Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Mogłaby sekta wykończyć Małgosię za to, że jest wkurzającą drętwotą, a potem mamusię i pseudo psychologa, że są równie beznadziejni jak ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiga jest okropna!!!!W ogóle nie pasuje do Pawła i Pawełka.Tak głupiego wątku jak ten z sektą dawno nie widziałam,niby małolata z dobrej rodziny a patole jakich mało!Też mnie wkurza ten zwrot Panie Pułkownika,nikt normalny tak się do nikogo nie zwraca,tym scenarzystom to chyba na mózg pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ostatnio Wiga takiego zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby sobie darowac te zapchajdziury z Surmaczowa i jej zramolalym mezem:o To chyba ma byc dowcipne czy cos,a tylko wkurza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja biją się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdzielę, jak chcą pokazać sceny na lotnisku, czy pod nim, a nie mogą tam kręcić, to niech nakręcą to na jakimś parkingu, który będzie udawał lotniskowy, ale niech nie robią z ludzi idiotów z tym żenującym wejściem! Zyta chyba z jakiejś Koziej Wólki leciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Ela ma brata i co? on nic nie wiedziałby o drugiej siostrze bliźniaczce? to już lepiej gdyby zrobili ją siąstrą przyrodnią. takie też potrafią byc podobne, troche zmieniliby makijaz i mozna wmowic wszystko. ..... i niech wraca Kotulanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj przecież Ela ma brata i co? on nic nie wiedziałby o drugiej siostrze bliźniaczce? to już lepiej gdyby zrobili ją siąstrą przyrodnią. takie też potrafią byc podobne, troche zmieniliby makijaz i mozna wmowic wszystko. ..... i niech wraca Kotulanka usmiech.gif" x Przyznam, że nie rozumiem o co Ci chodzi. Co ma Ela do tego? Chyba, że masz na myśli Krystynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzac na ostatnie beznadziejne odcinki, widzialam tylko Surmaczke jak zwykle na koksie, przyglupa Darka z tlusto Czesko i kulawym angielskim i sfochowana gowniare Malgoche, ktora kreci nimi wszystkimi jak chce, mysle ze moze to nieglupi pomysl wreszcie zakonczyc ten tasiemiec. W zamian proponuje puszczanie klanu od poczatku, przez kolejne 20 lat. Nie wspomne o naczelnym *****czu Michale i jego 158 dzieciurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
to bylam ja Heniuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście jak obfite piersi ma Ramona? Szkoda ze tak mało jest scen w których wykorzystuje te swoje atuty. Chyba tylko cycaty Milosz mógłby z nią konkurować w rozmiarze miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecajcie się niezdrowo,bo Klan kręcą tylko do maja i na tym KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze NIC PEWNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wyjaśnili kilka wątków to mogliby zakończyć, poczekać 2 lata i dać od 1-ego odcinka obojętnie na jakim kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Lubicz umrze na białaczkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zdycha w cierpieniu i męczarniach za to ze zdradzał chorą Krystynę z tą raszplą Wiga. A Miloszowi cycki urosly na tych kurczakach od ojca pędzonych hormonami. Czy Bożena nie jest zazdrosna ze jej mąż ma większe cycki od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Czy tylko dla mnie matka czworaczkow jest podobna do Szyca? :-d :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest przesadzone ze umrze. Owszem zachoruje, ale nie wiadomo jeszcze nic wiecej. Głupie by było uśmiercac najwazniejsza , pierwszoplanowa postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan to nasze dobro narodowe. Jak chcą oszczędności to niech skasują barwy szczęścia, ma jak miłość (to jest akurat mega dochodowe). W klanie propagują ważne wartości. A ta k poza rym to jak myślicie czy lider sekty to wysuszony daniel? Ta koleżanka malgosi tak się bala "chodzenia do lidera" czyzby musiały mu,ciągnąć buzdygana? Ale byłaby afera gdyby małgosia obcisgnela nieświadomie swojemu kuzynowi. Pedofilia i,kazirodztwo w jednym! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dt Bogdan
Czy mi się przewidziało czy dzisiaj prawnikiem który doradzał Feliemu nie był czasem prześladowca Oli? Jej były szef Rozłucki (Paweł Audykowski)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dt Bogdan wczoraj Raczej on. gość wczoraj Daniel jest kuzynem Beaty,czyli wujkiem Małgosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan to nasze dobro narodowe. Jak chcą oszczędności to niech skasują barwy szczęścia, ma jak miłość (to jest akurat mega dochodowe). W klanie propagują ważne wartości. A ta k poza rym to jak myślicie czy lider sekty to wysuszony daniel? Ta koleżanka malgosi tak się bala "chodzenia do lidera" czyzby musiały mu,ciągnąć buzdygana? Ale byłaby afera gdyby małgosia obcisgnela nieświadomie swojemu kuzynowi. Pedofilia i,kazirodztwo w jednym! usmiech.gif x a jakież to wartości propaguje klan? zdrady, kolejne dzieci pozamałżeńskie jako efekt uboczny tych zdrad, brak jakichkolwiek wartości moralnych, zasad, kłamstwa, głupotę, nieudolność rodzicielską itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Pis odczepi się i zajmie się sobą, bo są gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dt Bogdan wczoraj Raczej on. gość wczoraj Daniel jest kuzynem Beaty,czyli wujkiem Małgosi no dobra, pomyliłam się, ale nie chciało mi się długo myslec nad koligacjami rodzinnymi :classic_cool: co do wartości - miałam na myśli walory estetyczne i sentymentalne: np ta sama piosenka od 18 lat ! ta sama czołówka te same miejsca, niewiele zmieniają ( popatrzcie na M jak miłość - tam tylko dom w Grabinie i Lucjan i Basia są tacy sami, reszta się zmienia. nikt nie jest biedny, wszyscy mają wielkie mieszkania urządzone przez designera , w każdym odcinku inne ,modne ciuchy , a tu mamy Olę popylającą z torbą jamnikiem przez XX lat) dla mnie Klan jest taki jakiś wyjątkowy. jest dziwny, ma czarny humor, ale urok . pozostałe seriale są dla mnie mega sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×