Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość heniutaa od bola
A tam ladna...:-0 Czy was tez tak wkurza Daniel? No ze nikt mu jeszcze nie przyp.... w ten durny leb, to ja sie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, Daniel jest okropnie wkurzający. Żeby taki kurd**el, wymoczek, tak terroryzował i manipulował... Jeszcze trochę i ubezwłasnowolni Monikę. Cała rodzinka powinna mu spuścić wpie***l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel to chyba jest jakimś guru w tej całej sekcie. Bo skąd by tyle kasy miał? Gośka ukradnie Beacie kilka stów, żeby znowu zapłacić sekciarzom. Ciekawe, czy Małgosia już się spotkała z Danielem na tych spotkaniach. Chyba nie, bo coś by mówiła na ten temat. Ale czy ona go w ogóle zna, widziała go kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne jest, gdy scenarzyści zapominają o wątkach, które sami wprowadzili. Np w dzisiejszym odcinku Milecka planuje wyprowadzkę do Topolina, a przecież ona" kieruje" europejską siecią hoteli. Będzie to robić ze wsi, gdzie krowy ryczą i świnie chrząkają, a Pedro będzie przebierał w prywatnych szkołach na najwyższym poziomie, bo "męczą ją dojazdy". A jej pretensjonalna gra "aktorska" nie jest śmieszna, lecz żałosna. Jednak moim faworytem jest Jasiek. Podskubany indyk "a la amorozo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kilka tygodni temu to Pedra do najlepszego gimnazjum zapisała i małego Pawła też koniecznie chciała tam skierować,żeby mię tatusia na oku...Monika zachowuje się nielogicznie i ślepo ufa swojemu mendowatemu i bezwzględnemu synusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krotkie podsumowanie Michala: czwórka dzieci z trzema różnymi samicami. Na to jest tylko jedno okreslenie: zezwierzęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Bogna przypadkiem nie była kiedyś w ciąży z Michałem? czy mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była. Gdyby Bogna i Zyta donosiły ciąże, to byłaby już szóstka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby miał z każdą którą bzykał, to hohoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Jednym slowem burdello bum bum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byla Barbara-ladnie wygladala tylko miala siniaka na kolanie, pewnie sie gdzies przewrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie cycki silikonowe ją gibły do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyce i wary zakłóciły równowagę" figury woskowej" jak ją nazwano w tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziś widać było kanciasty nosek,co się tak nie do końca udał po przeróbce,policzki jak u chomika i 0 zmarszczek-tak napompowana i wyprasowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopiec doznał urazu. Na szczęście nie zagrażającego życiu, jest pod dobrą opieką, a ona ryczy, jak wynajęta płaczka na pogrzebie. Gdy Pedro zacznie odzyskiwać świadomość, pierwsze, co do niego dotrze, to będzie wrażenie, że leży w trumnie, i matka go opłakuje. Dobry początek rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Palnik dzięki za przypomnienie. Leszek znowu pakuje się w kłopoty. ale on już tak ma Jak usłyszałam, że Elżbieta jest dumna z Michała to padłam. Naprawdę powodów do dumy ma mnóstwo Biedny Pawełek się obwinia. A Pedro taki grzecznie leżący to jakby nie Pedro. Już mnie nudzi nieco wątek Małgosi i sekty. Powinni przyspieszyć. Może coś ruszy jak Beata włączy sledzenie dziecka w telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będą dokładnie pokazywać pewnie jaka jest cała procedura uruchomienia i obsługiwania takiego "śledzenia".Jak na Beatę spadną na raz takie "newsy"dotyczące Jaśka i Ramony oraz sekty i Małgosi,to może tego nie przetrzymać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka Sandry chora jest, będzie miała operację, Michał do szpitala pojedzie, Zyta zazdrosna jest i koleżankom żali się Jurek nakrzyczy na Daniela, ten w zemście wyżyje się na Monice, zapłakana ucieka do Pawła i Wigi Feliks przychodzi z prezentem do Moniki, Daniel nie chce go wpuścic' Szymczak chce kupic' dzieciom prezenty, przegrywa pieniądze chyba przyzna się Oli,że popełnił największą głupotę Stasia i Jeremiasz czekają na lokatorów z Kazachstanu, niestety kobieta rodzi dziecko, jej mąż przekłada wyjazd Teresa zostawia wszystko na głowie Feliksa, uciekła pewnie za granicę, może mąż też był jej ofiarą, bo ona niezłym ziółkiem jest, biznes tylko liczył się, znajdzie nowego kochanka i tak w kółko naciągnie następnego Rutka śmieszny jest, niezbyt wysoki, garbi się trochę, to zupełnie inny człowiek niż były kochanek Zyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata powinna
urodzić dziecko temu nauczycielowi Małgośki albo któremuś z ziomali Jasia :D Byłaby lepsza od Brooki z Mody na Sukces !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Beata podstępem pójdzie do sekty podając się za kogoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten stary dziad ze skrzypcami się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula zachwyci się jego talentem:), Maciek kolędy zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila butik otworzy, Ania Surmacz mogłaby coś doradzic', Bożena i Ula chcą jej pomóc, życzmy pomyślności w następnym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia powinna mieć romans z jakimś seksownym trenerem fitness który by ja wytrenował i na sali treningowej i w łóżku we wszystkich możliwych pozycjach (np na hiszpana) a potem kopnęłaby w tyłek tego Darka z krzywymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia naiwna jest, kiedy obudzi się? Myślę Laura zauważy coś dziwnego w ludziach i powie o wszystkim komuś, Bogdan mógłby zając' się to sprawą, Daniel też brał pieniądze z banku i był tajemniczy może to są złodzieje pod przykrywką sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spowiedź Ramony
Kiedy przyszli po OFE, milczałam. Miałam " zachachmęcone " 3 ha po babci. Płaciłam KRUS. Kiedy zamknęli jakiegoś " Star**** ", milczałam. Miałam wtedy 32 lata, nie byłam staruszką. Kiedy podnieśli wiek emerytalny, milczałam. Babcia kojfła w wieku 60 lat, a matula w wieku 62 lat. Co, miałam się z genetykom kopać ? Kiedy bez pytania chcieli posłać 6 - latki do szkoły, milczałam. Nie musiałam żadnego bachora szykować do szkoły. Kiedy komornik przyszedł po moją " Audicę " kupioną za hajs od Jaśka, nie było już nikogo kto mógłby zaprotestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Ten daniel jest ochydny ale z drugiej strony w końcu ktoś kto nie oha i aha słodko do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZy Maciek wyszedł już z odwyku alkoholowego czy tez Grażyna pozbyła się go na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
8.57 - dobre :-D Zgadzam sie, ale nie ten p**dryk co tylko o herbatce pitoli, tylko taki prawdziwy maczo ten miesniak z m jak mydliny. Moglaby sie Czeska na niego napatoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks będzie z mamą Wacka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×