głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenarzyści strasznie zepsuli postać Beaty. Na początku była jedną z ciekawszych osób, potem zrobili z niej wielka bizneswoman, już nie tak sympatyczna jak wczesniej ,a teraz słodka idiotke. Strasznie nie lubię tej nowej Beaty. Za aktorka też nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku nie lubiłam tej Beaty..Ona mi się od początku wydawała taka zarozumiała i taka pyszna..Widać, że chciała w serialu zostać na dłużej i widać było to, że ona się uważa chyba tam za jakąś najlepszą aktorkę. A to jest aktorka wywłowka. Nic nie wnosiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka podobno chciała zobaczyć na starych nagraniach grę Doroty Naruszewicz, ale jej nie pozwolono; powiedziano że ma tworzyć postać Beaty na swój sposób, a nie kopiować Dorotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Wy oglądacie Klan, ale ja pamiętam nie jedną scenę, w której Paweł opowiadał Tadeuszowi o Barbarze i sam kilka razy powiedział "a co jeśli jestem nią zainteresowany?", albo "nie powiem, że pani Barbara nie jest atrakcyjna", albo "pani Barbara jest atrakcyjna, inteligenta...". Nigdy nie było tak,że powiedział, że nie jest absolutnie zainteresowany Barbarą. Mam nadzieję, że jednak jego związek z Wigą się rozpadnie! Nie cierpię jej, a poza tym, Koniak z nią ZDRADZIŁ Krystynę i tego mu nie zapomnę. Zresztą jego życie z Wigą będzie nudne jak flaki z olejem, będą sobie popijać herbatki i koniaczek na kanapie, a z Barbarą i ich chłopakami może być wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A popatrz w lustro!Tylko spokojnie,bo możesz się przestraszyć!!! -- skoro bronisz grubych , to chyba jesteś jedną z nich :O akurat ci co krytykują zosię pewnie są szczupli i nie uważają by otyłość była cechą pozytywną, otyłość i obżarstwo to grzech :O powinno być eliminowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jakby się okazało, że Jacek Przypadek ( ten Lesień, nie wiem jak tu ma na imię ) leci naprawdę na Olkę , hot siostrę swej suchotniczej konkubiny Agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I jak wam sie podobalo zakonczenie sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Dorocie Naruszewicz braknie kasy to mogą zrobić tak , że wróci, a ta nowa Beata okaże się oszustka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17.11: To, że ktoś mówi o kimś, że jest atrakcyjny/a czy inteligentny/a jeszcze o niczym nie świadczy. Ja na przykład potrafię obiektywnie stwierdzić, że jakiś facet jest przystojny, ale od lat jestem zakochana w swoim mężczyźnie i nie zamieniłabym go na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zresztą jego życie z Wigą będzie nudne jak flaki z olejem, będą sobie popijać herbatki i koniaczek na kanapie" Jeżeli miałoby się tak okazać, to pani Dorota pewnie za taką współpracę podziękuje, bo w wywiadzie powiedziała, że takich nudów to ona grać NIE CHCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeezu, widać było po Lubiczu,że go Baska kręci. Zobaczycie, jeszcze będą razem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, niech dziękuje i spada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wymyślił taki wątek dla Wigi, że okazałoby się, że Wiga od lat trenowała boks (w końcu jej postura pasuje do tego). Któregoś razu ją i Pawła napadają bandyci i Wiga wszystkich powala, tym samym ratując Pawła i siebie. :) Co do dzisiejszego kończącego sezon odcinka, był on taki sobie. Rozwiązano wątek Agnieszki z ministerstwem, Agnieszka wyszła na wygraną, Marta została zhejtowana w internecie. Najlepsze były dzisiaj sceny w szpitalu, Stockinger w końcu pokazuje, że jest aktorem, ten młody anestezjolog też podoba mi się jako postać, no i mąż zmarłej pacjentki wypowiedział im zemstę, ciekawe co we wrześniu. Zdziwiło mnie, że Sandra kwiaty dała Eli w ramach podziękowań zamiast Michałowi, który miał urodziny. Chociaż z drugiej strony rozumiem, za taką "opiekę", którą zaoferował Sandrze Michał, też