Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
niedługo się okaże że Sandra jest z klanu Lubiczów i ma kazirodczą córkę z Michałkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie Miśka tylko Czarka i miała na imię Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra była nieletnia, gdy Michał z nią był, Eli to nie podobało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co porabia botoksiara-nadal kręci z tym młodym asystentem Pawła? Ona niby podkochuje sie w Pawle a wybiera młodszych -ten młody chirurg a wcześniej Jacku tez był od niej młodszy. Niestety sama jestem kobieta i nie rozumie jak można wybierać dużo młodszych-ten chirurg to moze być młodszy 12-15lat. Jacku tez był młodszy 8-10 last od niej. Rozumie rok lub 2 lata młodszy. Mój maz jest starszy ode mnie 5 lat i uważam, ze to jest Ok. Zawsze wybrałabym starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co porabia botoksiara-nadal kręci z tym młodym asystentem Pawła? Ona niby podkochuje sie w Pawle a wybiera młodszych -ten młody chirurg a wcześniej Jacku tez był od niej młodszy. Niestety sama jestem kobieta i nie rozumie jak można wybierać dużo młodszych-ten chirurg to moze być młodszy 12-15lat. Jacku tez był młodszy 8-10 last od niej. Rozumie rok lub 2 lata młodszy. Mój maz jest starszy ode mnie 5 lat i uważam, ze to jest Ok. Zawsze wybrałabym starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11 18:40 haha ja tak tylko palnelam z ta skrobanka :-D nie przypuszczalam,ze taki temat był w klanie,ale pasowało mi to do niegdyś rozwiazlej seksualnie obecnie nudziary Agnieszki :-P to zabawnie. A luki w pamięci to swoją droga. Ja nie pamiętam ojca Sandry, ani kto grał jego ani Iwonke. Czy to była taka dziwna koleżanka Oli ze zrosnietymi brwiami? Cos mi świta,ze była tez jakas Karolina,córka Rafalskiego co miała romans z Jackiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam trochę wikipedia i jestem w szoku. Nie przypuszczalam,ze Barbara Mielecka wcześniej była z Piotrem i Jackiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojca Sandry, prezesa Steca grał Dariusz Jakubowski czyli Struna z Ekstradycji. Zauważyliście wpływ "dobrej zmiany" w Klanie? Serial trwa blisko 20 lat i spraw religijnych jak na lekarstwo. Pamiętam coś wspomniane o komunii Kasi i Maćka, czasami bywa ksiądz brat Bożenki no i parę ślubów było. Nigdy nic że dzieci na religie chodzą czy inne organizaje religijne. A tu nagle Stefanek uczył się keczupem o Morzu Czerwonym i Mojżeszu. Uśmiałam się. Chłopaki Michała jeszcze niedawno w Indian się bawili i z chochlami biegali a teraz wojny o dziewczynę. Miło że scenarzysci zauważyli że to prawie dorośli faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milecka miała romans z wysokim blondynem, byłym mężem Julii, tej z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunia__agunia dziś O niektórych osobach wiemy,że są ateistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoksiara beznadziejnie gra, jest nie do strawienia. Przypomniałam sobie, że ona nie tyle kochała się w Jacku co go prześladowała, była stalkerką. A kręciła jeszcze z Wacem, o którym Feli myślał, że jest jego ojcem. A czym w ogóle zajmuje się botoksiara ? Pracuje gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak Feli prowadził szkolenia,to ją pokazali w jakiejś firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila długo nie będzie mogła pogodzić się z odtrąceniem Norberta,osóbka,która zawsze dostaje to co chce,nagle uzmysławia sobie,ze to jednak w życiu tak nie funkcjonuje.A jak zobaczy Norberta z wózkiem na spacerze,to znów odżyją wspomnienia i porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się Daniel,lubie takich wymoczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rok tv powinna pomyśleć o powtórkach z okazji 20-lecia serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel sie chyba zmienil, nie wiem czy przytyl czy cos. Jakis bardziej pozytywny sie zrobil, rogal na twarzy a moze to obłęd? Czy on jest normalny? Tez mi sie jakos spodobal chociaz to nie moj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce żyć jak inni, myśli o miłości:), Małgosia będzie w hospicjum i inaczej spojrzy na Daniela, jest skołowana, bo nie wie jak go ocenić, jej zeznania w sądzie nie spodobają się Adamowi, dziewczyna nie chce niszczyć rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunia Agunia - jacy prawie dorośli? maja kilkanaście lat, to dzieci, mentalnie i fizycznie jeszcze też. Teraz ludzie później dojrzewają psychicznie, a co do spraw religijnych nie odczuwam roznicy, ale jeśli jest to fajnie, warto promować jakies wartości inne niż seks, kasa, takie rzeczy masz w każdym innym serialu, stary dobry klan dba o podtrzymanie tego co polskie, a jak ci się nie podoba to zawsze sa tureckie seriale dla odmiany, jak wolisz Allaha albo ateizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Botoksiara miała romans prawie z każdym, to prawie jak Marta, ciekawe co z nią? i co z Pedrem? Botoksiara złożyła go Aztekom w ofierze w zamian za wieczną młodość i botoks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Skąd wniosek, że mi się Klan nie podoba? Myślisz gościu, że jakby mi się nie podobał to bym czekała aż jakiś anonim na forum rzuci mi propozycję zaprzestania oglądania? Haha Nie podoba mi się natomiast zmiana poglądów w zależności od tego który wiatr polityczny wieje, z której strony. Co do chłopaków to chyba sam gościu przyznasz że 15latkowi bliżej do dziewczyny niż do biegania w przebraniu Indianina. Tak, że nie widzę powodu żebyś się mnie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam, ze czego oni zycja, w Klanie. Np Daniel, stary chlop, wisi na mamusi. Wiadomo, ile mniej wiecej zarabiajakuratorzy , a tu wypas willa. Sandra ma mieszkanko wylizane, sama , jak z pudeleczka, no chyba Michal koparkowiec na te wszytkie mozliwe alimenty kokosów nie ma.Norbet ledwie pracuje, bo przeciez choroba a mieszkanie eleganckie. Czesia pzres=dszkolanka i Darek ze studiow z klopotami finansowymi, wiem,ze dom odzidziczyli, no ale jego utrzymanie kosztuje, a tomeble nowe. To samo Bozenka z Miloszem, biedni studenci. Mieszkanie po staruszce z Alzheimerem, matce nauczyciela itd A po co Widze gigantyczne miszkanie, ponic wynajete, w meblami wypas.itd. Chyba scenarzysci nie znaja zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zarabiają.Jedynym serialem,który pokazywał biedniejsze społeczeństwo była "Plebania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a Miłosz i Bożena? Ona nie pracuje on chyba tez nie mieszkaja w wynajetym mieszkaniu i dziecka im sie zachcialo. Smieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila pozna nowego mężczyznę:), będzie chciała wzbudzić zazdrość w Norbercie Sandra ma wątpliwości , czy dobrze robi biorąc ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co scenarzyści mieli promować aborcję z powodu braku pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 jak to nie pracuja? Bozenka instruktorka tańca, miłosz ciągle filmiki montuje :-) Co do ślubu sandry - fajnie jakby wystawiła norberta,najlepiej przed oltarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×