Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Jak odrealnione? Przecież w zeszłym roku Olce prąd odłączyli i nie mogła sobie butów kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila ma mieszkanie po matce,Monika ma chyba też mieszkanie,nawiasem mówiąc już starawe i potrzeba remontu albo zmian w dekoracji- np.firanki w kuchni i kuchnia z ub.wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 16:13 mi się wydaje, że wystrój wnętrz domu Moniki jest jak najbardziej w jej stylu ;) A a propos pieniędzy, jak Grażyna rozmawiała z Częśką o adwokacie to myślałam że, zaproponuje jej, że da jej pieniądze... Milionerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilona i Witold nie muszą brać ślubu, najważniejsza jest miłość, nie obchodzi mnie co ludzie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurkowie wyjechali! Gdzie są bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ślub będzie, bo ludzie będą się śmiać i gadać, a pani Absolutnie już postanowiła, że ma być ślub i koniec. Witold oczywiście nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii. Owszem - zrobił dziecko, ale ma obowiązek łożyć na jego utrzymanie, a nie żenić się z jego matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdziwię się, jeśli się okaże, że Witold ma już gdzieś tam żonę. Niezły jest z niego cwaniak i gagatek. A Grażynka nie może dać na adwokata, bo musi dokładać do maćkowych precli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandeczka z tego co pamiętam pracowała u nich p Stenia ona wykształcenia nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Ja to się zastanawiam czy Elki i Jurka nie będzie bite 3 tygodnie, czy jakoś to skrócą do serialowej rzeczywistości. W sensie, czy przez 3 tygodnie nie pojawią się w serialu. Pamiętam panią Stenię, ja tylko piłam do Mildy i tak ogólnie do inteligencji, jakimi są Lubicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USG wykazuje,że Ola urodzi bliżniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł zerwie z Julitą. Leopold na działce coś znajdzie, ale nic cennego, wykrywacz metalu stanie się jego pasją , Bolek zakopie pierścionek zaręczynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek za namową adwokata będzie próbował sprowokować Czesię do kłótni, by ją nagrać. Iwona wróci na stałe do Polski. Witold poprosi ją, by została matką chrzestną Teosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szuja z tego Darka, gnoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszesz co będzie w następnych odcinkach, idiotko? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze pisze bzdury"Bolek zakopie pierścionek zaręczynowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek zakopie obrączkę w ziemi , żeby sprawdzić skuteczność wykrywacza metalu, zgubi ją, ale na szczęście znajdzie się, to nie są bzdury, nie znacie się na żartach, oj głupcy z was. Czesia i Darek nie rozwiodą się , myślę coś się stanie dramatycznego, Ania jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka zajdzie w ciążę, więc dla dobra córki i wnuczki, Darek i Czesia postanowią się nie rozwodzić. Okaże się, że ojcem będzie Antek, lub Władek. Paweł Junior oświadczy się Mildzie, ale ona powie, że woli kobiety. Jerzy w sanatorium wda się w romans z kuracjuszką. Ela będzie adorowana przez wszystkich mężczyzn w sanatorium. Witold postanowi zmienić płeć, by uniknąć ślubu z Iloną. Od tego zamiaru odwiedzie go Iwona, która zrobi mu striptiz. Na USG okaże się, że Aga urodzi pierwsze w kraju ośmioraczki. Miłosz zaproponuje jej, że nagra reality-show z jej udziałem. W projekcie będzie uczestniczyć również Anna Surmacz, jako działaczka kobieca, Feliks z Danielem napiszą o niej książkę, a Orłowska przeprowadzi z nią wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynę grającą Anulkę widziałam w jakiejś reklamie ale nie pamiętam jakiej, wiecie ile ona ma lat może? ładna dziewczyna, ciekawe z jakim aktorem będzie tworzyła parę po 20tce, stawiam na Musiała albo któregoś z synów Brodzik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Jacek nie pomyślał żeby jeden flakonik perfum dać MAŁGOSI? Przecież ona ma już 17 lat. Zofia powinna powiedzieć że rozumie Gabrielę, bo tak samo się czuła kiedy jej starszy syn Marek zginął w wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa października a Jasia jak nie było tak nie ma :) pewnie ***** wszystko co się rusza i nie ma czasu na seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa wczoraj 14:32-ciekawe co ty ćpasz, ze piszesz takie dyrdymały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina kochała Jacka nawet jak Agata żyła, wczoraj była smutna, że Jacek traktuje ją jak opiekunkę i kucharkę, będzie chciała się wyprowadzić, on prosi ją, żeby została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.10.08 Oczywiście, że Zofia rozumie ból Gabrieli po stracie dziecka, ale to nie upoważnia jej do poniżania opiekunki wnuczki. Ona w dyplomatyczny sposób powiedziała o niej, że jest zerem, tyle że jak na Klan przystało ubrała to w zgrabne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Zofia nic takiego o Paulinie nie powiedziała, nawet stwierdziła że Paulina może dać Agatce serce, a przecież to najbardziej się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że gościowi z wczoraj 19:02 chodziło o wypowiedź Gabrieli, a nie Zofii. Zofia w tej sprawie wypowiada się nad wyraz rozsądnie i delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś rozwinąć temat z wczoraj ?padło, że Moni odbiła chłopaka Dorocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika w młodości miała romans z chłopakiem Doroty, która miała wyjść za niego za mąż, dlatego została zakonnicą, ale wybaczyła siostrze dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milda pokazała się w czarnym biustonoszu, gdy przebierała się do pracy, Michał ją zobaczył i uśmiechnął się do siebie. Leopold mnie wkurza tą smętną miną, Grażyna mogłaby być żoną Bolka, kochają wieś, kury mogą być na działce, widziałam w Opolu, zajmowała się nimi prawniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek postępuje nieuczciwie,pomagając Darkowi.Jaka kwota była wymieniana u adwokata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×