Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

36 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Tak wyszła za mąż o 11 lat starszego mężczyznę 

Akurat ta zmiana z czołówka wyszła im na gorsze. 

W serialu też miała wątek związku z jeszcze starszym mężczyzną. No czołówka kiepska, chociaż poprzednia już była mocno przestarzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Marta1990 napisał:

W serialu też miała wątek związku z jeszcze starszym mężczyzną. No czołówka kiepska, chociaż poprzednia już była mocno przestarzała.

To pokazywanie jak się aktorzy zmienili przez ten czas fajne, ale piosenka straszna 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2021 o 23:44, otyla_33_otyla napisał:

Nowa czołówka straszna. Pomysl że zdjęciami jak się zmieniali aktorzy fajny, ale śpiew dramat. 

Nie da się tego słuchać 

Też tak uważam. Pomysł ze zdjęciami podoba mi się, nawet wyruszyło mnie to pierwszym razem 😊 ale śpiew masakra... Kobiety to tak śpiewają, jakby chciały tym jednym śpiewanym wersem udowodnić całemu światu że umieją śpiewać... Przekombinowane 

W ogóle uważam, że piosenkę dalej powinien wykonywać Rynkowski i tego w ogóle nie powinni ruszać. Wyszło śmieszno-żałośnie.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zastanawiam się dlaczego w czołówce nie ma Michała i Beaty. Wiem, że aktorzy się zmieniali ale uważam, że to głupie. Sama to tak odbieram jakby w ogóle wątków Beaty i Michała miało nie być.

Wątek siostry faceta Kamili, na razie tragedia. Dla mnie ta dziewczyna to w ogóle nieciekawa postać. Ale może dziewczyny w jej wieku przyciągnie. Tylko żeby nie brały z niej przykładu...

Dziewczyna Daniela, przecharakteryzowana jeśli można tak powiedzieć...

Dom Pawła rozumiem, to ten sam dom. Tylko po jakimś remoncie niby. Ale z zewnątrz, to nie wiem co oni pokazują. Bo chyba nie ten segment... W ogóle mi się nie podoba nowy, sztuczny wystrój domu Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WandeczkaKa napisał:

W ogóle zastanawiam się dlaczego w czołówce nie ma Michała i Beaty. Wiem, że aktorzy się zmieniali ale uważam, że to głupie. Sama to tak odbieram jakby w ogóle wątków Beaty i Michała miało nie być.

Wątek siostry faceta Kamili, na razie tragedia. Dla mnie ta dziewczyna to w ogóle nieciekawa postać. Ale może dziewczyny w jej wieku przyciągnie. Tylko żeby nie brały z niej przykładu...

Dziewczyna Daniela, przecharakteryzowana jeśli można tak powiedzieć...

Dom Pawła rozumiem, to ten sam dom. Tylko po jakimś remoncie niby. Ale z zewnątrz, to nie wiem co oni pokazują. Bo chyba nie ten segment... W ogóle mi się nie podoba nowy, sztuczny wystrój domu Pawła.

W poprzedniej czołówce też ich nie było. Aktorka grająca Zuzę to Zofia Świątkiewicz prywatna córka Joanny Kurowskiej. Agata Załecka grająca Kaję dziewczynę Daniela w rzeczywistości jest 2 lata starsza od Marka Kossakowskiego. To nie są prawdziwe mieszkania tylko studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niby w serialu narzeczona Daniela jest od niego starsza? I jeszcze może ten "prawnuk czy prawnusia" Moniki to będzie dlatego, że ta narzeczona ma dorosłe już dziecko, które będzie miało swoje dziecko... ?

Monika zazdrosna o Daniela.

Tak mi wygląda, że dom Pawła to studio. Ale długo był z zewnątrz pokazywany jakiś segment, do którego ja się przyzwyczaiłam a to co oni teraz pokazują z zewnątrz to mi nie pasuje. A kiedyś chyba wnętrze domu Pawła miało miejsce w prawdziwym domu.

Za to okazuje się, że dom Moniki to chyba nie studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, WandeczkaKa napisał:

To niby w serialu narzeczona Daniela jest od niego starsza? I jeszcze może ten "prawnuk czy prawnusia" Moniki to będzie dlatego, że ta narzeczona ma dorosłe już dziecko, które będzie miało swoje dziecko... ?

Monika zazdrosna o Daniela.

Tak mi wygląda, że dom Pawła to studio. Ale długo był z zewnątrz pokazywany jakiś segment, do którego ja się przyzwyczaiłam a to co oni teraz pokazują z zewnątrz to mi nie pasuje. A kiedyś chyba wnętrze domu Pawła miało miejsce w prawdziwym domu.

Za to okazuje się, że dom Moniki to chyba nie studio.

Tak, okaże się, że ta cała Kaja ma córkę, która urodzi dziecko. Stary dom Pawła to też po jakimś czasie było studio. Dzisiaj jeden pouczający wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2021 o 23:39, Mala napisał:

Kaczorowskiej na razie nie będą pokazywać, bo jest na urlopie macierzyńskim (ona sama już urodziła, jej bohaterka jeszcze nie).

