Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Schile zagra jakas Polska mulatka, może Ola Szwed albo Patrycja Kazadi?kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Aga i Janusz wzięli ślub ? Czy na kartę rowerową żyją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wzięli,bo od odcinków powakacyjnych Zosia mówi do Janusza "tato" a wcześniej mówiła "wujek" Oczywiście ślub cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ślub wzięli, to akurat nie było mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cywilny,bo Agnieszka już dawno mówiła,że jest niewierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład nieodpowiedzialnego zachowania facetów-zostawili Marysię samą na niezabezpieczonej sofie i Norbert poszedł otworzyć drzwi a póżniej tatuś wyszedł do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia nie jest dzieckiem Norberta, wiec po się ma martwić. Jego dziecko jest w brzuchu. Chociaż chciałaby po porodzie okazało się,że to jednak nie dziecko Norberta, a on chcialby wtedy wrócić do Kamili,ale ona będzie niewzruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazali Schilę odwróconą, ładna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika będzie miała perukę, ile ona miała zabiegów upiększających? Małgosia kupuje zabawki dla Schili, cieszy się na spotkanie, znajdzie z dziewczynką dobry kontakt, mała tylko jej wierzy Czesia zmienia tabletki Darka na witaminy, on nie wie czy sobie poradzi na egzaminie Daniel zaprosi Magdę do siebie i przedstawi ją Monice i Feliksowi Kamila ma niezłą minę, gdy dowiaduje się o ślubie Sandry i Norberta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka ciekawostka Marysię od Sandry gra chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka nie jest zagorzałą ateistką, bo wiele lat temu, po tragicznej śmierci Łukasza, zastanawiała się czy coś jest po śmierci (w rozmowie z Filipem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kapelanowi więziennemu powiedziała,że nie jest przekonana co do wiary. Paweł i Wiga też biorą cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Wiga, jako rozwódka, nie może wziąć kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakby była rozwódką po cywilnym to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjg
Monika ogólnie zmieniła fryzurę bo aktorka nie dawno nagrała płytę, przecież też jest piosenkarką i stąd ta zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Kamila "strzeliła karpika",jak zobaczyła Norberta u siebie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie widzieliście Schile? No dziwisz się Kamili? Ty byś się nie załamała? Twój świeży ex, którego kochasz przychodzi sobie do twojego domu z nową panną, którą zaplodnil,będąc jeszcze z toba i zapraszają cie na ślub. Dla mnie to mega przecięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schilę pokazali w domu dziecka, Agata i Jacek odwiedzili ją, weszli do pokoju, dziewczynka z ciemnymi warkoczami siedziała skulona, pokazała twarz od profilu, to było przedwczoraj, pojawi się przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata strzela fochy,jak rozpieszczony bachor,kiedy nie układa się po jego myśli...Dziecko to nie rzecz,którą można oddać!Rozumiem,że ma dobre serce i chce zostać mamą,ale to nagłe zmiany w całej rodzinie i trzeba się do tego dobrze przygotować,a tu czas płynie na niekorzyść dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,czy Norbert to taka miłość życia Kamili. Nie może tego przeżyć,że to nie ona go rzuciła tylko odwrotnie.A wcześniej też nie chciała z nim powtórnie się wiązać,ale Norbert był jej potrzebny do różnych spraw,a nikt inny się jej też nie trafił,więc "dobry rydz niż nic"!Ma dziewczyna wstrętny charakter,jest agresywna,nieobliczalna i zarozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:41 to ja mam jakiegoś pecha, bo chciałabym zobaczyć Schile nawet powtórki w necie specjalnie oglądalam (a zwykle tylko to co w tv) a ten odcinek przegapilam. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle luda w jednym domu, a Ela z Renatą z dziubków sobie jedzą i Ela się cieszy, że w domu tętni życiem - Ela, Jerzy, Michał, Zyta, jeden z bliźniaków, Kamila, Renata, Antek. Dziękuję. Ciekawe kto robi zakupy i gotuje tej całej hałastrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logopeda dla Małgosi z Klanu, kompletnie nie można zrozumieć,co mówi. Bliźniaki Michała infantylne, jacy nastolatkowie tak się ubierają i tak zachowują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
czy przed adopcją dziecka nie są wykonywane jakieś testy dla przyszłych rodziców??? Agata jest dla mnie mega rozchwiana emocjonalnie. Rozumiem że bardzo pragnie dziecka, no ale jej zachowanie to tragedia, jakby rozkapryszone dziecko któremu nie kupili najnowszej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge juz zniesc tej Agaty! Dzizass...jak ona mnie wk.... Powiedzcie,ze takie kobiety nie istnieja w realu,ze to tylko wypaczona wizja scenarzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Kamila jest głupia! Czy wszystkie Kamile są takie zadufane w sobie? Znam dwie osoby o tym imieniu i coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubiór Bożenki dzisiaj na minus te dżinsy i sweter golf. Pogrubił ją wyglądała wyjątkowo niekorzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila jest super,ale to prawda,ze wszystkie kamile są takie :-D mnie w zasadzie w klanie nikt nie denerwuje :-) dlatego to mój ulubiony serial aktualnie. Niektóre watki mnie tylko nudza. Ale nie powiecie, ze to nieżyciowy serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak,ale nie żałuję Kamili,bo to wredne babsko i nie podoba mi się też taka agresja w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×