Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Na początku Ania Surmacz mnie denerwowała głównie swoimi tekstami,ale z biegiem czasu bardzo polubiłam jej postać:)owszem,zawraca Krystynie głowe,jest nieco dziwaczna:)ale niema w niej ani krztyny złośliwosci,wyrachowania,ma''złote''serce i zauwazcie jaki znakomity związek tworzą z Koziełłą:)też mega dziwakiem ale bardzo sympatycznym,i choc wyglądajacy na fajtłapę to znakomity ginekolog a do tego golfista i numizmatyk:) Postać Michała i Zyty działa mi na nerwy,ot co!Ela Chojnicka bardzo miła ale jako mama i babcia straszliwie nadopiekuńcza!Michałek przez to pełni rolę ciamajdowatego trzydziestolatka.No,niby ma mieszkanie,ale dzieci non stop u babci Eli,i wiecznie wałówke jakąś wozi..wrrr...Zytke mogliby pokazac jak sprząta z blizniakami,pierze,wygłupia sie i bawi....gotuje (cos innego niz jajecznicę:))o,to byłoby dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak potoczy sie przyszłosc Olki i Norberta?Jezeli w ogóle będzie jakas przyszłoć:)ciekawe jak sie wyda ze Norbert niejest ojcem tego dziecka Agaty...?jakie macie scenariusze?co by to mogło byc? Ten prawnik Agi ...boziu...jaki mydłek....no,ale moze i pasowałby do ułożonej Agi''panienki''z dobrego domu:)Pierworodna lekarza i pani prodziekan....i wymoczkowaty prawnik...w sumie czemu nie?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 3 plagi
postać pani Surmacz powstała chyba głównie po to, żeby sie człowiekowi nóż w kieszeni otwierał. Na miejscu Kryśki kupiła bym sobie wielkiego psa i go wyszkoliła, aby skakał pani Ani od razu do gardła, jak tylko ta się pojawi w promieniu kilometra. Mariola wypowiada swoje kwestie tak, jakby była w stanie wiecznego orgazmu. Czesia mogła by zostać dziewczyną maciusia. Choć myślę że jednak Maciek jest mądrzejszy o wiele. Lubie Kryśke i Ele, choć ta druga wychowuje syna na kaleke życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 3 plagi
córki doktorostwa mają być chyba przykładem na to, że nawet dobry start, pochodzenie, przykład w rodzinie, nie gwarantują dojrzałości emocjonalnej potomstwa. Olka od jakiegoś czasu zatrzymała się na poziomie liceum. Ten jej zwiazek z Robertem skończy się tak szybko jak się zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
a właśnie, ile Olka ma lat? bo wiecznie na tych studiach dziennych siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie trochę dziwi, że panienki z takiego domu, gdzie rodzice są chyba jedyną parą w rodzinie, która się nigdy nie zdradzila, nadal jest sobie wierna i kocha się, nie potrafią normalnie ułożyć sobie życia... Też jestem z takiego domu i nie wyborażam sobie, takiego życia jakie prowadzą Agnieszka i Olka. Ciągle z innym, tu jakiś romans, tam jakiś romans, tu dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek ten nowy znajomy Agnieszki wyjątkowo mdły i nijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moze ja zdeczka nie na tem
t... :D NOgolnie nie ogladam Klanu. Ale z jakies tydz temu ogladalam. Niedawno zalozylismy z mezem akwarium... No i pokazuja mieszkanie doktorkow i mowie do meza- Patrz jakie paletki maja, szkoda ze one takie drogie... Bla bla bla... Wczoraj znow ogladalam tv i znow pokazywali mieskzanie dr. I maz do mnie mowi- patrz juz nie ma tych paletek w akwarium... puste stoi... :P No a paletka to nie mala rybka nie schowa sie w rogu :D Zreszta tam chyba ze 3 byly... Wiec mam pytanie gdzie sa RYBKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
...i to jest dobre pytanie! :) Mnie zastanawia, kto się w ogóle tymi rybkami zajmuje? Pamiętam może dwie sceny, kiedy któreś z doktorostwa karmiło rybki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
A mnie drażni to kujoństwo Olki.Ciągle się dziewucha uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moze troche nie na temat
Ej nie ma mojego postu... ;/ Co do tego Kalnu- nikt nie pali... Mam wielka rodzine, wiele znajomych naprawde duzo osob nie pali, ale jednak ze 2-3 pala. A tam nikt. Nie wspomne ze wszysycy mlodzi typu Ola, Michal, inni chodza na kawe, soczki, ciastka... Jak ja ide gdzies z kumpelami to na piwo, ciastka :D Z chlopakiem tez na piwko, teraz z mezem i ze znajomymi. A oni wiecznie pikne restauracje i kawusie z ciasteczkiem. Pytanie skad Aleksandra ma pieniazki heheh pewnie rodzice daja jej kieszonkowe w ieku 25 lat... Zreszta jaka ona madra.. :D CHyba se wraz z wlosami rozum wyprostowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moze troche nie na temat
