Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Małgosia nie nadaje się na aktorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suzanna von Nathusius absolutnie się nie nadaje, ale Julia Królikowska już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst Beaty do Małgosi-to gdzie córeczko zabieramy ciasteczko, tzn pana Adama. Bez komentarza....,Druga moda na sukces. Beata to taka Brooke co odbija faceta córce hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola dostała kwiaty dzisiaj. Wszystko ok tylko w pracy inny bukiet a w domu inny! WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka chyba poleci na Adama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, Beatka z Adamem, Adam z Beatka i jej córką, Bolek z MILFEM, byczek rozpłodowy z Zyta i Sandrą, Jasiek z Ramoną ojciec Jaska z jakąs szkolną kolezanką czyżby scenarzyści czerpali pomysły z Mody na sukces? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajansiarskiego aktora dobrali do roli adama. Zero meskosci, chomiczek, wyglada jak szczyl i niby beata na niego poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się dzisiaj podobała Marta. Trzeba przyznać, że Herbuś w roli czarnego charakteru spisuje się genialnie, ten jej dzisiejszy śmiech jak u psychicznej kobiety. Beata rzeczywiście przypomina trochę Brooke. Rozpieszcza Jaśka jak Brooke Ricka i zabiera swojej córce chłopaka (Brooke przespała się z mężczyznami swoich córek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modę też oglądałeś? :D no nie mówiłam?Tobie gra każdego się podoba :P Czemu jak Beatę grała Naruszewicz to była to normalna kobieta, nawet trochę sztywna, skupiona głównie na swojej pracy i zachowująca się jak na matkę dzieciom przystało, a od kiedy gra Wójcikowa jest wręcz porąbana? :O Infantylna, dziwna i do tego erotomanka. Czyżby Wójcik sama kazała sobie pisać taką "ciekawą" rolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafalski to z Ramona będzie kręcił na 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta głowa to chyba Małgosi od tych lodów rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna Beata jest o wiele ciekawsza niż ta za czasów Naruszewicz. To prawda, jest porąbana, ale co za tym idzie, czarną owcą rodziny. Cieszę się, że po powrocie z ucieczki przed własną rodzinę scenarzyści nie wybielili jej do końca. Jest wredna, chamska i namolna. Najbardziej można dostrzec te cechy w tym jak traktuje ona Ramonę. Ostatnio też bywa ironiczna w stosunku do Michała, powiedziała coś w stylu "Ale ten nasz Michaś hurtowo się rozmnaża", a potem "Może Sandra poroni i problem rozwiąże się sam". :D A Ela oburzona "Beatko, jak tak możesz mówić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst Beaty ze może problem już sam się rozwiązał był żenujący a Elka zamiast ją z góry na dół ochrzanić to jeszcze Beatko do niej mówi szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie denerwuja te gigantyczne bukiety przy kazdej okazji.Rozumiem,ze realizatorzy maja umowe z jakas kwiaciarnią. Dzis - chlopaka i jego matke nie stac na taki - zreszta po co? Tak samo Jasiek dajacy babci ( za tatusine) wielkie kwiaty, a Feli za pieniadze Moniki, bo wciaz jej siedzi na karku. Bez sensu. Druga rzacz - stare byki blizniaki ubierane identycznie- jakie by sie na to zgodzily? No i podstawowe danie - pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy by Sandra nie była w szpitalu to fryzurę ma jak by wyskoczyła prosto od fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata przeszla przeciez amnezje. Moze jej sie jakies zmiany w mozgu zrobily i stad zmiana charakteru :P Poza tym, ma racje- i co do Ramony (ktora matka bylaby zachwycona, gdyby jej nastoletni syn wyprowadzil sie do sarszej dziewczyny, z burzliwa przeszloscia?) oraz co do Michala (facet zdradzil zone i teraz obie panie sa w ciazy, wiec nie ma co mu wspolczuc, bo to powazne swinstwo). Mnie bawi cala ta sytuacja, gdzie wszyscy wiedza o Sandrze oprocz Zyty. Michal (bardzo inteligentnie!) wypaplal wszystko prawie calej rodzinie, ale nadal ma to byc wielka tajemnica. Jak juz Zyta sie o wszystkim dowie, to znienawidzi nie tylko jego, ale i pozostalych zainteresowanych, za to, ze nie kiwneli, kiedy ten radosnie ja oszukiwal. Ale oczywiscie, co to za cudowna rodzinka. Na grillu na Sadybie najlepiej bylo to widac- taka sielanka, a tak naprawde jedna wielka hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj Aga odniosła się do umiejętności aktorskich Herbusiowej. "Myślisz, że ktoś da się nabrać na ten twój teatrzyk?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł też zwierzył się Tadkowi co zrobił, Tadka to dręczyło i gadał przez sen, to Anka oczywiście się wszystkiego domyśliła i wypaplała wszystko Alicji oraz fryzjerce Lutce (a wtedy również i Wiga tam była i w ten sposób się dowiedziała, że już "cała Warszawa" o tym wie). Paweł też Elce powiedział a Elka oczywiście Jurkowi wszystko wypaplała... Leszek zobaczył Pawła i Wigę razem na ulicy i oczywiście się wszystkiego domyślił...Eeeech, słabi oni są w dochowywaniu tajemnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek i Paweł i ich rozprawa o zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się obecna Beata nie podoba, jej zachowanie nie jest wg mnie "ciekawe". Tzn co do Ramony i Michała ma rację, ale chodzi mi o inne jej zachowanie, taka w ogóle dziwna jest, to danie w twarz Julii nie było za bardzo na poziomie, uwodzenie Rafalskiego w bibliotece i teraz jeszcze coś tam ma być z tym nauczycielem. Mam nieodparte wrażenie, że to Wójcik cuduje w scenariuszu. Kombinowanie, żeby było ciekawie, ale moim zdaniem w złą stronę. A ten nauczyciel faktycznie chomik i dzieciak, w ogóle nie wygląda na swój wiek, ale jakby był z 2 lata starszy od Małgosi. Jakie tam z niego ciacho, młodych aktorów i chłopaków przystojnych jest na pęczki, no ale on pewnie też po znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to syn Renaty Pękul, czyli serialowej Renaty Zaburzańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe, on też zagrał kolegę Miłosza ze studiów, który razem z nim zabalował na imprezie - i buchnęło podejrzenie, że Andżelika zaszła w ciążę podczas tej imprezy, a Miłosz nic nie pamiętał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na widok Barbary to mi twardnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd oni wygrzebali tego dyrektora w szkole Małgosi, w przedpremierowym odcinku z wtorku zauważyłam dopiero jak ten aktor śmiesznie gestykuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beacie serio wpadł w oko ten cały Adam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę się wybrać do sauny ze znajomymi lub znaleźć sobie fajna plażę na naturystyka com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wczoraj nie bylo 'Klanu'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie co sie wydarzy u bohaterow po wakacjach. Ciekawe czy Barbarze uda sie owinac wokol palca Pawla czy jednak poleci na Bola i jego majatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tylko przez Bola kontakty nie pozowała do aktów Miłoszkowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×