Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Slecna, no szkoda, że w Warszawie siedzisz:( poszłybyśmy na browara do knajpy, gdzie Łukasz stoi za barem:D:D:D Oj byłoby ostro - umarłybyśmy... ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgunia---------> wiem, wiem jesteś pod takim wrażeniem Łukasza, że aż bredzisz z przejęcia:D ale zapewniam Cię, że to naprawdę bardzo prawidłowa reakcja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że byśmy poszły! ;-) Byłoby na pewno niezmiernie rozrywkowo :-D ach, zobaczyć taką bójkę z nim na zywo...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesssssuuuuuuuuuu, chyba stanęłabym w jego obronie:D bo jeszcze ktoś uszkodziłby jemu tę jego śliczną buźkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, jakbyśmy sie rzuzciły z pazurami to wszyscy by wymiekli :-D Nie powiniwn się bic bo jest za ładny aby tak lekce sobie ważyć ewentualnie uszkodzenie twarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
ze ja bredzę i to prawidłowa reakcja? Cóz dodać...ale spoko postaram się pójść na jakieś przedstawienie z nim i nie omieszkam rzucić w niego zgniłym pomidorem, tego moze być pewien :-o A celuję wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżę ,jeżdże tak na 4 dni co trzy tygodnie ;-) Tęsknię jednak za facetem, rodziną, a czasem też jedzeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:) tak na dłuższą metę to pewnie nie wytrzymałabyś tutaj, nie? cały semestr to już w ogóle masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
o co chodzi, przyda mu się maseczka na twarz skoro jest taki "piekny" :-o Mieszkam właśnie w Wa-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już i tak jestem w Polsce parę miesiecy, nie wiem, pewnie bym się przyzwyczaiła bo bardzo mi się tu podoba. Ludzie też są fajni, ale tyle tam zostawiłam, że wiadomo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
Ja nie wiem kochana gdzie on ma angaż, nie zdziwie sie jesli nigdzie, ale to ponoć "aktor teatralny" :-o I coż za problem namierzyc tego nieudacznika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna--------> nie no, faceta tam zostawiłaś i pewnie wszystkich przyjaciół nie mówiąc już o rodzinie... ja zawsze mówię, że nie liczy się \"miejsce\" tylko \"ludzie\". Miejsce, w którym nie ma ludzi, na których czlowiekowi zależy zawsze jest smutne i szare choćby nie wiem jak świeciło tam słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgunia-------> dla Ciebie nie problem, bo w Warszawie mieszkasz;) też znalazłabym go, gdybym tylko mieszkała w stolycy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
A wiec go znajdę, ale się nie ucieszy, wkurwił mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ludzie sprawiają, że za czymś tęsknimy :-) A więc pomimo uroku Polski powrócę do CR, pewnie po powrocie dla odmiany potęsknię za Polską ;-) I Łukaszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
blee, taka mimoza, nie tknęłabym go, uwierz :-o Szkoda, wydajesz się równą laską, a tak cię opętało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kablówke, ale wiesz ta swiadomość, że chodzę po Wa-wie też robi swoje ;-) ja niestety chyba nie jestem tak dobra w namierzaniu jak helgunia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
Taki KOSZMAR ma mnie kręcić???? Nie obrazaj mnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro helgunia mówi, że nie ma problemu...;) Helgunia, jak go namierzysz to koniecznie podziel się tym ze slecną:) Ja do Warszawy nie przyjadę, ale slecna pewnie chętnie pójdzie na jakiś spektakl z jego udziałem, co slecna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
podzielić się mogę, przyda się wiecej swiadków jego upokorzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgunia--------> widzę, że masz opory i nie chcesz się przyznać;) ależ nie wstydź się, my wszystkie tutaj za nim szalejemy:D:D:D co w tym dziwnego??? on jest nieziemski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jooo, polecę jak na skrzydłach! ;-) a przy okazji obronię przed helgunią i jej pomysłami :-D Porobię mu foty i udostępnię Ci linki, szurniĘta ;-) albo przeslę foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
tak, chłop jest tak cienki, ze baba będzie musiała go bronić :-o Skąd my to znamy...on jest dla mnie serio odpychajscy i zniewieściały, nie kręcą mnie tacy "chłopcy" :-o A Wy macie problem, bardzo powazny w dodatku. Dobrze zgaduję, ze jestescie krótkowidzami, a Klan ogladacie bez okularów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×