bym mu nic nie dał. :) Kompletnie niepotrzebne, bezsensowne sceny z Surmaczową i Alicją oraz z Moniką i Felim. PS. Ktoś wspominał ostatnio, że nie było wspólnej sceny Oli, Agnieszki, Pawła i Pawła juniora. Dzisiaj byli wszyscy, no i Wiga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka się boi że kota utuczą, a córkę utuczyła; taki z niej ekolog jak z koziej doopy trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie to każdy jest świetnym aktorem, cholernie się na tym nie znasz :P 15:01 ja o tym pisałam na poprzedniej stronie ;) Też nie cierpię tej Beaty. A jak Wójcik chciała zobaczyć Naruszewicz na starych nagraniach to mogła wejść na yt ;) Też nie lubię tej aktorki, nie mam dobrego zdania o jej zdolnościach łagodnie mówiąc, pamiętam ją z takiego kretyńskiego serialu "Kocham Klarę", w którym grała koszmarnie, a ja byłam wtedy mała i już to kumałam. Potem "Codzienna 2 m.3", też beznadziejna, i tu również, jeszcze te obleśne rozkoszne minki, uwodzenie Piotra w blibliotece :O Fuj Ktoś napisał, że Paweł będzie miał nudne życie z Wigą. A czy z Kryśką miał porywające? Zresztą co on ma robić, poważny lekarz na stanowisku w słusznym wieku :O Ja też Wigi nie uwielbiam, ale każdy jest lepszy od glonojada, jej wyglądu i okropnego zachowania, ta kobieta gra tak jakby się wygłupiała, ja tak "grałam" jak za gówniarza z koleżanką bawiłyśmy się w księżniczki, taka sama maniera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wakacjach Barbara na pewno uwiedzie koniaka-choc widac, ze Wiga nie odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby go uwiodła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A czy z Kryśką miał porywające?" Przynajmniej było widać między nimi chemię, taką naturalność, ciepło...No i łączyły ich dzieci. I aktorzy grali ze sobą idealnie (przez większość czasu na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym wieku,czytaj po 60 życie już zwalnia tempo,a oni pracują,mają różne dodatkowe zajęcia związane z wykonywaną pracą i domem,a reszta to na hobby i przyjemności,więc gdzie tu czas na nudę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wigą też Pawła łączy dziecko, to zmarłe przed laty :P Ja bym nie chciała żeby był z Barbarą nie tylko dlatego, że nie trawię "aktorki", ale też dlatego, że nie wiem co mogliby pokazywać, co ona wnosi poza sztucznym erotyzmem :O No i walikoniki rozwaliłyby wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle właśnie, że Wiga tak szybko nie odpuści i będzie walczyć ze sztuczną lalą o Pawła. Było by to głupie postepowanie, że pojawia sie nowa kobeita na horyzoncie a ona już pakuje manatki i odpuszcza. Co łączy Barbare i Pawła ?! Tak nagle zaczeło zależeć jej na koniaczku. Przecież to wiadome że zalezy jej na renomie Pawła, bo to Lubicz, pieniądze ma . Mysle ze jednak bedzie ten wątek walki o uczucia Pawła. Bo wkońcu pani Kamińska miałaby co grac i nie byłoby to takie nudne. Zreszta ktoś pisał, że p. Kamińska powiedziała wywiadzie,że nudnych scen ona nie bedzie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsumie koniec koncu Olka i Agnieszka JAKOŚ zaakceptowały Wige, moze nie skacza z radosci no ale to widac po odcinkach . Mysle ze teraz jak by sie pojawiła Baska to nieżle by dokopały jej oraz ojcu. Tego z pewnoscia by juz nie zaakceptowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to sprawa Pawla, a nie jego corek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd i od kiedy Zocha ma takiego super kota? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna. Skoro Paweł nie chce teraz Baśki to nie wiem czy tak nagle zechce, faceci nie lubią narzucających się bab ;) Ja wolałabym, żeby on się ustatkował, kto jak kto, ale on na amanta mi nie pasuje, już Jurek bardziej, co on tak przysiadł, dawno romansu nie miał ;) Zresztą ileż ma być tych wątków miłosnych, już jest zdrada Michała i zamieszanie z Małgosiowym ciachem, Ramonisko... Życie nie opiera się tylko na miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×