Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ble...i fuj,fuj,fuj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak ja nie cierpię tych młodocianych walikoników - brzydkie to, pryszczate, pieją jak mówią - no obrzydliwość po prostu, wstręt czuję. x Popieram! Też mam odrazę do takich szczawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ta Zoska jest brzydka.Myslalam,ze moze z wiekiem wyladnieje ale nic z tego.Gruba i przemadrzala z maniera pieszczenia sie.Matka moglaby troche o nia zadbać,zlikwidować chociaż ta straszną grzywke od polowy glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zgadzam się co do Zosi,sam jej charakter bardzo sympatyczny,ale wygląda jak mała,rózowa,gruba świnka,ciagle jakaś tłusta i czerwona na twarzy,chociaz o dziecku nie powinno się tak mówić.A na Korbasa nie moge się juz patrzeć ,jest jakiś obleśny,te tłuste kłaki fuj,i gruby jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On niechlujne podstarzały lowelas,a ona myszowata panna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze te pier...nie o lotach balonem,To ponad moje siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania wariuje z pomysłami:) jeszcze lot w kosmos będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo jest tej zwariowanej Surmacz, nudne i irytujące to już się staje. I te loty balonem nosz ku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą się z czegoś utrzymywać,to i loty balonem reklamują.Nuda,nuda,nuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra z tymi balonami...juz nie mają co wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wielkim trzeba być debilem,żeby nie rozpoznać ,że się jest w sekcie? co z tym stażystą wuefistą,też aresztowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telewidzu
A własciwie to jak to jest z tą emisją,pare tygodni temu powiedziano że to koniec Klanu..plotka nie plotka nie wiem...to juz jest potwierdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista powinien dostać za swoje,fałszywy kombinator!Aktorka grająca Agatę wydaje mi się mniej atrakcyjna niż była kiedyś-po prostu zbrzydła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek Czesi
Na własnej skórze węża wyhodowałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata i Jacek odwiedzą małego chłopca w domu dziecka, dziecko będzie trudne, wycofane Małgosia pojedzie do ośrodka terapeutycznego, Beata boi się długiej rozłąki, to wszystko dla jej dobra Ramona zabrania Jasiowi dawania telefonu Małgosi od Adama, bo inaczej z nimi koniec! Rafał będzie pracował jako tele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dopiero widać ile jadu w nich wszystkich jest. 4 Bolek i Heniutka to mieli tupet do Grażynki iść, zeby mieszkanie sprzedawała i kasę dała. Przecież mogli trochę poczekać i sami uzbierać wiec i dać, tym bardziej, że oni mają tylko jedynaka i duze gospodarstwo, biedni nie są, a Grażynka dwoje dzieci więcej i na kasie nie śpi. Agata też pokazała swoją prawdziwą twarz wzgledem Małgosi, niby taka dobra macocha a cieszyła się ewidentnie, ze mają ją z głowy i mogą się "zająć" swoimi sprawami, swoją drogą co za hipokryzja, chce adoptować całkiem obce dziecko a tutaj Małgosię ma gdzieś, to nią się teraz Jacek zająć powinien a nie przygarniać obce dziecko, jak tu ma tyle problemów. W ośrodku adopcyjnym w ogóle wiedzą, ze on jest po rozwodzie i ma córkę, które wpadła w sektę? to raczej dobrze nie wróży przyszłej adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argument że nie chce zajść w ciążę, bo boi się że znowu poroni też nie świadczy o niej najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoistką i fałszywą babą jest Agata.Nic dziwnego rozpieszczona jedynaczka,która miała zawsze wszystko dla siebie i wokół niej kręcił się świat.Jak się jej coś nie uda to zaraz w płacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, guru sekty zabił policjant więc dlaczego Daniel trafił do aresztu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby moi teście odwiedzali dziecko i kochanke męża to bym nie chciała ich na oczy widzieć,przecież to chora sytuacja.czy nie widzą,że w ten sposób stale przypominają o romansie syna i nie dają szans na i tak trudny do złożenia związek Zyty i Michała, wiem że patchworki są teraz w modzie ale bez przesady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wystarczy że próbował zabić no i z powodu stworzenia oddziału tej sekty też może mieć kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I miał broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta wróci i przyśle dla ojca motoskuter dla niepełnosprawnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wynika,że Zyta bardzo dużo zarabia,bo to wydatek spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam możliwości ostatnio oglądać Klanu i dziś zrobiłam sobie maraton. Nie był to dobry pomyśł. Można się załamać i już nie podnieść po takim przeżyciu. Pierwsze co mi się nasuwa to pytanie kto pozwala zbuntowanej nastolatce z problemami na zamykanie drzwi od pokoju na klucz. Nienormalna sytuacja. Ale może ja sie nie znam. Wykiwała Jacka jak gówniarza. Dobrze, że miał telefon przy sobie. Ciekawe kto go uwolnił. Po drugie Beata szukająca winnych we wszystkich tylko nie w sobie. Skupiła