Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Karolina to suka
Slecna - faceci nie mają byc ładni, ale przystojni :P Przystojni..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No patrz, slecna do mnie jakoś też nie dociera argument, że czyjś mąż jest ładniejszy:D w ogóle w tej kwestii nie zniosę sprzeciwu kogokolwiek - ŁUKASZ jest najpiękniejszy i nie ma dyskusji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Ale on jest zabójczo PRZYSTOJNY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Jaco też się gryzie z tego powodu, wcale nie jest taki szczęśliwy. W sumie to całej trójki mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Jest w sam raz wysoki 182cm, ma super sylwetkę i takie męskie spojrzenie... no ideał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
A co najważniejsze - równy gość z niego i taki wrażliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
I ma te oczy tak super osadzone, tak głęboko... i ten łuk brwiowy... nie wiem jak może się komuś nie podobać??? przecież chyba wszyscy mamy takie same oczy, którymi na niego patrzymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
laski nie śmiemniajcie, ze jest nieziemsko przystojny - przystojny facet jest PRZEDE WSZYSTKIM WYSOKI - a ja w swoich 10 cm obcasach wzięlabym go pod pache ( mam 176 cm wzrostu) To typ takiego licealisty, nie rusza babek pod trzydzieche przynajmniej takich jak ja Co ja bede mowic - o gustach sie nie rozmawia Moze sie Wam podobac, ale co Wam z tego?? hęęęęęęę? Popatrzycie sobie ot tyle! :classic_cool: co nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy to mamy takie same, ale juz mózgi...wiadomo...róznie bywa :-o Powiem tak, uważam, ze całkowicie zaspokaja on ludzki zmysł estetyczny, pod tym wzgledem jest nienaganny. Ale podoba mi się okreslenie kolo-bolo (nazwę tak kogoś w czechach kiedyś to chyba padnie :-D) tylko nie w stosunku do Dziemidoka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
NIE MASZ, bo mnie rusza i to jak:D a jestem pod trzydziechę:D Ja mam 169cm więc byłby dla mnie idealny:D:D:D Poza tym nie chodzę w butach na obcasach, a i Łukasz nie wygląda mi na takiego co lubi laski, które chodzą w takich butach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 175, to jestem dla niego za wysoka? :-( Nieeeeee, nie róbcie mi tego. Nie masz racji. Właśnie chodzi o to, zeby na kogoś sobie popatrzeć, krzywdzimy tym kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
Slecna - moze i tak :)) Nie mowie, ze jest zły ten Dzimidok - tylko mnie jakos tak nie spasowal :P A określenie kolo-bolo tak mi sie na poczekaniu wymyślilo jak pisalam posta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
Slecna - nie - nie krzywdzcie .......a ja lubie obcasy- ech uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No niestety, tylko patrzymy:( Szkoda, że nie możemy go poznać i przekonać się jaki jest naprawdę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina to suka
no wlasnie szkoda, ze nie mozecie :classic_cool: nie zycze Wam tylko poznania Jacusia - lalusia i Karoliny- praliny -puszczalskiej spadam do spanka :classic_cool: kolorowych snow o Dzimidoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Śpij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, tylko :-( Ale kolo-bolo mi się podoba, fajnie wymysliłaś :-D Jednak zdziwiona jestem, ze tyle osób protestuje, wydawało mi się, ze to taki typ urody, który każdą poruszy. Noo, takovy andel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
O kurde, Marketa tym "dobrou noc" przypomniałaś mi ceski vecernicek (sorry jeśli pokaleczyłam), a właściwie czechsłowacki z tym chłopczykiem w kapelusiku z papieru:) to były czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jak Łukasz Dziemidok łączy ludzi :-) najbardziej zwaśnione osoby rozstaja się w przyjaźni, kiedy to on jest przedmiotem dyskusji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
A slecna to znaczy "śliczna"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,odpowiedziałam,a gdzieś się moja wypowiedź straciła.......:O Ten w kapelusiki jest do tej pory.Już 40 lat!Nie tak jak na Dobranocce,co chwilę,inaczej się zaczyna:O Tak,Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×