Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Smutno będzie jak Koniaczek zejdzie z tego świata! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej z Krystyną się połączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zomo niewiadomo
Podobno maciek zakłada swój własny zespół......xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jego siostra,menażerka gwiazd,też będzie o niego dbała-taki rodzinny biznes.Ale obleśny jest ten Korbas...ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męski jest i normalny, a nie laluś picuś pindus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały,grubawy niechluj ma być męski?Ale masz gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma w sobie coś, wygląda jak Włoch, przeciętny człowiek jak wielu, nie jest niezaniedbany, tylko ma swój styl, charakterystyczny, niewydealizowany, żadny sztuczny Ken o gejowskim wyglądzie:), twój gust pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korbas nie jest mały. Jest wysoki. Aczkolwiek mógłby zrzucić trochę brzucha. Wtedy byłby naprawdę spoko. Mały to jest np. bobek Miłosz, albo wymoczek Daniel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
Co do zapowiadanego zniknięcia KLANU. Jeśli KLAN by teraz faktycznie zniknął to przez głupie ambicje nowego kierownictwa TVP, a nie przez to przez co ten serial naprawdę powinien być usunięty – przez brak koncepcji i słabe wątki. A więc w efekcie KLAN spotkałby sprawiedliwy los. Bowiem dzisiaj nie żal by mi było KLANU takiego jaki jest, żal by mi było KLANU takiego jaki jeszcze mógłby być, gdyby scenarzyści się postarali. Jak mam być mamiony przez kolejne sezony, że coś się zmieni, to wolę, żeby KLAN się zakończył, szkoda mojego czasu na oglądanie i złudzenia. W serialu dorasta nowe pokolenie, a więc np. zamiast nastoletnich synów Michała, którzy chodzą ze swoimi pierwszymi dziewczynami, ja nie chcę przez kolejny sezon oglądać Felego, Surmaczowej i Czesi – bo ta trójka stała się dziś symbolem rozpoznawczym KLANU. Niektóre wątki zostały już nieodwracalnie skopane np. Bożeny czy Grażyny, inne są jeszcze do odratowania. To zależy od dobrej woli scenarzystów, a widzom którzy bronią KLANU, się to należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję,ze to już ostatni sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątki Bożeny i Grażyny zostały skopane, bo obydwie wyszły za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klammkowa
WITAM SERDECZNIE MIŁYCH PANÓW Oryginalna a przede wszystkim reavlna dziewczyna ze zdjęc (nie przytyłam ani nie schudłam i nie mam 10lat więcej) Nie jestem tutaj bo muszę. Jestem tutaj, bo chce nie zawsze mogę zaprosić panów na spotkanie dlatego bo prowadzę własną działalność . Zapraszam na masaż mocno erotyczny w moim towarzystwie. Jestem 24-letnią dziewczyną z ładną buzią i zgrabnymi nogami. Jeśli masz wolną chwilę i chciałbyś mnie może trochę lepiej poznać zapraszam cieplutko. Higiena i dyskrecja te dwie rzeczy masz u mnie zapewnione oczekuje tego samego. Jeśli nie jesteś pewny spotkania to bardzo proszę nie dzwoń i nie umawiaj się. Ja cenie Twój czas i proszę abyś ty cenił mój. Wychowuje sama córkę i mój czas jest na wagę złota . ( na brak chętnych nie narzekam ) Na spotkaniach proponuję: *sex klasyczny *sex francuski (w zabezpieczeniu lub bez) *masaż hiszpański *pieszczoty ciała *pocałunki ciała i dużo czułości:-) * seks analny . *rimming *rozmowa . *wspólna kolacja . Jeśli ktoś dzwoni i pyta co oferuje, ponownie odsyłam do treści ogłoszenia ponieważ wszystko co mogę wam zaoferować Panowie zawarłam w treści anonsu. Ps. Uzależniam... Całuje i czekam. P. S. Nie odbieram Tel zastrzezonych. Na esm odpowiadam jeśli mam zapisany twój numer i jak się już znamy. miła MONIKA . Pochwały od innych użytkowników Do tego ogłoszenia nie zostały dodane żadne pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ostatni,albo ostatnia pogieło cię?????????idz na ulicę to może jakis desperat poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna Kamila przestała chodzić na zajęcia,bo mnóstwo zamówień miała,a tu niestety,wszystkie ubrania prawie wrócą i to jeszcze używane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe kolejny śmieszny watek z tą sprzedażą wysyłkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz będzie chorobowo -białaczka w K.,zawały w MjM i aids w Bszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola miała fioletową szminkę na ustach:), za mocna Rafał sierota na lodowisku, Marta podrywa go cały czas, a ten daje się omamic' słodkimi słówkami Niedługo Bożena za artykuł o niej da jej wp*****l:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka dała dziś czadu! PS. Ja, Elmusko wszem i wobec oświadczam, że żyję i mam się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było tak. Bożenka podjechała od tyłu, lekko popchnęła Orłowską, a ta w sposób kontrolowany opadła na kolana, i podparła się rękami. Żadnego tarzania się na lodzie, żadnego wyrywania kłaków, że o wyrażeniach typu "ty k...." "ty stara p.." nie było mowy. Po "incydencie" B. powoli odjechała, a kamera pokazała uśmiechniętą O. Miał to być uśmiech cyniczny, ale na to potrzeba prawdziwej aktorki. Oto cały "czad". Raczej przypadkowe potrącenie, jak to na lodowisku bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, wielka rozróba na lodowisku... Bożenka z rozwianym włosem i skrzeczącym głosikiem, popchnęła miss świata Orłowską :D Dobre były zwroty odzieży do Kamili, wszystkie tak samo zapakowane, jakby szły w jedno miejsce w kilku pudełkach i zwrócone też pojedynczo... No i wątek tej sekretarki czy czego tam Boreckiego... co on tak się z nią cacka? Lepiej by nie odstępował na krok swojej porypanej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekretarka bardzo wkurzająca. Wiecznie skrzywiona gęba, rozumiem, że ciąża, ale to nie może odbijać się na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się nie okazało,że ciężarna sekretarka uwiedzie Boreckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Borecki zaadoptuje jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie wkurza sposób mówienia Małgosi srosi gada jak jakaś automatyczna sekretarka, sztucznie, elektronicznie no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie Jacek zachował się jak troskliwy i wymagający ojciec.Beata jak głupia i naiwna baba,która nie wie,co powiedzieć i jak ,żeby córeczki nie urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ura ura ura
Klan zostaje!!!! :) Mam nadzieję, że scenarzyści nie zmarnują tego prezentu od losu i naprawią błędy przed skasowaniem serialu 100lecia!!! Zdaniem większości telewidzów: - Graża powinna być po zejściu Rycha z doktorem Lubiczem albo z Marjuszem Kwarcem, a nie z tym starym opojem Eugeniuszem, Euguniusz niech sobie rozbija małżeństwo Stachy i Jeremiaszka :P - milf Beata powinna rozprawiczyć któregoś z bliźniaków Michaua, a same bliźniaki powinny się szerzej udzielać, umawiać z lachonami głuwnie kolerzankami ze szkoły, ale także z co bardziej ryczącymi 40tkami spośród koleżanek matki jak w "Rodzince" - rafał powinien zostać uzdrowiony przez cudotwórce z Fylypyn i zrobic dzieciaka Rudej - Zyta powinna odryc swoja les tozsamosc i wdac sie w romans z Bognom - Jeremiaszek i Staska powinni pasc ofiarom oszustow podajoncych sie za policjantow lub za gazownikow - biologicznz tata Zoski powinien wrocic do swiata zywych i podjac walke o odzyskanie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×