Pokazali ją rozmawiającą z Bolkiem i Heniutką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2021 o 20:39, Mala napisał:

Bo już chyba mało kto ogląda nowy Klan, a dyskusje o starym przeniosły się na Facebooka.

Zwłaszcza strona i grupa Beka z Klanu ma na celu wyśmianie serialu, więc nie ma nic dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nami 265 odcinków. Na Sadybie zjawia się redaktor Michta i po rozmowie z nim Władysław zgadza się na dokończenie przez niego powieści "KLAN". Elżbieta zauważa opuchniętą nóżkę Jasia, a wieczorem Beata mówi, że Jaś dostał wysokiej temperatury. Wstępna diagnoza wskazuje na zapalenie nerek. Rafalski przychodzi w odwiedziny do Jasia dowiadując się o jego chorobie zarzuca Beacie zaniedbania. Paweł jest zły na Olę, że prosiła Agnieszkę o pójście na wywiadówkę, zapisał ją też na kurs przygotowawczy do liceum im. Tetmajera.  Z mieszkania Ryśków udaje się wywalić agencję towarzyską. W "Zaduszki" przy grobie Marii spotykają się Władysław, Rysiek i Dorota.  Z Siemianowic wraca Zenek z dużą blizną na twarzy. Grażynka z Rysiem postanawiają poprosić o konsultację Pawła. Danusia z Zenkiem przychodzą do Ryśków podziękować za pomoc. Załamany Zenek upija się, Danusia zwierza się Grażynce, że Zenek miał już problem z alkoholem. Michał i Bogna mówią Czarkowi i Weronice o tym, że zamierzają się pobrać, ale dopiero po powrocie Michała ze Stanów. Michał oznajmia trenerowi koszykówki, że odchodzi z klubu , z Danielem uczy się angielskiego i dostaje też pismo, że na początku grudnia ma być w Stanach. U Pawła i Krystyny dochodzi do spotkania Koziełły i Surmaczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Marta1990 napisał:

Biedna ta Zosia, bo tak naprawdę nie miała ojca.

Ona właśnie traktuje Janusza jak ojca i nazywa go tatą.

A właściwie to czy Janusz po ślubie z Agnieszką oficjalnie adoptował jej córkę? Bo skoro jej biologiczny ojciec nie żyje (i Agnieszka nie utrzymuje kontaktów z nikim z jego rodziny), to nie było przeszkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Mala napisał:

Ona właśnie traktuje Janusza jak ojca i nazywa go tatą.

A właściwie to czy Janusz po ślubie z Agnieszką oficjalnie adoptował jej córkę? Bo skoro jej biologiczny ojciec nie żyje (i Agnieszka nie utrzymuje kontaktów z nikim z jego rodziny), to nie było przeszkody.

Chyba nie, nawet Zosia nazywa się Lubicz, a nie Lipska (tak jak Miron).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Marta1990 napisał:

Chyba nie, nawet Zosia nazywa się Lubicz, a nie Lipska (tak jak Miron).

Bo Agnieszka nie wyraziła na to zgody, z Mironem nie łączyło jej już nic oprócz dziecka.

Przy ślubie z Januszem to już była zupełnie inna sytuacja, kochała go wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mala napisał:

Bo Agnieszka nie wyraziła na to zgody, z Mironem nie łączyło jej już nic oprócz dziecka.

Przy ślubie z Januszem to już była zupełnie inna sytuacja, kochała go wtedy.

Agnieszka tak zrobiła, bo "po co dziecku ojciec kryminalista". Przynajmniej nie miała tak jak Beata w starym Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa postać w starych odcinkach pani Helena pomoc w aptece, w tej roli Teresa Lipowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nami już 270 odcinków. Krystyna ma pretensje do Pawła o późny powrót do domu poprzedniego wieczora i o to, że nie odbierał telefonu, w ramach przeprosin Paweł zaprasza ją do restauracji gdzie niespodziewanie spotykają Agnieszkę i Pierre'a. Olka  przychodzi wykończona z kursów przygotowawczych do liceum, z koleżankami z zastępu przygotowuje apel na 11 listopada. Paweł i Krystyna dostają wezwanie do Urzędu Skarbowego. Krystyna w kawiarni rozmawia z Agnieszką o jej związku z Pierrem, zaś ten przylatuje do Polski i mówi, że zostaje w Polsce tylko do końca roku. W agencji reklamowej kolega zarzuca Agnieszce brak kompetencji. Grażynka jedzie z Danusią po kolejną partię ziół. Pod jej nieobecność do Ryśka przychodzi Zenek i domaga się alkoholu, Grażynka z Ryśkiem martwią się o sąsiada. Potwierdza się diagnoza o kłębuszkowym zapaleniu nerek u Jasia ( wykazuje to biopsja) Rafalski wbrew decyzji sądu odwiedza Jasia również w szpitalu. Beata zastanawia się nad kolejnym urlopem na studiach.  Władysław przez nieuwagę spala garnek, zdenerwowana Elżbieta krzyczy na niego. W fundacji Daniel rozmawia z chłopakiem zakażonym HIV i spotyka również Dorotę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że forum stanęło, bo na fb i yt źle się pisze i są blokady, nie ma tej swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałam tego serialu,więc nie wiem: czy zmienili odtwórczynię serialowej Zosi? Ta aktorka jest bardzo podobna do Pauliny Holtz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gościowa 29 napisał:

