Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
gość dziś O tym,że Norbert zamieszka z Sandrą i się jej oświadczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skąd się dowiedziała? Ela jej powiedziała? Biedna Kamila. Z Norbertem i Sandrą dziwnie wyszło - wyglądają jakby się dopiero poznawali, etap randek, nieśmiałość, wiele o sobie nie wiedzą, a ona już w ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mało to bab idzie do łóżka na 1 randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze idzie na pierwszej randdce. Moja znajoma ze studiów powiedziała do mnie tak: Ty to chociaż wiesz z kim jestes w ciąży, ale ja to bym nie wiedziała bo kręcę z 3ma facetami na raz i każdemu dałam na pierwszej randce bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze idzie na pierwszej randdce. Moja znajoma ze studiów powiedziała do mnie tak: Ty to chociaż wiesz z kim jestes w ciąży, ale ja to bym nie wiedziała bo kręcę z 3ma facetami na raz i każdemu dałam na pierwszej randce bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra. Jestem w szoku,że kobiety tak robią :-\ i to bez zabezpieczenia z obcym facetem? Jaki mają w tym cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki cel?Moze jak najszybciej zlapac takiego na ciaze,moze bedzie taki naiwny ze od razu slub itp,itd.A moze zaden-ot głupie ,niemyslace istoty zyjace.Ale na szczescie nie wszystkie i nie na pierwszej randce i nie kreca z z calym tabunem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci to niby lepsi? Wszyscy piszecie o kobietach a do tego potrzeba dwojga. Fakt kobieta powinna bardziej się pilnować,bo jednak to ona ponosi największe konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie dziwi, jaki cel ma młoda kobieta (sandra ma 30+),ale studentki? Zamiast korzystać z wolności ladowac się w pieluchy i związek z kimś niemal obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek to niekoniecznie ładowanie się w pieluchy. Może po prostu nie wszystkie kobiety znają się na antykoncepcji? Taka Sandra na przykład zachodzi w ciąże z każdym nowo poznanym facetem. Takie coś może się zdarzyć raz,jakiejś małolacie,która nie ma pojęcia o pewnych sprawach,ale dorosła kobieta? Wiem,że tą serialową ciąże wymusiła prawdziwa sytuacja aktorki,która również jest w ciąży,ale nie mogli na ten czas zredukować tej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam jeszcze dopisać,że dla mnie związek nie powinien zaczynać się od d**y strony. Na wszystko przychodzi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mogli.a w ten sposób niszczą serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Norbert był dawcą nasienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no nie niszczą serialu :) klan to polska moda na sukces i za to go uwielbiam :) przynajmniej dużo dzieci się rodzi nie to co w innych serialach :O (w barwach szczęścia większość dzieci jest adoptowana,bo kobiety nie potrafią sobie same urodzić, a tu ciągle ciąże i porody, dzieci i kłopoty, romanse, związki i zdrady, klan jest cudowny 😍 jeszcze tylko 73 godziny i 14 minut i kolejny odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam klan od 1999 roku ja miałam wtedy 12 lat i podkochiwałam się w Darku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie jak Koziełło robił Agnieszce skrobankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Agnieszka nie miała skrobanki tylko Iwona córka Surmaczowej,ale nie robił jej Koziełło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17.00 Luki w pamięci i to poważne i niewybaczalne.W poniedziałek biegiem do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało z tą Iwonką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona miała romans z ojcem Sandry, kazał jej usunąć ciążę, mieszka w Belgii z mężem, Anna odwiedzała ją czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcem chrzestnym córki Bożeny będzie jej brat Kostek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka miała operację zmiany płci w 2329 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra nie wie, że mogła mieć rodzeństwo przyrodnie, nie ma kontaktu z ojcem, mama nie żyje, pamiętam Sandrę jako szesnastolatkę na początku serialu, w białej czapce na huśtawce, ojca grał aktor z Na dobre i na złe, ginekolog z białymi włosami, Iwona płakała bardzo , gdy zostawił ją w ciąży, Anna znajduje nieprzytomną córkę po zabiegu, robi awanturę jej facetowi, że zmusił ją do tego, ten jest obojętny i nie czuje się winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "pamiętam Sandrę jako szesnastolatkę na początku serialu, w białej czapce na huśtawce" Nie miała 16 lat,coś pomyliło z Jolą,kuzynką Julki z "Na dobre i na złe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandre grala jeszcze jedna aktorka tylko nie wiem czy od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak Magdalena Margulewicz w latach 2002-2004 i 2007-2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale co innego aktorka a co innego postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandry były trzy, grała małą rolę , miała brązowe włosy, była żoną Miśka, spotkanie Michała i kolegi na piwie, dziewczyna opiera się o ścianę i pyta się: czy ojciec wszystko wie ? Margulewicz grała później, Magda Górska była od początku, robiła przerwy , znów wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×