Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Od dziś fanka Heniuty
Oczywiście masz racje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od dziś fanka Heniutki
Kurde, zjada mi post! Czy dziś Wiga tez sie wpitalała?! Jestem do tylu dwa odcinki, a w necie ich nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od dziś fanka Heniutki
A jeszcze a'propo starego Pawła to wam powiem, ze często go w Konstancinie widuje i muszę powiedzieć, ze jest stary, ale jary! :P Bez tych klanowych garniturkow wyglada z***biscie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Fanko masz ladny nick :-) Wczoraj nie ogladalam to nie wiem, moze ktos nam stersci coz takiego fascynujacego sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj w Klanie Wiga z Pawłem zdziwili się, że zniknęły z szafki 3 słoiki Nutelli. Wiga podejrzewała, że to sprawka Pawełka i skonfrontowała go. Pawełek się wypierał, ale niestety słoik z kremem mu wypadł z torby czy coś w tym stylu. Wiga mu wytłumaczyła, ze ona nie zabrania mu jeść tego kremu, tylko zależy jej, żeby zawsze po jedzeniu mył zęby. Wiga chce aby Pawełek wyrobił sobie odr****mycia zębów po jedzeniu, a kiedyś młody to doceni i jej podziękuje za tą troskę:) A potem złożyła słodki pocałunek na główce Pawełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle w KLANIE kolejna nauka dla widzów: myjcie ludziska zęby (zwłaszcza po jedzeniu) to będziecie miec zdrowe i własne zęby długie lata.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,bo Polacy to brudasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16
A jam inne prowokujące pytanie. Kiedy z Klanu zniknie Feli. Uważam, że ten serial wiele na tym zyskał na usunięciu tego wrzoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie cierpię tej postaci,jest głupi,nudny i nieciekawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona pomoże Beacie w ratowaniu Małgosi z sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledztwo WIgi,czy Pawełek zjadł kanapki rodem z wiersza -czy wysłałeś list? tak prosze cioci wysłałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam, kto trzyma w domu tyle nutelli? Tak sie oburzali na Pawelka, ze je takie niezdrow rzeczy po co wiec je kupowali? :D Czy was tez zazenowala sesja zdjeciowa Czesi? Ja wiem ,ze ona jest raczej prosta kobieta, ale ten paczek to bylo przegiecie. Pokazcie grubemu paczka, to zrobi wszystko, jak malpa na widok banana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary/z czasów Gomułki/ dowcip o polskiej gospodarce, udało się przerobić na potrzeby tut. forum. Oto on: Nawet sam Papież wypowiedział się nt serialu "Klan". Powiedział on mianowicie: JEZUS,MARIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela zrobi chrzest Marysi, ciekawe czy synowie ją zaakceptują jako siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mają jakiekolwiek wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Jeśli codzien mam oglądać watęk zakasęk i nowika to rezygnuje z oglądania klanu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gąska i okowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumie
czemu znikły posty o tradsach? Cześce i Adze przydaliby się faceci z tej subkultury. Nio i Dorota mogła wrócić i dyskutowac z nimi o Tridentinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili22
A podobal sie wam sposob, w jaki Michal obwiescil blizniakom, ze maja siostre??? :D Facet ma juz czworo dzieci, a zachowuje sie, jakby byl uposledzony... Aga tez jest dobra. Przez lata byl 'niezalezna' I 'zatwardziala' przeciwniczka slubow, a teraz nagle, gdy sama postanowila laskawie wyjsc za Janusza, wysmiewa sie z Oli. Jak mowila, ze Ola moze jeszcze zmieni zdanie, to nic tylko ja walnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezly dzieciorób z tego Michała, nie wiedziałam, że nawet z Bogną miał :D czy on nie wie o istnieniu prezerwatyw? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie jaki nickvmial syn arkadiusz a? Bo ja za nic nie moge sobie przypomniec. Tylko,ze końcówka or

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korbas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś to babcia Ela fajne miny robiła podczas rozmowy z wnukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby moja teściowa spotykała się z kochanką mojego męża to bym jej znaać nie chciała,a poz tym jak matka zyty mogła z troską zaytać o dziecko Michała?przecież to jest niedozeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że chociaż szalona Julia nie zaszła w ciążę z Michałem. Nie wiem, czy Zyta wróciłaby do Michała, gdyby wyszło na jaw, że zdradzał ją nie tylko z Sandrą, ale wcześniej również z Julią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo naiwny wątek Małgosi z sektą. To już nie te czasy, przeszłoby to może ze 20 lat temu, kiedy nie było internetu, młodzież brała wszystko od kolegów, nie było takiego uświadamiania. Jeszcze bym zrozumiała jakby świadomie przyłączyła się do sekty, na złośc rodzicom (dzieciństwa łatwego nie miała) w ramach buntu, ale, ze one obie z tą koleżanką nie wiedzą, ze to sekta? Bardzo, bardzo nieprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odcinek 2885 (oglądam Klan po długiej przerwie) Widzę, że Beata nienawidzi Ramony, może rzeczywiście lepiej, jakby się nią zajął Jureczek, ewentualnie Rafalski mógłby ją psychologicznie omamić:) Jebłem, jak zobaczyłem, że Zyta eksponuje górną część uda, jak dla mnie ona jest kompletnie aseksualna (podejrzewam, że podobnie aseksualny dla kobiet jest Koparkowy). Taniec Koparkowego z miotłą to dodatkowy smaczek:) Przenosimy się do mieszkania Grażynki, a tam Macius niesie odkurzacz, już myślałem że dokona na nim gwałtu(!), no ale to dopiero godzina 18:00, nie przeszło by :)) Ale przynajmniej poubijał tłuczkiem mięso! A fagas Grażynki, to przecież Więcławski z Rancza:) Grażynka ma ochotę na coś szalonego, żeby ją porządnie dosiadł, ale on jej tylko rogi kupuje, nici z figli bo Maciuś waruje pod drzwiami:) Charytatywny konkurs tańca czy bal, a na nim synowie Koparkowego przyznają, że pochodzą z patologicznej rodziny:) Pożar i Elżunia na Titanicu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo dzięki. Ja zupełnie zapomnialam,ze korbas. I co? On podrywa córkę leopolda? Darek i czesia maja piękna sypialnie. Darek wyglądał tam dziwnie. Jak kibol w pałacu. Ten przystojny psychol znowu kręci się wokół czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśog
A nie wiecie przypadkiem, czemu Bogna jest taka wściekła na Michała? Dziś na jego widok aż szczęki zacisnęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
Choroba dziedziczna - dzieciorobstwo (każde z inna kobieta) Choc w sumie bliźniacy mieli trochę racji. Michał w Jurka sie wdal, wiec moze i oni będą zaliczać wszystko co sie nawinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×