Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

7 minut temu, Slawek1977 napisał:

A Tymon mi nie pasuje do Agi, Aga zawsze twardo stąpa po ziemii aż za twardo i za sztywno a Tymon Piotruś Pan, hajl live

Zeswatanie Agnieszki z Tymonem to chyba pomysł Iwony, bo wiedziała o problemach małżeńskich Agnieszki i Janusza i pewnie był plan, żeby Janusz był zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba tal ale odczucie mam zupełnie takie że to się nie uda, samo to że jedno z pierwszych spotkań, Tymon idzie na jogę ale wpierw na piwsko z funflem czyli zero szacunku dla Agnieszki jaka by ona nie była

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Slawek1977 napisał:

chyba tal ale odczucie mam zupełnie takie że to się nie uda, samo to że jedno z pierwszych spotkań, Tymon idzie na jogę ale wpierw na piwsko z funflem czyli zero szacunku dla Agnieszki jaka by ona nie była

 

Cały współczesny Klan to badziewie. Daniel będzie pisał prozę erotyczną. Dżesika nabierze Darka, że jest w ciąży, bo chce zobaczyć jaka będzie reakcja na vlogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż wymyślać dalej ale mimo to jakoś się ogląda, najlepiej lubię Jaśka , zawsze uczesany uśmiechniety oraz Beatę, zawsze odpowiedzialna i martwiąca się troskliwa. A czy lubicie Bozenkę i czy nie wyczuwacie w niej chłodu względem do ciepłego Miłosza? Czy to mi się tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Slawek1977 napisał:

Cóż wymyślać dalej ale mimo to jakoś się ogląda, najlepiej lubię Jaśka , zawsze uczesany uśmiechnięty oraz Beatę, zawsze odpowiedzialna i martwiąca się troskliwa. A czy lubicie Bożenkę i czy nie wyczuwacie w niej chłodu względem do ciepłego Miłosza? Czy to mi się tak wydaje.

Bożenka i Miłosz teraz mają zupełnie inne relacje, bo są dojrzałymi rodzicami. No właśnie Beata chce ustawiać dorosłe już dzieci, nawet chciała, żeby Weronika była Technikiem farmacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Slawek1977 napisał:

Relacje relacjami ale Miłosz jest ciepły fajny w swoim zachowaniu a Bożena zimna

Jest bardzo ostrożna, bo wiele razy się przejechała na jego wierności, były nawet obawy, że na dyskotece zrobił lasce dziecko i niewiele brakowało, a ślubu by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Slawek1977 napisał:

Co do pierwszego to nie wiem skąd w tej Beacie tyle podłości, może przez to, że nie rozumie się z mężem bo mąż psycholog mimowolnie traktuje są i jej kłopoty w kategorii pacjenta. Zamiast z nią rozmawiać jak człowiek to on zwraca się do niej jakby nakierowywał pacjenta w terapii.

Druga sprawa czy nie uważaci że Igor chce lekareczkę tylko przelecieć i tyle? Mysli że wszystko w życiu można zdobyć. Owszem przeleci ale co z tego jak jej serca nie dostanie.

Uważam, że Rutka chce Irmine tylko zdobyć. Lubi zdobywać, udowadniać sobie nie wiadomo co a potem i tak kopnie ja w d. Ale mam nadzieję, że do niczego nie dojdzie...

Do Agnieszki pasowałby konkretny facet, a nie taki jak Tymon. Głosny, robi dużo szumu. Mi się wydaje, że on nie jest poważny, że nie można na niego liczyć. I wg mnie jest męczący. Aga powinna mieć Faceta przez duże F. Stanowczy, inteligenty, szarmancki. Taki na którego mogłaby polegać. A z wyglądu bardziej jak facet Iwony... I jeszcze żeby przy okazji usadził Janusza.

Rafalski jest w ogóle jakby ciągle psychologiem. On z nikim nie rozmawia normalnie.

Bożena traktuje Miłosza z wyższością. Oni są w ogóle nudni i wcale by mi ich nie brakowało w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WandeczkaKa napisał:

Uważam, że Rutka chce Irminę tylko zdobyć. Lubi zdobywać, udowadniać sobie nie wiadomo co a potem i tak kopnie ja w d. Ale mam nadzieję, że do niczego nie dojdzie...

