Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Tym bardziej funkcjonariusz publiczny nie powinien się spoufalać. Powinien zachować formę oficjalną, a kto to taki funkcjonariusz? Jakiś nadczłowiek, że mówi do kogoś po imieniu? Forma pan+imię zarezerwowana jest dla osób dobrze się znających i powinna być równorzędna, jeśli panie Mietku to i w druga stronę pani Olu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej funkcjonariusz publiczny nie powinien się spoufalać. Powinien zachować formę oficjalną. Takie zwracanie się jest możliwe przy równorzędnych stosunkach typu Pani Olu - Panie Mietku) a kto to taki funkcjonariusz publiczny? Jakiś nadczłowiek aby zwracał się po imieniu nawet gdy dodaje pan? Nadal używa formy zdrobniałej. Spróbujcie iść do lekarza, przeczytać z wizytówki lek. Mieczysław Nowak i powiedzieć: panie mietku gardło mnie boli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Czym Małgosia tak oczarowała Bazylego, że oni już są zaręczeni... Że on tak walczył o nią jak lew. 

Dlaczego w tym serialu jest tak, że ludzie wcale się nie znają a zamieszkują ze sobą, zaręczają się ze sobą... Od razu, pstryk i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może fizjonomia Małgosi podoba się Bazyliemu bo nic innego nie wpada mi do głowy, przecież Małgosia to jeszcze dziecko, podobnie z resztą jak i Jasio bez względu na to ile mają lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgosia ma w pokoju takie same łózko jak kiedyś Agnieszka. Dzisiaj 2 rocznica śmierci Agnieszki Kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słów mi brakuje na głupotę Małgosi... Po co ona się z tą Maliną spotyka.

I po co zmusza Bazylego do kontaktu z rodzicami, to jest jego sprawa.

Malina namiesza, jego rodzice namieszają i skończy się arystokratyczny romans Małgosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Małgosia się z Bazylim zaręczyła, to normalne że chce poznać jego rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co oni planują spotkanie rodziców, przecież dla rodziców Bazliego to dramat, że zamiast z kimś się zaręczyć w kogo żyłach płynie błękitna krew to zaręcza się ze zwykłą mieszczanką, w dodatku głupiutką niczym gąska. Myślę że Pani Hrabina seniorita krótko pojedzie z mamą małgosi, nie ta liga, nie te progi drobnomieszczanie :D Nie dla psa kiełbasa dodam uszczyłpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babcia Małgosi jest szlachcianką z pochodzenia (herb Lubicz istnieje naprawdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jednak dziś to zwykli mieszczanie i nikt z Lubiczów nie obnosi sie tym, dla hrabiów i innych murgrabiów niestety Lubicze to co najwyżej zaścianek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, ja jestem zdania, że jeśli Bazyli źle żyje ze swoimi rodzicami, to ja uszanowałabym jego zdanie i jego decyzję i nie próbowała ich na siłę godzić ani w ogóle poznawać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytująca jest. Widzi, że na śmierci ojca Borysa można zarobić. Miała fajne stosunki z Emilią ale co tam, ważniejsza jest kasa. Na miejscu Borysa powiedziałbym jej że faktycznie zamiast 200 000 dogadałem się z Emillia na 2 miliony ale pokazal jednoczesnie faka Kamili :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie Klan,bo nie ma skoków. Wczoraj było wspomniane  o romansie Bolka z Halszką. W tym sezonie nie będzie Tomasza Stockingera i nie wiadomo co zrobią w zaistniałej sytuacji z Małgorzatą Ostrowską- Królikowską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie Klan,bo nie ma skoków. Wczoraj było wspomniane  o romansie Bolka z Halszką. W tym sezonie nie będzie Tomasza Stockingera i nie wiadomo co zrobią w zaistniałej sytuacji z Małgorzatą Ostrowską- Królikowską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Koronawirus a w Klanie chodzą na Rewię na lodzie 

Odcinek był nagrywany zanim to wszystko zaczęło się na taką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiej pierwszej komunii?

Przecież on ma 16 lat, a nie 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakiej pierwszej komunii?

Przecież on ma 16 lat, a nie 9.

Skopiowałam wpis sprzed 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×