Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nawet mnie nie denerwujcie
No to jednak pomyliłam się trochę:O A bajki czeskie to strasznie lubiłam jak byłam mała, a i teraz pooglądałabym sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, devcata. Miłej nocy Wam zyczę i pięknych snów, do zobaczenia ;-) 😘 He, he, też nie zyczę Wam snów o Jacu albo Feliksie, za to o Łukaszu, jak najbardziej! :-) Tosmy dzisiaj popisały faktycznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Heh, na szczęście z netu też można ściągnąć:) A w Czechosłowacji (tak, jeszcze za tamtych czasów) byłam raz:) Na koloniach, całe 3 tygodnie w Rychnov n. Kneznou (nie wiem czy dobrze napisałam) i było super:) Pamiętam, że zajebiście spodobało mi się słowo "zmarzlina" i dlatego ciągle łaziłam po sklepach i kupowałam lody żeby używać tego słowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
No chyba już dosyć na dziś "ochów" i "achów" pod adresem Łukasza, bo jeszcze to przeczyta i padnie ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Śpij dobrze, slecna i niech Ci się przyśnią garbate aniołki z archaniołem Łukaszem na czele:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera 67
To chyba jakas chora opsesja z tym Adamem. Siedza takie niedowarosciowane baby, naogladaja sie seriali, troche pomarza sobie jakby to bylo, gdyby ten - pożal sie Boze - Adam, byl z nimi. A pozniej siedza caly dzien i wypisuja te swoje bzdury, dziela sie jakimis marnymi fotami wyszukanymi w necie i przezywaja, "dlaczego Olka odrzucila Adama", "co sie stalo z jego wlosami, w Na Wspolnej, mial inne" itd. GOSH!!! straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Marketa i Tobie życzę dobrej nocki:) 🖐️ Ja też zamiast leżeć to siedzę tu już nie wiem ile:D no ale tak to jest jak się dyskutuje w miłym towarzystwie o tak ciekawym podmiocie:D 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
pantera-------> poczytaj uważniej, to może dojdziesz do bardziej słusznych wniosków, a tymczasem bywaj 🖐️ i nie bierz tego wszystkiego co przeczytasz w necie aż tak serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera 67
ach tak? czyli tak sobie piszecie te bzdury, ale to nie jest prawda? hmmm... Jest z wami gorzej niz myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nikt nie snił, przynajmniej nie pamiętam ;-) Ubawiła mnie wypowiedź Pantery, serio, śmiałam się 10 min :-D Słodko nas podsumowała ha, ha, jest urocza ;-) Mi się serio w Polsce podoba coraz bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie denerwujcie
Witajcie:) ja to w ogóle nie pamiętam co mi się śniło:D A pantera, no cóż... ma rację - jestem szurnięta i to żadna nowość:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę rzucić jakiś koment, cholera, nie wiedziałam, że Jacek Cygan tak broni się przed popularnością. Co to w ogóle niby miało być? :-D Dziwny pomysł z tym jego wystąpieniem, mało mu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mówiłam ja - Wacława Jarząbkowa - nawet mnie nie denerwujcie:D wszystkie jesteście black to i ja też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, widzicie jak źle oceniałyście Jaca? ;-) Chłop poszedł po rozum do głowy i wyrzuty sumienia też nie dają mu spokoju. Tylko nie rozumiem czemu Karolina jest niezadowolona, przecież deklarowała, że niczego nie potrzebuje bo i tak jest szczęśliwa :-o Ojciec powinien jej zasugerować jakąś terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, szurnięta78? Jaki ładny nick, serio :-o taak, Łukasza brak, ale jego duch towarzyszył laskom w kuchni. Też pomysł: gadać o Łukaszu i kroić śledzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, sorry, miało być: serio :-) czyli usmiechnięta buźka, nie mam wprawy jak widać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też nie rozumiem, chyba w poniedziałek go pokażą bo polazły do jakiejś knajpy czyli do tej, w której pracuje, nie? I co ta Olka tak się spiknęła z Ulką nagle? Zawsze mam wrażenie, że one się nie trawią, te teksty, które sobie rzucają są takie zimne, w dodatku widać, że irytują się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego akurat nie wiem czy lubią się czy nie, ale w poniedziałek i wtorek Łukasz MUSI być w Klanie, bo nie po to jestem na zwolnieniu żeby go nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od środy liczę na Ciebie i na Marketę:) mam nadzieję, że będziecie relacjonować występy Łukasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×