Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
dokładnie, ciotecznym rodzeństwem dla Bożenki jest Ola, Agnieszka, a taki Miłosz to jeszcze dalsza rodzina, nawet chyba nie zwykły kuzyn po ciotecznym rodzeństwie, nie mówiąc już o tym, ze Bozenka jest adoptowana wiec żadne więzy krwi tutaj w grę nie wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.22 Ojciec od niedawna zaczął się aktywnie interesować Małgosią,a wcześniej swoje mądrości wygłaszał wujek-psycholog i pouczał ciągle Beatę a to nie wyszło dobrze.Może teraz na coś się przyda,jak metodycznie i podstępnie uda im sie zakończyć całą sprawę,bo nie może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więzy krwi Bożenki z miloszem nie wchodzą ale wątek prawie jak w modzie na sukces tylko bardziej lajtowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina ciążę usunęła, bo taka blada padła na Jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka cisza? Czekacie aż doktorek umrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekamy na śmierć tylko z zapartym tchem oglądaliśmy dziś tych zboczeńcow w sukienkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena z Miłoszem na obiedzie rodzinnym powiedzą, że będą dziecko mieli:) Kornel oświadczy się śpiewająco Uli, Leopoldowi to się nie podoba, kiedy przekona się do zięcia? Monika ogląda nagranie z Danielem, gdzie jest liderem! On z obłąkanym wzrokiem rozmawia z ludźmi jak nawiedzony Feliks pociesza załamaną Monikę, która obwinia się, że wcześniej nic nie wiedziała o jego działalności Darek swojej szefowej Maji pokazuje miasto, zazdrosna Czesia nie wierzy,że to jest podróż służbowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina nie usunęła ciąży, tylko ma cukrzycę ciążową, dlatego była bardzo słaba, średnio kontaktowała i zemdlała. Co do Bolka - faktycznie jest on dalekim kuzynem, ale dziwne, że spotyka się tylko z Pawłem. Przecież Ela to bliźniaczka Pawła. Uważam, że Agnieszka trochę przesadza uważając, że Janusz nie traktuje poważnie małżeństwa. Przecież umawiali się z tamtą amerykańską Polką, że małżeństwo zostanie unieważnione, a z Agą jest już długo i traktuje poważnie ich związek. To Agnieszka szukała pretekstu, by nie wziąć ślubu. Kasia niezła - najpierw histeryzowała, że Dominik ją zdradzi, gdy wyjedzie. Później zaczęła dla niego dziergać szalik, a później zapomniała o nim spotykając się z tym kretynem, co wyśmiał jej sprzęt(zapomniałam jak on się nazywał), a później zaczęła kręcić z wnukiem Jeremiasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do Bolka - faktycznie jest on dalekim kuzynem, ale dziwne, że spotyka się tylko z Pawłem. Przecież Ela to bliźniaczka Pawła. " x Po prostu z Pawłem najlepiej się dogaduje, są dobrymi kumplami. Ja też tak mam, że z niektórymi kuzynami mam lepszy kontakt, a z innymi gorszy. Zresztą kiedyś Bolek często spotykał się też z Moniką, bywał u niej w knajpie. Wtedy to nawet miał z nią częstsze relacje, niż z Pawłem, z którym kiedyś aż tak się nie lubili - mieli nawet na pieńku. No i z "Ryśkami" też przecież Bolek ma dobry kontakt, Bożena to wszak synowa. Tylko do Elżbiety i Jurka mu jakoś nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka jest dość mocno rozpuszczona. Jakiś czas temu wparowała do domu, jak Graża miała gości, to nawet "dzień dobry" nie powiedziała. Taka typowa butna nastolatka, nie do końca dobrze wychowana, mimo że Grażyna się niby stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już bardziej dziwne jest, że Kaśka w ogóle nie kumpluje się z Jaśkiem, ani Małgosią. Ostatnio zastanawiałam się, czy ona jest starsza od Małgośki, bo wygląda młodziej. Z zachowania też Małgośka jest bardziej dojrzała. A właściwie była, zanim trafiła do tej sekty. Ostatnio Graża w rozmowie z Leopoldem powiedziała, że Kaśka ma 17 lat. Czyli jest równolatką Jaśka? Bo Jasiek też chyba niepełnoletni, czeka aż będzie mógł legalnie zamieszkać z Ramoną. Jednak z tego co pamiętam, to urodził się wcześniej od Kaśki. Beata dawała Grażynie ciuszki po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśce, to ja bym dała maks 14-15 lat. A Małgosi 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między Jaśkiem a Kaśką jest pół roku różnicy. Jaskowi już brakuje do pełnoletności tylko 5 miesięcy, Kaśce - 11 miesięcy. A Małgośka ma niecałe 15 lat (powinna się kumplować raczej z synami Michała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał poprosi Elę i Jurka ,żeby zostali rodzicami chrzestnymi Marysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram poprzedniczki
z wyższych postów! W Klanie twórcy często myla wiek dzieci i są takie kwiatki, że jedne Lubiczątka chodzą do gima i skończyć nie mogą, a drugie już na studiach, choć parenaście sezonów temu lęgły się w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę szperania w necie, i oto wyniki: Małgosia Borecka 12.04. 2000 - 16 lat Kasia Lubicz - 21.02.1999 - 17 lat Jan Rafalski - rocznik 1996 - 20 lat. Dokładnej daty Jasia nie znalazłem. Jego szkolni koledzy podają na fejsie, właśnie ten "rocznik". Wydaje się to prawdopodobne, bo w Klanie pojawił się w 1997 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest wiek młodych aktorów, którzy ich grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale z tego wynika, że odgrywają swój wiek, z wyjątkiem Jasia, którego odmłodzono o ca 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka jako jedyna z nich gra w serialu praktycznie od urodzenia. A Jaśka na początku grała jakaś dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jasiek nie miał przypadkiem w tym roku zdawać matury? W zeszłym roku, podczas akcji z Ramoną głośno o tym było. A teraz jakoś cisza w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc na logikę, powinien ją zdawać w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w tym roku jasiek ma zdawać mature skoro do Ramony przeprowadzał się mając 16 lat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial mogliby skończyć chrztem Marysi :), rodzina w ogrodzie, stół zastawiony potrawami z restauracji Moniki, wszyscy wznoszą toast koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak zakończą-a Jasiek miał 17 lat jak się wyprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek skończy 18 lat we wrześniu, a Bożena w listopadzie urodzi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pokarierowane :) Chyba, że Miłosza wkręcą w pieluchy, a Bożenka będzie nadal latać po świecie i gwiazdorzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to, Ela z Jurkiem mają zostać chrzestnymi Marysi? Przecież to jej dziadkowie. Dziwnie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra nie ma żadnych bliskich, ale chrzestną mogłaby zostać np. Beata, jako siostra Michała i jego bliski przyjaciel Mariusz taxi drajwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby Bożenka maiła ur w listopadzie t już jest w 2 miesiącu i co jeszcze o tym nic nie wie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×