Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
To jest kobieta dorosła i jej sprawa, a innych ludzi sami też będziecie dziadami, więcej szacunku do starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Dorotą,siostrą Pawła,Moniki Eli i Rysia.Była zakonnicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenarzyści zapomnieli że istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie ma zadnegoo sposobu na wyrzucenie tego filmu z Bozenką? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mo,nika zauważy ,że Daniel pakuje się i nie chce powiedziec' dokąd jedzie, postanawia wynając' Bogdana jako dedektywa:) Kasia dzierga sweter dla Dominika, to prezent , który wręczy mu , gdy popłynie nad morze, Maciek przypadkowo pruje robótkę, Kasia zła szuka w domu całym, Grażyna prosi o pomoc Leokadię Czesia włączy się do programu odchudzania Agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekoladowy relaks Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia coraz grubsza, z twarzy też nic specjalnego a chłopaka całkiem fajnego ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOILERY: - Wiga wprowadzi się na Truskawiecką i popadnie w konflikt z Pawełkiem w sprawie zdrowego odżywiania się - Małgosia okłamie rodziców w sprawie jej rzekomego wyjazdu do babci koleżanki - Darek dostanie propozycję awansu pod warunkiem zdania egzaminu z języka angielskiego - Zytę i Bognę połączy przyjaźń dzięki podobnym przeżyciom z przeszłości - Janusz oświadczy się Agnieszce w towarzystwie Rafała i Oli - Ola i Rafał zdecydują się żyć "na kocią łapę" - Michał powie synom o swojej niedawno narodzonej córce - Ula zostanie menadżerem Korbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy babcia koleżanki okaże się nieumarłą jak Julia??? Grażynie przydałby się ognisty romans z młodym np: Marjuszem Kwarcem albo którymś z kolegów Bożenki :D Niepotrzebnie bałam się reakcji naszych rodzin :) Kiedyś po jakiś moich imieninach koleżanka sama rzuciła pół żartem pół serio, że jej syn pomoże mi sprzątać i wymasuje plecy pod warunkiem, że zrobię mu rano pyszne śniadanie. Wszystko to wydawało mnie się trochę nierealne, goście poszli, myśmy sprzątnęli, zmywaliśmy wspólnie naczynia, a równocześnie zaczęliśmy ochlapywac się wzajemnie jak podczas śmigusa, potem co raz śmielej całowaliśmy się i macaliśmy. Potem była wspólna galopada w łóżeczku, wspólny prysznic, spanko i kolejny galop. To wszystko działało na mnie na tyle stymulująco, że czułam bliski finał. Wciąż z całych sił ujeżdżałam mojego rączego rumaka, co z każdą minutą powodowało więcej hałasu w całym bloku :classic_cool:. Domyślałam się, że sąsiedzi słyszą nasze harce, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Przez nasze ciała co pewien czas przechodziła seria dreszczy. Chłopak gasił mi wtedy pożar w muszelce solidną porcją swojej śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napalona małolata, umyj się i uczesz i wybieraj kogo chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno. Dopiero na takich forach widzę, ile patologii jest wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11.05. Masz rację. Poza tym wielka bohaterka anonimowo pisać, a dla rodziców pewnie grzeczna córeczka. Zawsze się na takim forum jakaś szumowina znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika znajdzie stronę internetową o sekcie Daniela, Bogdan trafi na ślad........, ona boi się,że syn nigdy nie wróci do domu Ela zachęca Zytę i Michała,żeby chodzili na lekcje tanga, taniec miłości zbliży ich razem:) Jadwiga przeżywa śmierc' pacjenta, przeprowadza się do Pawła, przenosi ją przez próg jak żonę Ania chce zostac' sołtysem w Zakąskach, Tadeusz odradza jej to i mówi,że tak za dużo pracy w Warszawie Agnieszka i Janek rozmawiają o dziecku, o ich planach podsłuchuje Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawelek bedzie sie obzeral kremem czekoladowym i nie bedzi sie to podobac cioci Widze. Nawet ukradnie sloiki z szafki . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny Borkowski został nagle wdowcem :-O współczuję mu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel nareszcie sie oswiadczyl. Co prawda, malo romantycznie, ale zawsze. Ciekawe, jak kot Wigi dogada sie z tropkiem? :D Zaloze sie, ze Ula bedzie miala romans z Korbasem. Mam nadzieje, ze scenarzysci nie wcisna jej w ramiona Arkadiusza, bo to bylaby juz nekrofilia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się Paweł oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświadczył sie na spontanie wsumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł nie dał tradycyjnego pierścionka, bo jak twierdził nie znał rozmiaru palca Wigi. Kupił jej zawieszkę-perełkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym odcinku p.Basia ogłosiła zamiar adopcji dziecka. Powiedziała to tonem, jakim hrabina mówi, że kupi pieska. To nawet i śmieszne, ale kiedy ktoś powie scenarzystom, że prawo nie dopuszcza do adopcji osoby samotne? Już kiedyś chcieli ożenić Maciusia, no i nauka poszła w las. Może chodzi o nakręcenie scenki, w której p.Basia wchodzi do sierocińca,z plikiem pieniędzy w ręku, wskazuje małą dziewczynkę i mówi "biorę", a obsługa spuszcza ją ze schodów i to d..ą do przodu. Już mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienili Stefanka na nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaminska mogłaby chociaż fryzurę zmienić. Mam wrażenie, ze Stockinger zaciska zęby jak gra zakochanego narzeczonego! Jakoś im ta "chemia" nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Paweł zestrachany był u pedrowej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bał się, że ona się rzuci na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scena z ojcem Zyty wzruszająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ocieplenie stosunku Pawełka do Wigi wyszło nienaturalnie i w ogóle ta zmiana na lepszą Wigę też.Jak sobie pomyślę ,że bę dę ją oglądać na okrągło w klanie to wiem ,że będe przełączać pilotem jak wątek z Czesią ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysi nie pokazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×