Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam sie dlatego niech juz bd z Wiga anizeli mial by zmieniac partnerki jak rekawiczki. Kocha go Wiga zalezy jej na Pawle.... to ten wdaje sie w te zagrywki Mileckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy jest teraz archetypem wiernego i dobrego męża w serialu, ten wątek z Aliną zapewne był po to, żeby pokazać, że Jerzy nie jest już skłonny do zdrad, zmienił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już go babki nie ciągną, swoje lata ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo stare babki go ciagnal:p Alina swoje tez juz ma:p czeka az na horyzoncie pojawi sie jakas młodka,niewiele starsza od Malgosi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na pewno by go chciała :P W ogóle nie wiem na co Jurek zarywał te babki, ani wyglądu, ani kasy, do tego charakter dziwny, taki jowialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek uciął sobie drzemkę w pełnym rynsztunku tzn. w garniturze, kamizelce, koszuli i w krawacie. Strasznie to sztuczne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w ogóle jest mega sztuczny. Beznadziejny aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź człowieku już przestań z tymi twoimi ocenami, już wyżej ci ktoś napisał jak ty się na tym znasz :O rozwalają mnie te kamizelki Jurka noszone na co dzień, wygląda w nich jak podchmielony wujek z wesela z tym swoim sztucznym optymizmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam też wolę Wigę niż Barbarę , ona jest typem kobiety jak Marta, więc może pasowałaby do Rutki? niech na nim się uwiezi i z Martą mści się na Agnieszce za odrzucenie przez Pawła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerzy dobry aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły jak na Klan, lepszy niż Trojanowska czy Stockinger (dla mnie Stockinger jest beznadziejny, zawsze gra tak samo i mam wrażenie, że prywatnie jest taki sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scena z odcinka 62: https://www.youtube.com/watch?v=1tok_z1El6c Skoro to taki stary odcinek, to jego akcja musiała się dziać NA POCZĄTKU 1998 roku, a jeśli Michała wzywali do wojska, to musiał on mieć JUŻ SKOŃCZONE 18 LAT (zresztą było już mówione, że w dniu wybuchu stanu wojennego Michała miał 2 lata, a nie półtora) Streszczenie tego odcinka: Beata spędza u Rafalskiego noc. Jest tak szczęśliwa, że nie dostrzega oczywistych faktów. Piotr zaczyna delikatnie "przygotowywać grunt", opowiadając o gorszych stronach przedwczesnego rodzicielstwa. Elżbieta przy śniadaniu lamentuje, że córka wróciła do kochanka. Obecny przy tym Michał, zdenerwowany perspektywą służby wojskowej, wykrzykuje, że są ludzie, którzy mają naprawdę poważne problemy. Szuka wizytówki Rafalskiego oświadczając matce, że to dobrze, iż siostra znowu zaczęła się spotykać z tym "facetem od świrów". Osobiście wiąże z terapeutą pewne nadzieje. Gdy po Beatę przyjeżdża Jacek, Elżbieta "kryje" córkę, mówiąc, że musiała pojechać wcześniej na zajęcia. Jerzy odwiedza Teresę, by zdobyć jakiegoś "haka" na Rafalskiego. Teresa nie ma żadnych kompromitujących informacji o terapeucie. Namawia Jerzego, aby zażądał od Rafalskiego wyraźnych deklaracji wobec Beaty. Jerzy przyznaje jej rację. Zjawia się w gabinecie terapeuty, robi mu awanturę. Żąda, aby ożenił się z Beatą. Jeżeli nie chce lub nie może, ma przestać się z nią widywać. Gdy wzburzony ojciec zamierza opuścić gabinet, staje oko w oko z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze byłoby żeby Aga wyleciała z tego ministerstwa bo już wyżej sra niż doopę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dzisiaj był Klan,bo jestem ciekawa jak skonczyla sie wizyta Sandry z bukietem dla Eli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego dzis nie bylo Klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny odcinek Klanu dopiero we wrześniu. Nie wiemy co się dalej działo po przyjściu Sandry na Sadybę, być może romans Michała wyszedł na jaw? Nie zdziwię się też w sumie jak Sandra zamieszka na Sadybie. W końcu jest w ciąży i samotna, nie ma nikogo, Ela z chęcią ją przygarnie do siebie i zaopiekuje się jak własną córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co oni robia-powtorki Klanu o 6tej rana to chyba jakies wariactwo??/ zawsze bywalo tak, ze powtorki puszczali o normalnej godzinie nadawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejsza rzecz na świecie,na początku jest trochę ciężko się przyzwyczaić do nagości i otaczających nas golasów, ale gdy się człowiek zaczyna już zbierać do domu to zaczyna się dziwnie czuć w ubraniu. A pływanie bez stroju w morzu jest rewelacyjne.Polecam rejestrację na forum naturystyka com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mała oglądalność Klanu to założyli, że powtórki będzie oglądać jakaś znikoma ilość i nie opłaca się dawać o lepszym czasie. Jak Sanda zamieszka na Sadybie to już będzie totalny burdel w tym domu, zbieranina szmat i szmaciarzy :O A nad tym wszystkim Ela, niby dobra dusza i złoty człowiek :D a pod tym płaszczykiem również szmata. Co za zgnilizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zgniła szmatą i jeszcze śmierdzącą to jesteś ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak na stronie TVP można wszystkie odcinki oglądać to pewnie mało kto ogląda odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
Ostatni sezon Klanu nie napawa mnie zbytnio optymizmem. Nadal brakuje mi ciekawych wątków i tego czegoś co przed laty przykuwało moją uwagę. Piszę to właśnie dzisiaj w dniu, w którym KLAN osiągnął pełnoletność, bo chociaż 22 września 1997 r. zaczęła się regularna emisja, to właśnie 16 czerwca wspomnianego roku miała miejsce prapremiera KLANU. A razem z Klanem dorosło już nowe pokolenie. W przyszłym roku KLAN jeśli dotrzyma będzie świętował emisję 3000 odcinka, a za dwa lata 20 lecie. Jednak ja życzyłbym KLANOWI kolejnych 18 lat i więcej. Zapewne KLAN jakoś się doczołga i dotrzyma tych jubileuszy, ale wątpię czy w takim stanie przetrzyma koleją dekadę, a nawet 5 lat, podczas gdy Barwy Szczęścia, Na Wspólnej i Pierwsza Miłość będą kiedyś w przyszłości świętować jubileusz nie tylko 3000, ale 4000, 5000 odcinka itd. podczas gdy po KLANIE zostanie już tylko wspomnienie. A byłoby szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bede tesknil za Barbara-moze we wrzesniu w nowych odcinkach zdobedzie Pawla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerażają mnie "mężczyźni" oglądający Klan :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdobędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni myślą rozporkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z Wigą też Pawła łączy dziecko, to zmarłe przed laty" Chodzi o WSPÓLNE WYCHOWYWANIE dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że piszesz anonimowo to możesz szambem rzucać ? Tak uważasz ? Bardzo łatwo jest dojść do twoich danych osobowych, nawet sobie nie wyobrażasz jak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×