Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Bolek to gołod***ec. Kiedyś powiedział, że do niego należy tylko karczma, reszta /ferma/ to własność Heniutki. A teraz, to i karczma jest częściowo/ile?/ własnością Rutki. Barbara tęgo się zawiedzie. Gdy się skończą pieniądze z Meksyku, pójdzie na zmywak do karczmy, o ile Rutka nie uzna, że jest za stara. To jej rzekome prezesowanie hotelom, to ściema. Wielka pani "menadżer" nie szlaja się po knajpach w poszukiwaniu podstarzałych jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Powierza jest poważnie chora na niedoczynność tarczycy. Prawdopodobnie więc nie zobaczymy jej w najbliższym czasie w serialu z uwagi na jej złe samopoczucie. Tym samym wiemy, dlaczego serialowa Czesia tak dużo utyła. To nie ciąża, ani łakomstwo aktorki nie wpłynęło tak na jej figurę. Okazuje się, że to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy pieniądze Barbarze się skończą, przecież Pedro dostał miliony. Nie wiem jak Waszym zdaniem, ale moim to Małgosine "ciacho" jest okropnie niewyględne, nawet jak na Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miliony czego? 1peso mex to 24 grosze polskie. No i jeszcze podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara kupuje posiadlosc w Topolinie tylko ze zwgledu na Pawla.. chce sie zblizyc.do niego . Zreszta w najblizszych odcinkach powie ona o tym Bolkowi. Pewnie bd zaciagac go tam pod pretekstem spotkania Pawelka z Pedrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małogsiowe ciacho grał wpierw w Brzyduli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miliony czego? 1peso mex to 24 grosze polskie. No i jeszcze podatki. x Ja tam nie wiem, powtarzam tylko co zasłyszałam czy przeczytałam, że Pedro jest milionerem :P i zależy ile było tych milionów, czy 5, czy 100, tego nie wiem, może Ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela taka zgorszona i niezadowolona z poczynań swojego synka Michasia ale tuż obok pod własnym dachem za ścianą toleruje poczynania swojego nieletniego wnuka Jasia:D cóż za brak logiki albo przyjmuje do wiadomości ,ze chłopy w jej rodzinie mają taki a nie inny temperament-wszyscy bez wyjątku-albo niech nie toleruje takich zachowań u wszystkich też bez wyjątku:D Beata to już taka rycząca 40sta-zaczyna się rzucać na młodych chłopaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jednak jest różnica między tym, że żonaty i dzieciaty chłop zdradza swoją żonę a tym, że Jasiek bzyka swoją pannę, teoretycznie nic złego nie robi. Raczej bym powiedziała, że na Elce nie powinno to robić wrażenia, sama co wyczyniała z Malickim, a o Jurku to szkoda gadać. Cała rodzinka, bliższa i dalsza, siebie warta. Plus brat Jurka :D W ogóle Elka dawno nie miała romansu, a czytałam, że Bursztynowicz chce :P Racja co do Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elżbieta powinna opracować w aptece jakąś miksturę zmniejszającą libido , bo tam wszyscy jak buhaje rozpłodowe: - pierwsza rozpustnica Kamila - Jasiek nieletni posuwacz - Michał najgorętszy ogier, pamiętam, że płodzi odkąd trwa klan - ciocia Stasia mimo, że miała 90 lat to na Sadybie nabrała takich mocy, że postanowiła wziąć ślub, a teraz pożyczkę chwilówkę na operację by móc się cieszyć seksem - Julia - gdy tylko przyszła do domu Chojnackich od razu wytropiła Michała i musiała mu nadstawić - Ramona - kolejna dupodajka normalnie czekam tylko na szaleńcze gody bliźniaków , mogliby pokazać ich jako sfrustrowanych prawików , którzy chcą posuwać co się da i np. jednemu rura odkurzacza zassie pęto a drugi wsadzi pena w dziuple w drzewie i okaże się ,że pogryzły go korniki :classic_cool: p.s ktoś pytał o Małgosiowe ciacho - tak, też uważamy, że jest nieapetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram za dużo tego
rozpłodu! Przydałyby się jakieś inne problemy np: kolejki do lekarzy albo lichwaisrkie odsetki od chwilówki! Aga jak straci posadę wiceministry i wyląduje w pierdelku jako ofiara walk frakcyjnych w łonie Partii-matuszki może się zejść z jakimś looserem totalnym, który będzie żył tak jak miliony zwyklych Polaków. Z jakimś roszczeniowcem, co bedzie labiedził, że praca do końca życia po to, aby ktoś inny w...dalał ośmiorniczki albo "dostał" jeszcze jeden zegarek nie jest celem jego życia. Niemcy żyją średnio dłużej, i obniżyli wiek emerytalny - zgłupieli? No i moja wiedza z otoczenia bliższego i dalszego - niewielu w ogóle dożywa tego wieku. Żądać on powinien przywrócenia poprzednich widełek emerytalnych (plus bonusy dla kobiet za każde wychowane dziecko), bo albo nie potrafiom rządzić - majom kasę na najdroższe autostrady, pociągi, gaz, a nie potrafiom zadbać o ludzi, dzięki którym macie kasę na takie zachciewajki. I żadna łaska, że można przejść na emeryturę w wieku 65 lat (facet), tylko będzie głodowa emerytura - 65 lat i godna emerytura, a jak nie potrafiom tego zapewnić ale pchajom się do wojenki to skonczom jak car baciuszka w 