Do Agnieszki pasowałby konkretny facet, a nie taki jak Tymon. Głośny, robi dużo szumu. Mi się wydaje, że on nie jest poważny, że nie można na niego liczyć. I wg mnie jest męczący. Aga powinna mieć Faceta przez duże F. Stanowczy, inteligentny, szarmancki. Taki na którym mogłaby polegać. A z wyglądu bardziej jak facet Iwony... I jeszcze żeby przy okazji usadził Janusza.

Rafalski jest w ogóle jakby ciągle psychologiem. On z nikim nie rozmawia normalnie.

Bożena traktuje Miłosza z wyższością. Oni są w ogóle nudni i wcale by mi ich nie brakowało w Klanie.

Wiem, że Magda Wójcik ma inaczej grać niż Dorota Naruszewicz, ale scenarzyści przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, otyla_33_otyla napisał:

Miłosz spotka swoją eks na zajęciach? 

W ogóle aktor grający Miłosza w życiu prywatnym również się odchudza? 

 

Czyżby znowu Marta Orłowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 Odcinków za nami. U Jasia dochodzi do odwodnienia i musi być natychmiast hospitalizowany, lekarz informuje Beatę, że najlepszym rozwiązaniem będzie przeszczep nerki, Beata decyduje się oddać Jasiowi swoją nerkę jednak badania wykluczają ją jako dawcę. Do taksówki Rysia wsiada ojciec Maćka i prosi o spotkanie z synem, ponieważ wyjeżdża do Kanady, Grażynka jest niezadowolona, a Bożenka jest zazdrosna o prezent, który Maciek dostał od biologicznego ojca. Maciek w szkole uczestniczy w lekcjach języka francuskiego. Danusia zwierza się Grażynce, że zastanawia się nad dzieckiem. Krystyna zostaje wezwana do prokuratury w sprawie Leszka. Do Bogny niespodziewanie przyjeżdża ojciec i kiedy Weronika przyjaciółka Bogny wyznaje, że jest w ciąży przypadkiem słyszy to jej ojciec i robi Bognie awanturę. Monika w redakcji "High Life" dowiaduje się, że ktoś dopatrzył się w jej projektach plagiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu nowego odcinka nie będzie tylko w czwartek, a starych odcinków nie będzie w czwartek i w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2021 o 19:36, Marta1990 napisał:

Czyżby znowu Marta Orłowska?

Nie, jakaś Karolina 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mala napisał:

Nie, jakaś Karolina 🙂

Jak zwykle postać o której wcześniej nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marta1990 napisał:

Jak zwykle postać o której wcześniej nie było mowy.

No cóż, Miłosz przez (jeszcze) większość swojego życia mieszkał poza Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mala napisał:

No cóż, Miłosz przez (jeszcze) większość swojego życia mieszkał poza Warszawą.

...yczny pomysł z wprowadzeniem tej postaci. W starych odcinkach pojawią się 2 nowe postaci: Barbara siostra Bogny i Czesława Kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć wątpliwości czy Kamila i Borys pasują do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Zaczynam mieć wątpliwości czy Kamila i Borys pasują do siebie.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Marta1990 napisał:

Dlaczego?

Bo mają inne priorytety i różne poglądy na wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mala napisał:

Bo mają inne priorytety i różne poglądy na wychowanie.

Na szczęście wychowują tylko siostrę Borysa, która ma 15 lat, swojego dziecka jeszcze nie mają. Oni oboje pochodzą z rodzin niepełnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Marta1990 napisał:

Na szczęście wychowują tylko siostrę Borysa, która ma 15 lat, swojego dziecka jeszcze nie mają. Oni oboje pochodzą z rodzin niepełnych.

No właśnie Borys chciałby mieć własne dziecko, a Kamila nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

No właśnie Borys chciałby mieć własne dziecko, a Kamila nie.

Nie każdy chce mieć dziecko i nie każdego na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marta1990 napisał:

Nie każdy chce mieć dziecko i nie każdego na to stać.

Ale jeżeli jedno chce, a drugie nie, to coś jest mocno nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Ale jeżeli jedno chce, a drugie nie, to coś jest mocno nie halo.

Widocznie Kamila jest feministką, aktorka grająca Kamilę też dopiero niedawno urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×