Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Może wątek choroby Oli odrodzi ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego takie prostackie i negatywne zachowanie jak głośna rozmowa telefoniczna w przychodni pokazują.Nie dosyć już buraków rozmawiających w miejscach publicznych! A Olka niby zgrabna dziewczyna,ale jakoś tak szeroko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,O lka chodzi jakby grala w pilkej,jakby miała kopnąć. Ale fajna z niej dziewczyna. Nie wiem dlaczego w jakimś programie obgadywali Agate. Normalna z niej kobieta,wcale nie gruba. Czesia była gruba,ale sie super wyrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było jakby pojawił się nagle jakiś krewny chłopca z Syrii, dorosły,napalony mężczyzna i żeby miał szybki romans z Aga i Aga będzie w ciąży,Janusz się ucieszy, a potem po porodzie okaże się,ze dziecko jest sniade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga nie zdradzi Janusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia zaprzyjaźni się z Schilą, dziewczynka przed nią otworzy się, do innych ludzi nie ma zauafania Darek weźmie tabletkę od Brajana na egzamin:) W M jak miłość Marek też ma raka, czy to apel zdrowia? Ania rezygnuje z balonów, bo chcą pola golfowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z Olką, będzie miała raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie miała operację, wyzdowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka poćwicz chodzenie! bo tak chodzisz jakbys dopiero co zeszła z konia. Jak pokraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Oli. Bardzo lubię tę dziewczynę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego ci żal-to tylko film,a że Ola szeroko chodzi,to inna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę aktorkę co gra Olke to mam wrazenie że ma papmersa mdz nogami:o I to juz takiego przepełnionego.Bardzo brzydko chodzi,czy to na obcasach czy to na płaskim,po mesku tak,jak kaczor:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kiutu brzydko to wygląda, chodzi jak kaczor Donald :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie denerwuje wątek Leokadii. Pamiętacie jak Grażynka spotkała ją na cmentarzu, zagubioną, przestraszoną? Przecież to było ze dwa lata temu. A teraz normalnie młódka z kawalerem bez żadnych objawów. Mam w rodzinie ciotkę chorą na Alzheimera u której objawy pojawiły się mniej więcej w tym czasie co w serialu pojawiła się Leokadia. I wiem doskonale, że różnie się ta choroba rozwija ale ciotka praktycznie leżąca bez kontaktu tak jakby w swoim świecie, często zachowująca się jak dziecko. A tutaj bohaterka szczęśliwa jak szczypiorek na wiosnę z facetem na klabing idzie. I tak, wiem że to tylko serial. Wątek Olki mogą dobrze poprowadzić, to taki temat na czasie, wiele kobiet boryka się z rakiem ;piersi. Oczywiście o ile nie spieprzą tego. Może się okazać, że Olka trafi na tak superowego onkologa że w poniedziałek jej guza usuną a za tydzień zapomni o chorobie całkiem i nawet włosy jej nie wyjdą po chemii. Maciek niemogący obejrzeć horroru - nawet nie wiem jak skomentować. Dobrze, że kotlety mógł usmażyć. Pani minister na pewno 5 min bez pracy nie będzie. A fajny byłyby wątek jakby po urzędach pracy pochodziła chociaż do wiosny. Oczywiście wiocha Warszawa jedyny osiedlowy sklepik i Kamila z Norbertem z wózkami musieli się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunia__agunia dziś Może Leokadia udawała,ale bardziej prawdopodobne,że scenarzyści zapomnieli o tym. Z tego co pamiętam to Krystyna nie miała chemioterapii. No smażenie schabowego nie powoduje traumy. Oczywiście,że szukanie pracy jest realniejsze. Scena w której Grażynka jechała do Bożenki i prawie zapomniała o butach przypomniała mi tą w której Rysiek tak samo się zachował, gdy Grażynka rodziła Kasię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z brakiem pracy bez przesady -w zależności,gdzie się mieszka.W moim mieście już prawie nie ma bezrobocia,panie w UP się nudzą,bo nie ma komu wypłacać....A do W-wy,to dopiero wszyscy ciągną,bo praca czeka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawiło mnie jak trzy odcinki temu Jacek zapytał Ramonę o dziecko z Syrii, a ta powiedziała " nie" był taki śmieszny najazd kamery, a potem jej tekst " uważam, że każdy powinien sobie sam radzić niezależnie od wieku" :D uwielbiam abstrakcyjne poczucie humoru scenarzystów :) aczkolwiek faktycznie są ludzie głoszący podobne teorie. Sama też bym nie chciała dziecka z Syrii. Ciekawe czy Jacka to przekonało? Reszta wątków była nudna, czyli doktor Lubicz i jakas gwiazda, antek jerzy, agnieszka...michal...no same nudy oglądam powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w Klanie był kiedyś wątek osoby chorej na Alzheimera. Chyba Władysław miał tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak Władysław był chory na Alzheimera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leokadia nie ma Alzheirmera. Było o tym w którymś z odcinków. Robiła badania, ale okazało się, że to nie ta choroba. Kłopoty z pamięcią wynikały z czegoś innego (nie pamiętam czego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja dobrze kojarzę, że Władysław się kiedyś zgubił gdzieś na mieście? I miał chyba w kurtce wszyty adres i numer telefonu, czy to nie ten serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No smażenie schabowego nie powoduje traumy. x Widocznie Maciek nie ogląda filmów przyrodniczych i nie był na wsi.W inym przypadku to smazenie byłoby mega traumą a Aga zyskałaby w rodzinie sojusznika w sprawach vege.Jak szalec z traumami Maćka to szalec na całego,a co!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz doradzi Oli mastektomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to straszne - biedna Olka, ale jeżeli w jej chorobie to jedyne wyjście to może i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak żle nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga odda siostrze piers,bo sama i tak nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł zrobi przeszczep, zrobi się sławny w klinice gwiazda namiesza w jego życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.45 A ty oddałaś mózg,bo też go nie używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto zagra Schilę:) pewnie Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:57 kretynko :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×