Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Czasami wystarczy po prostu zmienić tryb życia, żeby coś w dziedzinie płodności wróciło do normy, stan psychiczny też ma znaczenie - na człowieka trzeba patrzeć holistycznie. A Zyta Michałowa nie robiła żadnych badań na bezpłodność (Michał zrobił i wyszło że nie ma przeciwwskazań, żeby znów został ojcem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak i tak nagle w całej rodzinie Lubiczów i Chojnickich wszystko wróciło do normy. Tak może być w przypadku pojedynczych jednostek, a nie, że co druga para w rodzinie nie może mieć dzieci i nagle naraz wszyscy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie "naraz"? Przecież Stefanek Chojnicki ma już 6 lat. To tylko dwie siostry jednocześnie zaszły w ciążę - zresztą aktorka Maria Winiarska opowiadała kiedyś że z nią i jej śp. siostrą Barbarą było tak samo, a nawet miały wyznaczony termin porodu na ten sam dzień (tylko że córka Barbary i Pawła Wawrzeckiego przyszła na świat miesiąc wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moni dzisiaj wyglądała, jak burdelmama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj To dlaczego zaszła w tym samym momencie, co jej siostra z bezpłodnym partnerem? Przecież mogła się jeszcze starać przez jakiś czas, albo Olka mogła zajść za rok, albo za 2 lata. Poza tym Aga ma obsesję na punkcie ekologii i zdrowego trybu życia, a przyjmowała tabletki antykoncepcyjne? Chyba mniejszą szkodę zrobi gluten i cukier, niż tabletki ingerujące w naturalny cykl miesięczny kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ jesteś czepialska,to tylko serial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.29 Wiem, że można zajść w ciążę w tym samym czasie co inna osoba. W moim otoczeniu też kilka koleżanek urodziło dzieci jednego roku. Z tym, że żadna z nich nie miała bezpłodnego męża ani wcześniejszych problemów w zajściem w ciążę. Nadal nie rozumiesz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika jest coraz starsza, ma mocny makijaż, zabiegi już nie pomagają. Nic nie mówią o Stasi, może za miesiąc powiedzą jak odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędne diagnozy się przecież zdarzają, a poza tym mówiłam już że stan psychiczny też ma znaczenie przy płodności. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale serial obyczajowy, nie science-fiction. dziś Nie powiedziałabym, że błędna diagnoza. W końcu Olka i Rafał tyle lat się nie zabezpieczali i ciąży nie było. Jasne, że zdarza się, że siostry, czy przyjaciółki zachodzą w podobnym czasie w ciążę, ale tutaj obie miały problem z zajściem i od w ciągu 2 tygodni obie są w ciąży. A co do Zyty - co z tego, że to było kilka lat temu? Ale w jednej rodzinie podobny przypadek, tyle że tam było tak, że Zyta zaszła w ciążę z mężem, gdy nawiązała romans z kochankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat obecnie i wreszcie dziecko! A od 20 lat starania,bo 2 mężów,kilkunastu kochanków i doczekała się,bo trafiła na "swojego"!Przykład z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w życiu,i w serialu wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiam się tego, że ktoś się starał 20 lat o dziecko albo że jakieś kobiety miały dzieci w tym samym czasie, bo to jest możliwe. Więc nie rozumiem po co udowadniać to cały czas przykładami. Tu chodzi tylko o to, że obydwie siostry zaszły w ciążę dokładnie w tym samym czasie pomimo, że jedna ma bezpłodnego męża, a druga długo się starała. Gdyby Rafał nie był bezpłodny albo gdyby Ola czy Aga miała to dziecko trochę później albo gdyby chociaż to było rozłożone w czasie to wówczas nie byłoby żadnych pretensji. Ale to było dosłownie w odstępie kilku dni, najpierw jedna, potem druga. No ale jeśli ktoś nadal nie rozumie o co chodzi, to nie będę się więcej tu produkować, bo szkoda mojego czasu na dyskusję z idiotami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek pojedzie do sanatorium, Lubiczowie będą się martwić o Dorotę, z którą nie ma kontaktu, może zgłoszą się do ambasady, Marta interesuje się historią Daniela, co mu zaproponuje? Koziełłowie rozmawiają o chrzcie Teosia, matka Ilony wspomina o ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przecież Aga ma już córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego czasu szkoda na dyskusję z czepiającymi się głupot chamidłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ci tłumaczyłam, idiotko, że jakość plemników może się z czasem poprawić! Czasem wystarczy zmiana diety, trybu życia, odprężenie psychiczne, zwolnienie tempa - najwyraźniej Rafałowi ulżyło psychicznie że Ola w końcu została jego żoną (o co ją prosił już kilkakrotnie) i jeszcze ciepły klimat i relaks na Bora Bora... Bezpłodność a niepłodność to dwie różne rzeczy, a że Rafał nie jest lekarzem to je myli. Nie mówiąc już że diagnoza sprzed 20 lat mogła być błędna, a także że organizm ma olbrzymie zdolności regeneracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 15.09 pisałam o przypadku z mojej pracy a NIE z "Klanu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Leczysz to maniaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile niby Rafał ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się okaże , ze Dominika zaszła w ciąże z Jaskiem, tylko jemu nic nie powiedziała. A może Barbara tez jest w ciąży z młodym doktorem Gorzynskim. Wszystko możliwe w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensacja to by była, gdyby Absolutna Surmaczowa zaszła w ciążę. Koziełło chyba by oszalał: potomek w prostej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już pisać o tych ciążach, bo niedobrze się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś tam stronę wcześniej czy dwie napisał, ze Grażyna mogłaby mieć młodszego rozrywkowego faceta-nie chce tego opisać dokładnie . Z początku pomyślałam, ze to bzdura-ale w rzeczywistości mogłaby mieć to by ja odmłodził. Znam osobiście taki przypadek, ze kilkuletnia wdowa-tak około 50tki-odżyła po kilku latach gdy na jej drodze stanął -10 lat młodszy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka zaszła w ciążę, bo była na wakacjach na Bara-Bara i robiła bara-bara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola i Rafał będą mieli bliźnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pewnie to jednak Agnieszka poroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niby Agnieszka ma poronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jedna z nich nie urodzi. Podobnie jak Zyta i Sandra zaszły w ciążę równocześnie i Zyta straciła dziecko. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 latach od śmierci Jerzego Kamasa uśmiercili wuja Stefana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×