Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Dokładnie popieram
"Ja to miałam kiedyś nadzieję, że Wacek okaże się synem Feliksa. Dobrze ich obu dobrali, są podobni do siebie fizycznie. On naprawdę mógłby być jego krewnym." Też tak myślę, że Wac powinien być synem biologicznym Felego, Michau powinien się zejść z Kingą, a Grażynka z Mariuszem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro Cześka tak
lubi się opiekować małolatami i pomagać chorym, a jednocześnie dyszy żądzą zemsty na Dareczku to powinna się zejść z Jaśkiem. Zamiast zdziry Ramonki Jasiek miałby fest pielęgniarkę i kochankę w jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Czesia waży 60kg, to ja jestem cesarz chiński :-D Też mieszkam za granicą i klan na ipli oglądam, jeden z niewielu które można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jak to możliwe, że wyszło 60 kg? ;) Wygląda na 80 jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerzy calkiem oszalal! Niby to Daniel jest czarnym charakterem, ale to co wyprawia Jerzy, przechodzi ludzkie pojecie. Wpada do domu Daniela i wrzeszczy, jak opetany. Szantazuje go 'rodzina' i 'tradycja'. co za buc i koltun. Kim on jest, zeby doroslemu facetowi mowic, co ma robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się Jerzemu nie dziwię. Daniel niby dorosły, ale wymoczek zachowuje się, jakby był ponad wszystkimi. Dopóki nikomu nie szkodzi, to niech robi co chce, ale on niszczy psychicznie własną matkę. Myślę, że to dopiero początek problemów z gnojkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel prezenty zniszczy :), później pozbiera je i pojedzie na Sadybę może bombę podłoży? po świętach straszy Monikę wpisem o śmierci w komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia waży 60 kg plus po 10 kg każdy z jej ogromnych cycków, takze wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby Arkadiusz wrócił żeby znowu porvchac Grażynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mina Grażynki gdy zobaczyła Arkadiusza bezcenna. Olbrychski jak zawsze nudny i gra jakby grał Kordiana na scenie teatralnej, a nie w głupim serialiku. Ula fajna i bardzo fajnie gra ta aktorka, bardzo pozytywna postać, wprowadza dużo życia do serialu. Co do Daniela to ciary mnie przechodzą gdy go widzę i zgadzam się, że Jerzy mu wreszcie nawsadzał. Z nim widocznie tak trzeba, bo po dobroci się nie da. Nie wiem czy jutro zajrzę na forum, więc dziś składam wszystkim Forumowiczkom i Forumowiczom zdrowych, pogodnych, miłych Świąt. 3majcie się ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur.a, jaki ten klan jest beznadziejny!!!! Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 kg to ważę ja, noszę rozmiar 36 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ważę 60 kg, a jestem szczupłą osobą. Rozmiar S/M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graża to jest jakaś niepoważna. Uparcie chciała iść na wigilię na Sadybę, "bo tak było co roku". Chyba zapomniała, że teraz ma innego męża i wypadałoby spędzić te święta z jego rodziną. Wielce łaskawie dała się przekonać do tego pomysłu. No co za facetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetka? To facet płci męskiej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak się żartobliwie mówiło na kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że Kasia tak dobrze się dogaduje ze swoją dużo starszą przybraną siostrą (zresztą Bożena też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulka jest spoko. Na samym początku wydawało się, że to będzie taka zimna karierowiczka i sucz, która nie akceptuje nowej żony ojca. Ale jednak jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej sie upije na Sylwestra, Grażyna i Leopold oraz Arkadiusz będą go szukać po całym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek od zawsze miał pociąg do alkoholu. Z tym się nie wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Daniel to niezły poje*!!! Zrobili z niego świra do potęgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy Daniel otwierał bagażnik to myślałam, że on ma tam jakiś ładunek wybuchowy, a tu... strój św. Mikołaja. Pewnie teraz zapanuje zgoda. I bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgody z Danielem, to tam szybko nie będzie ;) Widzieliście ten psycholski uśmieszek na samym końcu? Ciekawe, co odwalilł z tymi prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ,że Julii nie, taka sama wariatka jak Daniel, rozumieliby się ze sobą dobrze, zaplanowaliby zamach na dom Chojnickich, Sadyba stanęłaby w ogniu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, jak Misissipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatrudnienie takiego
autorytetu moralnego i gwiazdora jak pan Olbrychski w Klanie było przysłowiowym strzałem w 10tkę! Na pewno wydłużyło emisję o kolejne 2 sezony. Teraz przydałby się jeszcze głębszy lifting i ściągnięcie do ekipy Klanu reszty obsady "Bitwy Warszawskiej 1920" :P Sądzę, że Natasz Urbańska świetnie odnalazła by się w roli kolejnej kochanki Jaśka albo Michała, a zarazem rywalki Edyty Herbuś :classic_cool: W czasach wstrząsanych najazdem islamistów sam Leszek jako pogromca bandytjerki nie wystarczy! Trzeba mu dać do pomocy Bogdana, ale Bogdana w nowej odsłonie, Bogdana granego przez I twardziela III RP - Bogusława Lindę!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Zatrudnienie takiego - świetny post. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klan dopiero w styczniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiczowie beda brac udział w konkursie tanga, ciekawe czy to pokazajak sobie tańcuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś powie Beacie ,że widział Małgosię jak wsiadała do auta Adama:), ciekawe kiedy wyciągną ją z sekty, co jeszcze ukradnie, może jak Ramona biżuterię sprzeda, bo pomyśli ,że to na szczytny cel, Laura pewnie powie o cudzie w wspólnocie rodzicom,że ma przyjaciół, Agata pierwsza zauważy zmianę w zachowaniu Małgosi, mówi o tym Jackowi, on nie widzi niczego dziwnego, Agata postanawia porozmawiac' z Beatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ciekawią powiązania w tej sekcie. Daniel-Beata-Adam-Małgosia. Czekam aż wyjdzie na jaw co się działo z Beatą, gdy jej nie było. Bo że miała powiązania z sektą, to na pewno. Ale mogłyby się wyjaśnić szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×