1918 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciacho jest dla Małgosi,a nie dla was stare klępy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jakieś chamstwo wcina się w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy odcinek bezapelacyjnie wygrała Zosia! Zgasiła Martę, aż ta nie wiedziała co powiedzieć. :D Swoją drogą to Zosia lepiej umiała dogadać niż własna matka. :D No i końcówka totalnie zwaliła z nóg, nie wiem jak oni nakręcili te sceny, ale wyglądały bardzo wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cala Julka od zawze miala jakis obled w oczach. Chyba, ze po prostu choruje na wytrzeszcz :P Tak , czy siak przegiela- ciekawe, czy pojdzie za to do wiezienia? A moze chociaz do psychiatryka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Agnieszki, mimo, ze to ona jest ofiara szalonej pani dziennikarki, to nie jest mi jej ani troche zal. Szczerze mowiac, to mam nadzieje, ze ja wywala z tego ministerstwa I wroci do klecenia gazetki w El-medzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz święty też nie był:), nie igra się z miłością, należało mu się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie on niby z nia igral? Traktowla ja normalnie, jak kolezanke, a ona cos sobie uroila. Moze mial ja bzyknac, tak na wszelki wypadek, zeby nie urazic jej uczuc? :P Tu akurat winna jest Julka- dala sie poniesc fantazji I do tego startowala do meza swojej przyjaciolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jeszcze bedzie Barbara do konca czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Julka zrobiła Miłoszowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Bolek bedzie chcial wydoopczyc Barbare? czy to tylko taka zagrywka przed Heniutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia najechała na niego koniem, Miłosz igrał z jej miłością, bo ją obrażał, zakochała się w nim, jest wrażliwa, nie jest winna, dla mnie on jest bucem, romanse miał, podrywał kuzynkę, taki sam jak ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wam nie zdarzyło zakochac' się bez wzajemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Romanse miał."...ale kiedy? Przed ślubem!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy przed ślubem, kiedyś przez niego Bożenka o mały nie zabiła się, byli razem, ale on spał z Martą, kiedyś też będzie miał romans, to taki typ, zawsze zdarzy się pojawi ta trzecia, Bożena jest za młoda na ślub, taka naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta akcja z Bolkiem i Barbara jest troche smieszna. On bedzie chciał posłużyć sie Milecką by wzbudzic zazdrosc ze strony Heniutki, a Barbara wykorzystuje Bolka zeby zblizyc sie do Pawła. Zreszta ona powiedziała mu ze kupuje to Topolino dla Pawła bo bo jej bardzo na tym zalezy. heheh Jak jej moze zalezyc na Pawle jako na w zasadzie go w ogóle nie zna, chyba jej bardziej zalezy na nazwisku i jego majatku. Mam nadzieje że i tym razem Paweł sie nie da omotac , a Wiga bedzie czujna. No jestem ciekawa jak ten watek z nimi sie rozwinie. A moze ostra bezposrednia konfrontacja Mileckiej z Wiga i ostra wymiana zdan, bo co znowu połynał watkiem ze Wiga bedzie tylko zazdrosna o Pawła? To by było nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- wątek z Julką jest moim zdaniem zrąbany, mam wrażenie, że tak ją wprowadzili do tego serialu i nie bardzo wiedzieli, co z nią zrobić, stąd to kretyństwo z koniem i psychiatrykiem. To wszystko jest z doopy, ona zachowuje się jakby on ją wielce skrzywdził, a przecież ani jej nie podrywał, nic nie obiecywał. Ok, może to wynik jej choroby psychicznej, ale czemu poza tym zachowuje się dość normalnie i w ogóle motyw choroby psychicznej nie przekonuje mnie w tym wypadku. - nie wiem czym Zośka tak zgasiła Martę, że nie wiedziała, co odpowiedzieć, powinna od razu powiedzieć, że wcale nie udawała i już. Też scena z d**y. Btw, Zośka coraz brzydsza się staje niestety, a Holtz też jest z twarzy strasznie nieurodziwa :O - nie wiem co Elce wali z tą Sandrą, chyba nie ma się czym zająć, nagle strasznie przeżywa wnuka. - Beata przyszła po tym masażu rozkoszna jak po dobrym seksie :P jakaś obleśna jest dla mnie Wójcik w roli napalonej ryczącej czterdziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milf Beata ma ochotę zbałamucić Adama :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka chyba na brak kasy nie narzeka. Nie wiem, co robi, ale chyba mało nie zarabia. W końcu jeździ mercedesem i chatę też ma niczego sobie :) Ja Pawła z Wigą zdzierżyć nie mogę, więc liczę na to, że jednak Barbara zbliży się do Pawła, a On w końcu jej ulegnie i coś z tego będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba producenci/scenarzysci maja jakis uraz do kobiet w w ogole znakomita wiekszosc ma cos/miala z psyche wariatki,alkoholiczki,psycholki,nimfomanki,w depresji,egzaltowane,narkomanki itp nawet cioci Stasi nie odpuscili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×