Klano0fank twoj tez znikna- chyba przez Ele :( Zla kobieta z ciebie - Elzbieto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Następnym razem musimy używać ***** zamiast całego "brzydkiego" wyrazu! :) Taa, z tymi fajkami to fakt. Kiedyś Kryśka popalała, bo pamiętam jak rzuciła. Najlepsze jest to, że prywatnie Kotulanka, Stockinger i Paschalska kopcą jak lokomotywy! :) Jestem w wieku Olki i nie wyobrażam sobie bycia wiecznie na utrzymaniu rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ja tez sie dzis zastanawialam ze to akwarium jest puste :D rybki wypozyczaja czy co? no tak pewnie bidulki zdechly :( przeciez o akwarium trezeba dbac a to przeciez tylko studio.... padlam ze smiechu z tym wiecznym orgazmem Marioli he,he! Ela jest sympatyczna ale az do bolu slodka ,nie znam tak wiecznie usmiechnietych i cierpliwych osob jak ona,to poprostu ulepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Tak sobie mysle ze Aga jest strasznie sztywna,wiecznie zbolala ,jakby ja zycie mocno doswiadczylo,od zawsze taka stara malutka,w sumie z tym nijakim adwokatem beda idealna para sztywniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moze nie na temat
Albo ze zalozenie firmy jest takie proste i banalne :D Przyklad Beatka i Agnieszka, Rysio jeszcze... i wogole... Moja fufela zalozyla i narazie nie ma czasu na rozrywki, bo musi sie we wszystkim polapac. WIadomo skarbowka i inne bajery. A oni chop jak w rekalamie jedno okienko i firme maja. :D Rysio tez jest chyba zerejestrowany... przeciez na czarno swietoszek by nie pracowal. Ale kiedy on liczy podatki sratki i wogole. Hehe... A co do krysi, zla na Surmaczowa, a kiedys to non stop z ta Ala-chyba siedzialy w pokoju pily kawke i jadly ciasteczka i wiecznie na komorce i Nie no teraz ma okienko :P A do surmaczowej sie zuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Aga po mamusi taka... W końcu Kryśka też wiecznie zmęczona, to jej nie pasuje, tamto jej nie pasuje, nigdy na nic czasu nie ma. Chociaż w jednym się różnią, Aga zaliczyła już w tym wieku więcej facetów niż jej matka przez całe życie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
No ja inaczej odbieram Krystyne,ona jest zawsze usmiechnieta,fakt ze nic nie robi po pracy ,ma czas na picie kawki i koniaczku :D ale w koncu ma sluzbe-pania Stenie.....za to jej corka Aga taka zyciem zmeczona,powazna do bolu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 3 plagi
a czym ta kryśka ma się męczyć? piciem kawki ??? Ona właśnie taka pozytywnie nastawiona mi się wydaje. A Agnieszka to racja, wiecznie mina srającego kota na pustyni i nawet jak się uśmiecha to człowiek ma wrazenie ze coś ją chyba w trakcie uśmiechu w dupe szczypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelaki
A i coś sobie przypomniałem fajna ta Jagoda Stach co gra Karoline Rafalską gra od samego poczatku nawet jak była mała :) i jest siostra piosenkarki Hanny Stach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 3 plagi
antoś zaczyna się budzić z łapą w nocniku. Od zony się wyprowadził, a tu natura daje o sobie znać. Poduupczyło by się w koncu. No ale klops, nie ma gdzie. Olka pierwsza kujonica we wsi najlepsza na roku. W końcu mamy jakiś efekt wymierny jego dziobania. Fajnie Kryśka Pawła zgasiła, zeby się nie wtrącał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuziii got your numbeeer
Oczywiscie Olka najlepsza na uczelni :( Jakze mogloby byc inaczej..Corka doktorostwa,to nie moze zawalic roku,nie moze nie zdac egzaminu.Idealna corcia.A nie mogliby wymyslic jakis akcji z nia?Ze popada w narkotyki,czy cus?Omg,jakie to przeslodzone ! Ona jest na prywatnej uczelni,a nic tylko sie uczy,uczy i jeszcze raz uczy.Ja jestem na prywatnej,na anglistyce i co ?Wcale nie mam tyle nauki,a imprez jest duzo :) A ona ani na imprezy nie chodzi,ani nic...Tylko z ksiazkami sie rozklada po salonie :/Ani nie pija piwa,ani drinkow....Tylko soczki,omg!ja rozumiem,gdyby Olka byla kierowca,ale ona praktycznie wszedzie biega na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ciekawe czemu prawka nie zrobila i ciagle komunikacja miejska zapieprza.. dwa samochody w rodzinie moglby byc i trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 3 plagi
tak jeszcze przyuważyłam, kochanicy antosia natura nie rozpieściła dając jej takie zęby........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
kurcze właśnie teraz mi się przypomniało że dzisiaj klan był wcześniej :/ było coś o Donacie i Karolinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziwi jedno-co ta Hanna od Antka tak się stara ukryć znajomość z nim, przed rodziną? przecież jest panną-więc to nie takie dziwne znowu, że ktoś się nią-a ona kimś-interesuje? a ona się czai, jakby miała męża i 3kę dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelaki -> Jagodę Stach pamiętam jako małą dziewczynkę z filmu 'Czy ktoś mnie kocha w tym domu?' Córeczka Bogny mi ją przypomina z tamtych lat :) Podobało mi się, że Agnieszka odwiedziła ojca Mirona i zgodziła się na odwiedziny z córeczką, szlachetny gest :) Jurek coraz bardziej przypomina mi Jeremiasza, czytałam, że to jego ojciec i pewnie dlatego dopatruję się podobieństw, wcześniej nie zwracałam uwagi. Ola ładnie wyglądała z tymi lokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×