się na prześladowaniu Ramony i nie przyuważyła, że córka wpadła w sidła sekty. A z drugiej strony obwiniająca się o wszystko Monika. Co ona mogła? Daniel jest dorosły powinien odpowiadać za siebie. Po trzecie Wymyślili dziadków na chrzestnych, nie podoba mi się. to. I znowu wszyscy bedą sięzajmować Marysią a Michał będzie mogł znowu gdześ machnąć dziecko. Po czwarte Trochę osłabłam jak zobaczyłam ojca Agaty w postaci diamentu. Chyba nie jestem aż tak nowoczesna. Ciekawe czy to można sprzedać w razie jakiegoś kryzysu finansowego? No i w życiu bym im nie dała adoptować żadnego dziecka. Nawet psa bym nie oddała pod opiekę. W tym ośrodku dobrze, że Agatka nie wstała i nie zaczęła tupać i wrzeszczeć ja chce Karolinkę, ja chcę Karolinkę. Po piąte Paweł i całkowite olewanie białaczki też nieco dziwne. Ja rozumiem prawdziwy facet i takie tam ale żeby aż tak? No i zakochana Barbara... Po szóste Akcja mieszkanie dla młodych i przerzucanie Leokadii z miejsca na miejsce jak rzecz. Brak słów. A młodzi tak od siebie nic, żyja sobie z dnia na dzień i jest ok. Po siódme Agnieszka i Janusz nie wierzyłam, że ten ślub odbędzie się tak o bez żadnych komplikacji, za normalne by to było. Dobrze, że ten fb jest bo by biedny Januszek w życiu sie nie dowiedział, że ma żonę haha. Na poboczne wątki takie jak odchudzanie Czesi, perypetie językowe i pracowe Darka czy latanie balonami spuszczę zazłonę milczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Gościu wyżej 10/10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wystarczy że próbował zabić no i z powodu stworzenia oddziału tej sekty też może mieć kłopoty " Nie ważne, czy on miał być zabity, czy to jego chcieli zabić - grunt, że był zamieszany w zabójstwo! :( "I miał broń. " bez zaspawanej lufy - znaczy kibol, rekonstrukcjonista, faszol i woda na młyn islamistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej późno niż
wcale! Twórcy Klanu na potęgę czerpią z pomysłów rzucanych od lat na tym forum, dlatego jakość Klanu nieco się poprawiła :P Klanowi przydałoby się odrobinę więcej realizmu czy drapieżności, żeby częściej pokazywać układy i sitwy tworzone przez Lubiczów i ich powinowatych (co sugeruje tytuł serial bo "klan" to przecież eufemistyczne określenie gangu, mafii, układu zamkniętego) "Teraz dopiero widać ile jadu w nich wszystkich jest. 4 Bolek i Heniutka to mieli tupet do Grażynki iść, zeby mieszkanie sprzedawała i kasę dała. Przecież mogli trochę poczekać i sami uzbierać wiec i dać, tym bardziej, że oni mają tylko jedynaka i duze gospodarstwo, biedni nie są, a Grażynka dwoje dzieci więcej i na kasie nie śpi." nio właśnie Heniuta i Bolo dlatego są tacy kasiaści, że całe życie dymali dostawców, parobków, skarbówkę, że Heniuta urodziła tylko jedno jedyne dziecko itd. Gdyby Rysiek i Graża mieli tylko jedną, zdrową pociechę, gdyby - tak jak to się zazwyczaj dzieje w realu w większych miastach - Rysiek robił w wała klientów, zwłaszcza zagraniczniaków, a Graża zamiast tracić czas i zdrowie w szpitalu Pawła pracowała w jakimś ekskluzywnym domu starców i wyciągała od pacjentów zapisy w testamentach to też mieliby dość hajsu na zakup dziecku penthousa w Warsiafce i daczy w Zakopanym. "Agata też pokazała swoją prawdziwą twarz wzglendem Małgosi, niby taka dobra macha a cieszyła się ewidentnie, ze mają jom z głowy i mogą się "zająć" swoimi sprawami, swoją drogą co za chipokryzja, chce adoptować całkiem obce dziecko a tutaj Małgosię ma gdzieś, to nią się teraz Jacek zająć powinien a nie przygarniać obce dziecko, jak tu ma tyle problemów." Agata i Jacek powinni od razu adoptować kilkanaście dzieciaków z Syrii, przecież stać ich :P "W ośrodku adopcyjnym w ogóle wiedzą, ze on jest po rozwodzie i ma córkę, które wpadła w sektę? to raczej dobrze nie wróży przyszłej adopcji. " Normalnym ludziom nie daliby nawet chomika w takich okolicznościach, ale to "Klan"! Od czasu układy wuja Stefana w prokuraturze i adwokaturze?! Od czego układy Olki i Rafałka w opiece społecznej?! Od czego dojścia ciotki Doroty w Watykanie? Teczki Bogdana jeszcze z poprzedniego ustroju?! Nio i jeszcze Zyta albo Cześka mogą zaproponować sierocińcowi jakąś transakcję wiązaną np: pakiet ekskluzywnych zajęć w klubie przedszkolaka dla co młodszych maluchów w zamian za adopcję dla Agatki i Jacusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia pojedzie do ośrodka terapeutycznego, dyrektorkę gra żona brata Kazika:), z czasów Steni, była kiedyś taka prosta kobieta, a tu elegancka pani, Małgosia będzie miała pokój z dziewczynkami, Beata wypełnia ankietę, w domu przeżywa rozstanie, Ela pociesza ją i mówi ,że będzie dobrze, Daniel wraca do domu i w podziękowaniu robi kolację z winem, Monika cieszy się bardzo Rafał pracuje w domu przy telefonie, angażuje się mocno, podoba się mu to bardzo, ale Olę denerwuje i irytuje, bo cały czas on chodzi w słuchawkach, ktoś naciąga na pieniądze Synowie Michała chcą pojechać na obóz konny, Kinga nie zgadza się Knur Korbas dużo czasu spędza z Ulą, planują swoje życie wspólne Paweł idzie na pierwszą chemię... Bożena je ciągle, ma ochotę na ptysie.., Miłosz nawet głupiej nie umie zrobić, kaleczy się nożem Stasia i Jeremiasz cieszą się ,że młodzi będą mieli dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×