Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Widząc Milde w czarnym biustonoszu-to Michałowi coś drgnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek ma dać 8 tys., zrobił niewyraźną minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał jest jak Jurek, podobają mu się ładne kobiety.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek nie powinien pomagać Darkowi, to nie jest jego sprawa, ciekawe co powie Grażyna, że postąpił źle, a gdzie lojalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobi Feli jak sie dowie co Moni odwalila z chlopakiem młodszej siostry? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli to akurat nie powinien zabierać głosu w tej sprawie,bo sam miał bujne życie i niejedno ma na sumieniu w swojej "karierze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks miał romans z szefową z firmy pogrzebowej, wykorzystała go do swoich interesów i zostawiła:), były mąż go wyrzucił z mieszkania. Zmienił zamki, pamiętam ,że facet był złośliwy i skuteczny.:D Zofia pyta się Małgosię dlaczego rzadko bywa w domu Jacka, dziewczyna mówi, że to z powodu Pauliny. Milda będzie pracowała z Michałem, ciekawe czy zrezygnuje ze sprzątania, mogłaby zastąpić Stasię, gotować potrawy białoruskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał się spytał Mildy, skąd pochodzi z Białorusi, czy z Mińska, a ona odpowiedziała, że z małej miejscowości blisko granicy z Polską, to ten zadał bardzo inteligentne pytanie, czy z jest z Grodna. Jeżeli wg niego Grodno jest małą miejscowością, to w takim razie Sopot, albo Zakopane, to wsie na miarę Zadupia Mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat widziałam wczoraj ten odcinek i Michał wymienił inna nazwę miejscowości a nie Grodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile będzie trwał remont? Ania, córka Darka chce iść na koncert, dostaje zakaz, ale dziewczyna buntuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feli miał niejeden romans i był nieuczciwym człowiekiem.Jego postać jest już długo i nawet z Jurkiem miał zatargi.Dla mnie to podstarzały cwaniak,który dobrze się na koniec życia urządził przy boku niestabilnej i rozkapryszonej Moni.Widocznie pod pewnymi względami do siebie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To w takim razie jaka to była miejscowość? Nie znam innej miejscowości na Białorusi o podobnej nazwie, a interesuję się wschodnią częścią Europy. Jestem pewna, że mówił o Grodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:21 o nawet jeśli to tak sobie palnął może, to jakis obowiązek znać miasta na Białorusi i jeszcze ich liczebność? Wystarczy stolice, nie każdy sie interesuje akurat Europą wschodnią jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie wkurza ta cała Gabriela bbrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabriela wywyższa się, nie szanuje Pauliny, myśli, że ludzie z lepszych są lepsi, co za snobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel chce polecieć do Afryki, Paweł obiecuje sfinansować wyprawę, ale stawia warunek. Jaś pisze bloga o podróży po całym świecie, Małgosia jest zachwycona, zakocha się w jego koledze. Milda spotyka się z Pawełkiem w cukierni, Wiga i Paweł czują, że chłopiec coś ukrywa. Pawełek zauważa w internecie zdjęcie Mildy i siebie ze złośliwym komentarzem, które wysłała Julita. Czesia szuka dobrego adwokata, bo sprawa jest poważna. Na Sadybie rodzina ogląda film Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Nikt nie ma obowiązku znać miast białoruskich, ani żadnych innych, ale Grodno do 1945 było polskim miastem, jak Brześć, Lwów, czy Wilno, więc wypadałoby wiedzieć, że nie są to małe miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Milda kogoś ma, Pawełek mógłby być zazdrosny , że interesują się nią inni męźczyźni, Michał wcześniej już patrzył na Mildę kiedy Ela ją zatrudniła, może kiedyś ubierze się inaczej i pomaluje, to widać jej urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.56 Zgadzam się zwłaszcza, że Grodno ma 350 tys. mieszkańców, było niegdyś ważnym ośrodkiem kulturalnym, chociaż w okresie międzywojennym jedynie miastem powiatowym w województwie białostockim. Obecnie jest stolicą obwodu. Już prędzej bym sadziła, ze np. o Lidzie czy Baranowiczach by ktoś miał taką wiedzę, ale o Grodnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż sobie bloga, gratuluję wiedzy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek chyba się załamie, że Milda już nie będzie pracować w domu jego ojca, bo przestaną się widywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Już Michał zaciera ręce na Mildę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co Daniel odwala? Czy laskę jakąś znajdzie? Czy nadal łobuz? Chudy do przesady, aż szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się dowiemy ze Daniel jest z Mildą. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupoty o Chryste. W rzeczy samej mnie w*****a. Ciągle sapie jak jebniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Ja się zastanawiam, czy postać Mildy ma jakieś drugie dno. Paweł Lubicz tak się zastanawiał nad jej zaradnością, przyszło mi do głowy, czy może scenazyści nie chcą na coś zwrócić naszej uwagi ;) W sumie co w tym dziwnego, że najpierw zaczęła sprzątać. Powoli odnalazła się w Polsce, porozglądała, trafiła się okazja, już u znajomych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było, gdyby Witold zamienił Ilonkę na Iwonkę. Nawet podobne imiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę patrzeć na iwonke (sic!) antypatyczna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×