Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Rafał zostanie wrobiony w narkortyki przez podopiecznych:) Janusz niby będzie dziecko miał, ale okaże się , że nie jest ojcem, Agnieszka znowu foch i wątpliwości Paweł myśli o locie balonem, wezmą ślub i polecą daleko! Małgosia zwariuje i targnie się na życie, zostawi list pożegnalny, zostanie uratowana, będzie leczyła się w szpitalu psychiatrycznym oraz chodziła na terapię Korbas szuka pracy dla Maćka w knajpie:) Zyta kiedy wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
do gościa z 29.04 05:40 Przecież w Klanie mają to totalnie gdzieś ile kto ma lat i kiedy kończy szkołę, studia itp. Nie panują nad tym. Jedyne co wyprostowali, to kwestię urodzin Jaśka i daję głowę, że za sprawą naszego forum. Bożena i Kamila maturę zdawały równocześnie w 2012. Ale w sumie może się to zgadzać. Skoro Bożena zdawała maturę 4 lata temu to teraz faktycznie jest już na na 4 roku studiów albo 1. II stopnia i może już mieć seminarium magisterskie, chociaż nigdy nie wspominała, że obroniła licencjat. Co a tym idzie Kamila też mogłaby już mieć licencjat, ale w zeszłym roku zrobiła sobie przerwę i wyjechała do Niemiec do Oskara na praktykę. Teraz znowu rąbnęli się z bliźniakami i Małgosią. Wszyscy idą do liceum. Z***biście, tylko, że cała trójka jest z 2001 roku i w tym roku kończą dopiero 15 lat. Oh, żeby w Klanie było jak w Matysiakach czy w W Jezioranach, tam nawet po półwieczu wszyscy pamiętają, kiedy kto ma urodziny, rocznicę ślubu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Bożena dowiedziała się o ciąży w kwietniu, powinna urodzić jeszcze w tym roku. A czy pamiętają że Paweł jr. w tym roku idzie do gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to rafał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner Oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z Pawłem jr w dniu sprawdzianu kl 6 było powiedziane,że jest chory,więc do sprawdzianu nie przystąpił. gość 16 dziś Pamiętam scenę, kiedy Jerzy odrabiał lekcje z Kamilą i na stole były książki do matematyki z kl 5,a Bożenka już była w kl 6. Co do Małgosi to pomyłka wynika być może z tego,że odtwórczyni roli jest o rok starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kamila broniła licencjatu a Bozenka ma seminarium magisterskie? A one razem matury nie robily? Czy Kamila miala jakas przerwe w studiowaniu?" Cud że Kamcia w ogóle doczołgała się do licencjata, bo przecież Kama miała same przerwy w studiowaniu, a to orgazmus w Hiszpanii z którego wyleciała za dopalacze (zresztom inspirowane wpisami na tym forum :P ), a to dziekanka, a to staż u wujka Oskara w obozie dla uchodźców w Dachau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oskar to Kamili brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiacie się jakiś bzdur,które do niczego nie są potrzebne i nic nie znaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś w "Matysiakach" i w "W Jezioranach" nie obraża się inteligencji widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było przed wojną,a teraz nikt nie dba o takie drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tłumaczone było to, ze Kamila ma o tyle lat starszych braci? ja rozumiem, ze można mieć starsze rodzeństwo, dużo starsze, ale między nimi to jest chyba jakoś 30+ różnicy, to prawie niemożliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ich ojciec miał romans z dużo od siebie młodszą matką Kamili. Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, są płodni aż do śmierci, więc jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komicznie ta scena na spotkaniu wyglądała, komicznie i strasznie amatorsko, mogliby się skontaktować z producentami Ojca Mateusza żeby lepiej to nakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czub daniel wyglądał jak mlody Kryszak :D jakie włosy wymodelowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kula była i krew:) Małgosia będzie o wszystko obwiniać Beatę, szkoda ,że tę smarkulę nie postrzelili, może rozum kiedyś wróci Bożena i Miłosz będą zmieniać mieszkanie:), Kornel zaproponuje im ,żeby przenieśli się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornel i jego przyszły teść są śmieszni....a sceny "mrożące krew" były "z górnej półki" dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw Jacek odwalił numera kręcąc się dookoła własnej osi przez co Gośka mu uciekła! a potem ta akcja na spotkaniu, no dno! Zgadza się Korbas jest niedomyty o tak! A ta jego kobita też mnie irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę jw.,a to babsko jest bardzo męczące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzisiejszy odcinek,to już nawet nie będę pisać,bo kto nie oglądał,to nie ma czego żałować.Ble..już nie będę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata miała prochy ojca w kamieniu:) Kornel fajny jest:), zakręcił nieźle młodzież przyjemny odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Daniel chyba był kiedyś chlopakiem Agaty? Dobrze pamietam? Chyba sami tworcy o tym zapomnieli. W takim razie musiała go dobrze znać, dziwne,ze ona sie w ogole nie wypowiada przy tych akcjach z sektą i Malgosia, a Jacek Agaty nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie zapomnieli. Na początku sezonu chciała odnowić kontakt, ale on nie był zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PUDELKU jest fotka z akcji-Daniel wygląda jak strach na wróble po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka powinna
kopnąc Darka w d.. za romansowanie z coraz to innytmi lachonami, a sama przygadać sobie jakiegoś młodego ogiera :) Mogłaby też wprowadzić w świat miłości i seksu któregoś z bliźniaków Miachaua albo związać się z Jaśkiem bo dla Jaśka takie połączenie miłości matczynej z kobiecą byłoby optymalne, co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram poprzedniczke
Czeska powinna zwiazac się choć na chwile z młodym źrebakiem :classic_cool: :) Ja w Śmigusa kochałam się z synem mojej sąsiadki nie mniej jak pięć razy :) Byłam mil zaskoczona jego wytrzymałością i nienasyceniem :classic_cool:. Oddawałam mu się, leżąc na plecach i obejmując jego biodra udami, to znów klęczałam mocno pochylona, on zaś brał mnie od tylca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś powie rodzicom ,że na urodziny osiemnaste ślub z Ramoną weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli Jasiek poczeka
te kilka lat to będzie mógł legalnie chajtnąć się z kilkoma kobitkami jednocześnie, niestety straci prawo do picia piwa i jedzenia schabowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zboczency i walikoniki w akcji w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie cierpię tych młodocianych walikoników - brzydkie to, pryszczate, pieją jak mówią - no obrzydliwość po prostu, wstręt czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×