Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
lol :D to ten blondyn co go kiedyś szwagier pawła taksówką podwoził i dał mu wizytówkę elmedu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jechał ze szpitala z walizka a wysiadł bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluszna uwaga z ta walizka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechał z walizką, a wysiadł bez, bo wcześniej taxidrajwer zawiózł go do domu, albo do hotelu. Przecież przy wsiadaniu ten gość powiedział, że podjadą w kilka miejsc. Dopiero na koniec podjechali do klubu. Po co gość miałby tam jechać z walizką? Oglądajcie uważniej i myślcie logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej zastanawia fakt, po co gośc z zabandażowaną całą głową pojechał do klubu nocnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W serialu pojawi sie mąż Teresy o imieniu Rudolf,nic nie mam do tego imienia,ale uważam że to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mnie bardziej zastanawia fakt, po co gośc z zabandażowaną całą głową pojechał do klubu nocnego smiech.gif" x To się pewnie niebawem okaże. Gość coś kombinuje. Może on jest właścicielem tego klubu. Kasiasty jest. Może ktoś go szuka i dlatego zmienił sobie twarz, a w szpitalu sprzedał bajeczkę, że chce zmienić życie i stąd ten pomysł operacji. "W serialu pojawi sie mąż Teresy o imieniu Rudolf,nic nie mam do tego imienia,ale uważam że to już przegięcie." x Przed świętami, to akurat Rudolf pasuje, jak nikt inny :D To ten co ją niby z kasy oskubał i uciekł z jakąś wesołą wdówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa , łopata:) Lulu wejdź do środka - ale błaznują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ten sam,w streszczeniach napisali że Feliks bedzie miał z nim jakieś nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek Zakasek jest fantastico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na to wszystko Ryszard Petru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo, ale może PAD wygłosi orędzie do narodu w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp
Jurek z kapustą na głowie:) i Kamila w krótkiej sukience świetni:D Hanka była kochanką Antka, przez niego truła się, kiedyś pracowała jako sekretarka Donaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia buntuje się:), dobrze powiedziała Beacie co myśli o Jowicie, że wszystko to jest ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah dobre..!! W opisach odcinkach jest ze Milecka odworzac Pawełka do domu złozy zyczenia Widze i przeprosi za swoje zachowanie. Daniej przyjedzie jednak na Wigilie na Sadybe , chce to zobaczyc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Agi i Olki nastały
złote czasy :P Tyle unijnej kasy mogą zarobić na obsłudze imigrantów w Polsce i pokazać Tatce Pawełkowi, że one też potrafią gruby hajs kosić :) Reszta kraju też po maksie skorzysta z mega wzrostu PKB polegającego na tym, że setkami tysięcy przybyszów z bliskiego wschodu i Afryki trzeba się będzie zająć, osiedlić, wyleczyć z chorób, wykształcić ich dzieci, dostarczyć ubrań i jedzenia. Tyle domów do pobudowania, tyle obiadów do wydania, tyle etatów nauczycieli, tłumaczy, policjantów, strażników więziennych, ochroniarzy w sklepach. To rozwiąże wszystkie nasze problemy! Hosanna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby racja ale
jeśli PKB ma wzrosnąć z tytułu dostarczenia mieszkań, opieki zdrowotnej, edukacji, ubrań czy też jedzenia dla imigrantów z III świata, to dlaczego tenże sam PKB nie może wzrosnąć z tytułu dostarczenia darmowych ciepłych zupek, mieszkań, opieki zdrowotnej, edukacji itd. dla biednych, w dużej części głodujących i zmarzniętych, bezrobotnych Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilka fajnie w tej spodniczce wygladala-no no niezla z niej laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata to dostała jakiegoś p*****lca, w kółko Jowita, Jowita i Jowita, kurrrr jakby Jasiek miał się już żenić... A Małgosia tępym drewnem jak była, tak zostanie, tak sztucznie wygłaszanych tekstów to ze świecą szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, ze Kamilka fajna laska w tej super mini-zgrabna dziewczyna. Kiedy na ekrany wroci MILF Barbara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
no naprawde mnie tez tak w*****a Beata, ze zycze jej jak najwiecej Ramony. Swoja droga bardzo lubie Ramonke. Beata ma jobla na punkcie Jaska stala sie taka psycho mamuska, nie sadze zeby Naruszewicz dala z siebie zrobic takie cos. Beata nie zuywaza jak jej corka wpada do sekty. Przeciez widziala jowite z innym facetem i co? akceptuje to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nie była pewna czy to Jowita, bo się darła za nią, a ona się nie odwróciła, he, he bo jak się jest Izą... durnowate to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma bardziej wkurzającej pary w tym serialu, niż Ramona i Jasiek. Są obleśni. Nie dziwię się Beacie, że nie lubi Ramony, chociaż sama też jest raczej negatywną postacią. Gdy grała ją D. Naruszewicz, miała zupełnie inny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Dobra, niech jej nie luybi, ale jak ona sie zachowuje? Dla mnie to psychopatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię R.a matka Jaśka zachowuje się jak nienormalna!Zainteresowałaby się córką,która bardziej chyba potrzebuje matki /teraz już nie/niż syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się jak Beata się dziwiła skąd u Małgosi tylko pogardy i sarkazmu wobec tej Jowity. Od razu bym jej powiedziała, że nieodrodna córka mamusi. Widziała jak Beata traktowała, jak się odnosiła do Ramony to się dziewczynka nauczyła. Nie wiem po co tej udawanej dziewczynie Jaśka zmieniali imię. Czemu nie mogła być po prostu Izą? Hanne po stu latach odnaleźli Bożesz ty mój. Pamiętacie przed kim kiedyś ukrywał się Leszek? Nijak nie mogę sobie przypomnieć ksywy tego bandziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Nie pamietam, dla mnie Leszek razem z Bogna sa tak oblesni, ze zmieniam kanal; po prostu ich watek mnie nie interesuje. Dokladnie Malgoska mogla sie nauczyc zlosliwosci i sarkazmu tylko od Beaty, bo nikt inny tak sie obsrywal na widok Ramony. Ta nowa pracownica Michala jest straszna jak trup z trumny i te teksty... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bandyta nazywał się Palnik (ksywka). A Jasiek wymyślił że spotyka się z Jowitą, zanim Ramona przedstawiła mu Izę; to był pomysł Ramony, żeby Iza udawała nową dziewczynę Jaśka, bo ten spanikował, że "Jowita" przecież nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Pawelek-pobije Pedra? O jej co na to jego matka Barbara Milecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra córkę urodzi przed świętami:) Zyta dowie,że Michał dom buduje dla niej, ale powie ,że nie da się przekupic', ustala święta ze Stefankiem Daniel nie ma ochoty na Wigilię z rodziną na Sadybie, chce,żeby Monika została z nim w domu i nie wypuszcza nigdzie, Ela i Jurek są zaniepokojeni i oburzeni, Jurek idzie porozmawiac' ostro z Danielem... Bogna jest ładna:), normalna kobieta, chce spokoju w rodzinie, a Leszek zawsze ma kłopoty , bo sprawy załatwia bójką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×