Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość masketana
Odnośnie kiecki Torelle - jest wybitna. Szkoda tylko, że dałam rady jej kupić jeszcze przed świętami, ale cóż... do rozwiązania pozostało mi jeszcze sporo czasu, tak więc jeszcze będą miała kilka okazji do jej założenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł oświadczy się Widze i weźmie z nią ślub. A Milecka postanowi adoptować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ona bedzie adoptowac dziecko ?? szuka przyjaciół dla Pedra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wie tylko Karpiński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie ma klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się "aktory" strasznie napracowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsłodsza para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal Kamili spali się, przyjaciele ją spierają Małgosia odsuwa się od rodziny, Beata robi awanturę Adamowi i zakazuje spotkań! Agnieszka i Zosia oglądają program na temat zdrowia bez cukru, dziewczynka jest rozczarowana,że nie ma ich wywiadu w telewizji Zyta prosi Michała o pomoc nad jej chorym ojcem, starają się pogodzic' się ze sobą Leopold rozmawia o parkingu na osiedlu z Jurkiem, który mówi ,że czeka go dużo formalności w związku z tym wszystkim, jakie są koszty, Leopold obawia się,że sąsiedzi nie zgodzą się na tak wysokie ceny Feliks zaprasza sekretarkę na kolację, dziękuje jej za miły dzień i kino Ela zachęca do tańca Bożenę, Miłosza, Ulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie strasznie głupie jest połączenie Uli z Arkadiuszem. W ogóle scenarzyści nie mają pomysłu na tę postać. Najpierw miała być czarnym charakterem, który będzie mącił w rodzinie, potem zrobiła się sympatyczna kumpela, następnie okazało się, że koniec jej 10-letniego związku, przyjaźń z Bolkiem, a teraz znów Arkadiusz. Stary piernik, który mógłby być jej dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta i Michał będą razem:) Beata zgodzi się,żeby Ramona i Jaś chodzili ze sobą, pod warunkiem,że zamieszka z rodziną i skończy szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Lesień jest bardzo sztuczny, gra prawie tak samo jak w Lokatorach. Już córka Agi jest bardziej przekonująca niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula wkurzy się na Arka:) o muzykę, będzie zespół Furia , nazwa dzięki jej burzliwej kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial zrobił się mega sztuczny i ogłupiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub Pawła i Wigi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile do niego dojdzie, bo coś się może po drodze wydarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak mu się najlepiej z Krystyną tańczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tango na ślubie zatańczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wspomnieniach pokazaliby Krystynę z dobrych lat czarującą i wesołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
Co do Jaśka i Ramony. Skoro oni czują się tak osamotnieni ze swoją miłością, nie mają akceptacji Beaty, najszybciej prowadzi to do tego, że sami zostaną młodocianymi rodzicami. I widzę to tak: Urodzi im się córka. Beata oczywiście nie będzie jej trawić. Nienawiść do córki czy do wnuczki tej samej płci jest jeszcze silniejsza. Więc Beata przyzna wprost, że nie jest w stanie pokochać własnej wnuczki, podczas gdy Ela i Jurek, pomimo okoliczności w jakich przyszła na świat, będą totalnie zakochani i zachwyceni swoją pierworodną prawnuczką. To będzie zarzewiem do kolejnego konfliktu w rodzinie. A Piotr w końcu przyzna, że nienawiść Beaty do Ramony i wstręt do własnej wnuczki to nie jest tylko zwykła zazdrość o syna, tylko jakieś poważne zaburzenie psychiczne wynikające z jej przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu trudach nie sadze by cos sie miało juz wydarzyć ... juz nie tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tango by było dobre hahah. Ale zapewne nawet nie pokarzą wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne nie będzie hucznego wesela, tylko ceremonia w urzędzie stanu cywilnego i obiad dla najbliższej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlatan_p
Najwazniejsze, że Paweł będzie z WIGOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja to chyba jakaś dziwna jestem. Ale zawsze jak mi się coś przewróci, rozleje to biorę jakąś ścierkę, ręcznik papierowy czy coś takiego i wycieram. A nie jak Zyta wywraca oczami i siada umęczona za biurkiem. Koleżanki też niezłe mimozy. Biedny Jeremiaszek jakieś lumbago go chwyciło. Z Rafalskiego psycholog jak z koziej d... trąba skoro dla niego zachowanie Małgosi jest normalne. Takie pytanie mam dlaczego ostatnio piszecie tu częściej o tym co będzie niż o tym co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Nie uwazacie, ze Gladkowska skrzywdzili dajac ja do tych starych pierdzieli? Ona jest mlodsza przeciez od tej bandy Stockinger i Wiga i moglaby byc smiala konkurencja nawet dla milf Barbary. Gladkowska to piekna kobieta i zawsze mi sie podobala. Jak patrze jak lazi z tymi dziadami to mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie same odczucia! Ona by najlepiej pasowała do Stockingera. A teraz Monikę Dryl krzywdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Mi też Gładkowska pasowałaby do Stockingera bardziej niż Kamińska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to swego rodzaju ostrzeżenie dla młodych dziewczyn, zeby nie wiązały się z facetem o 20 i więcej lat starszym... po pretekstem jego rzekomej nadzwyczajnej dojrzałości i innych zalet w przeciweieństwie do jej przygłupich rówieśników a może jednak wśród nich znalazłoby się coś sensownego i za x lat będąc jeszcze w sile wieku nie wylądowałaby tak o jak opisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula to już nie taka "młoda dziewczyna" bo ma 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×