Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ile lat ma Małgosia, Jaśka siostra? Który rocznik? W której jest klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malgosia ma 17 lat, rocznik 2001, powinna byc w drugiej gimnazjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Tutaj skopali sprawę,bo zrobili,że ma tyle lat ile aktorka, czyli 18 i jest w klasie maturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełkowi to Milda śni się po nocach. Ma spazmy jak się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra a gdyby rozłożyli te ciąże w czasie to byś się czepiała, czemu nie są w jednym czasie w ciążach? Oglądają co pokazują, jak nie zmień serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:03 Nie czepialabym się, bo ja za nimi nie przepadam, więc dla mnie tego wątku mogłoby w ogóle nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia powinna być w drugiej LICEALNEJ, sorry, pomyliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek zamieni życie Czesi w piekło, Bolek poleci mu drogiego adwokata. Dorotą jest zakładniczką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milda będzie pracowała w firmie Michała, może będzie romans.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A matka i córka w tym samym czasie w ciąży,to dopiero wydarzenie-a zdarza się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnuczka też może zajść w ciążę, Małgosia np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuzyn został dziadkiem młodo, żyje jeszcze jego babcia, dziewczynka ma trzy lata, cztery kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnuczka też może zajść w ciążę, Małgosia np X Mogła się dziesięć wieków wcześniej zdarzyć taka sytuacja; jakby wszystkie trzy wyszły za mąż w wieku 12 lat, a rok później urodziły pierwsze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Może zrobi jej dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Oczywiscie, u Lubiczow to nawet sprzataczka musi miec wyksztalcenie! Rany julek. Milda jest dretwa i potrzebna jak drzwi w lesie. O, tak moglby byc romans Michala z Milda, z tego romansu dziecko... Stanowczosc Michala mnie smieszy. Jest niewiarygodny. Chyba jego najbardziej nie lubie w Klanie. Monika tez mnie troche wkurza. Gabriela jest w sumie biedna. Jej corka nie zyje, maz jej corki uklada sobie zycie na nowo - ma do tego prawo ale jakby postawic sie na miejscu Gabrieli, to to naprawde smutne i bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątaczka może mieć wykształcenie, ale oceniasz ludzi z góry, Dobrze, że Michał jest stanowczy, ma odpowiedzialną pracę, załatwia dużo spraw. Żal Gabrieli, ale Jacek ma prawo sobie ułożyć życie, trzeba żyć dalej, Paulina nie miała nigdy rodziny, rozumie co to być samotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego żal Gabrieli ? Przecież do Jacka to tylko teściowa, oczywiście ma prawo do wnuczki, ale nie może układać życia Jackowi, bo nie ma do tego prawa. Agata umarła, ale życie toczy się dalej. Wnerwia mnie jej zachowanie bo rości sobie prawa do wszystkiego. Stara prukfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co Was dziwi, ze Milda ma wykształcenie. To nic nowego, że ludzie zza wschodniej granicy pomimo wykształcenia wykonują w Polsce prace poniżej swoich kwalifikacji. To samo z Polakami na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Rany koguta, mnie nie dziwi, ze sprzataczka ma wyksztalcenie, czy ze osoba zza wschodniej granicy ma wyksztalcenie... tylko ze u Lubiczow NAWET sprzataczka ma wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to prawda. W Klanie chyba nie ma osoby bez wykształcenia, bo np. Borys, który nie miał matury był obiektem kpin ze strony Kamili, a Grażynka, gdy dowiedziała się, że Kaśka nie chce studiować, to prawie na zawał zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Do 13:33 Borys też przyszedł mi do głowy. Ciekawe kiedy Macka doktoryzuja... I nie, nie nabijam sie z ludzi z zespolem Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Ania cierpi przez okr opnego Darka, dobrze, że Czesia wygarnęła mu jakim jest człowiekiem, od początku jest chamem Julita mówi nienaturalnie, tak mocno ściska usta. Leopold to maruda, zrzęda, Maciek ma więcej radości życia w sobie , cieszy się z drobnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ryszard był po studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześka dla córki Darka jest właściwie jak matka i Darek nie powinien tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Darek, to kocha chyba tylko siebie. Szkoda tej Ani, i Czeski w sumie tez. Zdradzila Darka z Brajanem, szkoda, ze nie z Herbaciarzem. Zdradzajac Darka zobaczyla jaki on ma charakter. Zakompleksiony, sliski gosc. Swoich grzechow sie wyparl. Czeska mu wybaczyla zdrade z matka Ani, bo go kochala. Kochajac jego, pokochala tez jego corke. Jest dla niej jak matka. Zastanawiam sie, czy sie zejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pominęłaś jeszcze kochanki Darka,najbardziej namiętny romans miał chyba w firmie z serami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była kochanka w czarnej peruce, pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci inaczej traktują seks i nie wiążą go z uczuciem, jak kobiety. Dla nich jest to tylko zaspokojenie jednej z potrzeb życiowych, jak głód, czy pragnienie. Natomiast kobieta idzie do łóżka z mężczyzną, gdy zaangażuje się emocjonalnie w związek. Dlatego Darek czuje się urażony zdradą, bo on mimo zdrad kochał Czesię, a ona jeszcze niedawno z podekscytowaniem opowiadała mu o spotkaniu z Brajanem. Nie wiem, czy ona w ogóle wyjaśniła mu w jakich okolicznościach go zdradziła? Czy powiedziała, że była pewna, że to on ją zdradził? To byłoby idiotyczne, gdyby w Klanie zrobili to co w Barwach Szczęścia, że dziecko po rozwodzie jest wychowywane przez macochę, nie przez biologicznego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek w ogóle nie pasuje do roli szefa. Jego styl bycia, zachowanie, nawet wygląd - zero spójności. Tak samo irytuje mnie to, że w Klanie nie ma nigdy poważnych problemów finansowych, czyli tym, co wypełnia życie pewnie więcej niż połowy z nas. Jurek rok temu stracił na inwestycjach, zapożyczył się, otarł o zawał, a dziś już ani widu ani słychu po tym. Grażynka dała każdem dziecku po setki tysięcy (tak, wiem, wygrała w lotto...) , teraz kupuje działkę, może jeszcze apartament w Monako. Samotna matka, pielęgniarka. Litości. Kamilka jakieś wielkie mieszkanie na swoim. Monika w ogóle dom jak królowa Elżbieta. Doktorostwo i córeczki wszyscy w wielkich apartamentach. Wszystko zupełnie odrealnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×