Dawno nie oglądałam tego serialu,więc nie wiem: czy zmienili odtwórczynię serialowej Zosi? Ta aktorka jest bardzo podobna do Pauliny Holtz.

Nie, to cały czas Amelia Malesa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milowicz w Klanie. Pasuje do Agnieszki jak wół do karety 🙄

Postawa Zosi... Nie mogę teraz znieść tej dziewczyny. Co z tego, że Janusz zdradził Agnieszkę. Winna jest sąsiadka a Agnieszka powinna wybaczyć, bo ona chce mieć pełną rodzinę. Nie mogę już tego znieść. Agnieszka cierpi, została zdradzona, upokorzona a ta ma jeszcze do niej pretensje. W seriach córki zawsze w takiej sytuacji maja pretensje do matki. Czy w prawdziwym życiu też tak jest?

A bezczelność mężczyzny w takiej sytuacji, no ja pier***e! Rozmawia sobie o problemach rodzinnych z była kochanką. I w ogóle jego postawa w stosunku do Agi... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WandeczkaKa napisał:

Milowicz w Klanie. Pasuje do Agnieszki jak wół do karety 🙄

Postawa Zosi... Nie mogę teraz znieść tej dziewczyny. Co z tego, że Janusz zdradził Agnieszkę. Winna jest sąsiadka a Agnieszka powinna wybaczyć, bo ona chce mieć pełną rodzinę. Nie mogę już tego znieść. Agnieszka cierpi, została zdradzona, upokorzona a ta ma jeszcze do niej pretensje. W seriach córki zawsze w takiej sytuacji maja pretensje do matki. Czy w prawdziwym życiu też tak jest?

A bezczelność mężczyzny w takiej sytuacji, no ja pier***e! Rozmawia sobie o problemach rodzinnych z była kochanką. I w ogóle jego postawa w stosunku do Agi... 

 

Michał Milowicz jest 7 lat starszy od Pauliny Holtz, zaś Wojciech Medyński, który gra Marcela faceta Iwony Surmacz jest 2 lata młodszy od Diany Kadłubowskiej. Zosia ma 14 lub 15 lat, więc nie rozumie jeszcze wszystkiego, a przez Janusza nie została skrzywdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mala napisał:

Zosia w styczniu skończy15 lat. 

Tak, bo odtwórczyni tej postaci, czyli Amelia Malesa w sierpniu skończyła 15, więc w rzeczywistości jest w pierwszej klasie szkoły średniej, w serialu Zosia powinna zacząć 8 klasę, a zaczęła 1 liceum. Stary odcinek miał mocną końcówkę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Marta1990 napisał:

Tak, bo odtwórczyni tej postaci, czyli Amelia Malesa w sierpniu skończyła 15, więc w rzeczywistości jest w pierwszej klasie szkoły średniej, w serialu Zosia powinna zacząć 8 klasę, a zaczęła 1 liceum. Stary odcinek miał mocną końcówkę dzisiaj.

Zosia chyba poszła do szkoły jako 6-latka.

A co do Milowicza - 'wieczny singiel to by latał za kobietą w wieku 20-25 lat, wolną i bez zobowiązań, a nie już prawie rozwódką 40+ z dwójką dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Zosia chyba poszła do szkoły jako 6-latka.

A co do Milowicza - 'wieczny singiel to by latał za kobietą w wieku 20-25 lat, wolną i bez zobowiązań, a nie już prawie rozwódką 40+ z dwójką dzieci 🙂

Ogólnie wątki w nowym Klanie są beznadziejne. Z takich lepszych to dobrze, że ten Ryszard się znalazł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marta1990 napisał:

Ogólnie wątki w nowym Klanie są beznadziejne. Z takich lepszych to dobrze, że ten Ryszard się znalazł. 

I będzie odczarowywanie rzekomej "niemęskości" terapii u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryszard to jest potrzebny w Klanie jak dziura w moście 😀

Zosia nie została skrzywdzona przez Janusza - pośrednio została. To on zniszczył ich rodzinę. Wkurza mnie to, że ona za wszystko wini Agnieszkę. Mam nadzieję, że Agnieszka nie zejdzie się z Januszem. 

Monika jest nie do wytrzymania... Ona by chciała syna w domu... 40 letniego synka by chciała w domu. Żenująca baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×