Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość oj ludzie ludzie
I zdecydujecie się na coś bo raz piszecie że ma niekontrolowane napada szału a raz że ma schizofrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
buu jestem rozczarowana ze to"tylko" kregoslup.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie dwie formy
są poprawne: pisze i jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest napisane ej
kpisz czy o droge pytasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżmowe to mocne
Olka chodzi tak sztywno,z rozkrokiem jakby miala pampersa w majtkach i szpilki pierwszy raz na nogach:D i w ogole taka sztuczna dziewucha sie z niej zrobiła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitki w klanie
Nie oglądałam klanu od dwoch lat. W tym tygodniu, z racji zwolnienia zerknęłam na owy serial i jestem w szoku! Pani Lubicz, kiedyś bardzo atrakcyjna kobieta, wygląda jakby była w zaawansowanej ciąży, ale w jej wieku to chyba niemożliwe?! Co się stało z tą kobietą?! To samo Grażyna! Tylko Ela świetnie się konserwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja też nie oglądam już tak regularnie do kilku lat, ale ostatni rok w miarę regularnie, no i Krysia to chyba po prostu tak się starzeje wiele kobiet tak ma niestety i aktorek to też nie oszczędza, też tyją, no ale na szczęście na twarzy wygląda dość młodo...A co do serialowej Grażynki, to aktorka chyba po ostatniej ciąży urodziła w 2007 r. jakoś nie może to końca zrzucić tych kg, tak mi się wydaje, choć i tak sporo schudła i jak właśnie zobaczyłam ona skończy w październiku 46 lat i jak dla mnie wygląda, na co najmniej 5 lat mniej...No Ela fakt dobrze się trzyma pod względem wagi, no ale na twarzy to tak sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg55v
No,no z Ryszarda to gentelman dał Joannie kwiatek na dzień kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wreszcie znowu mam internet i mogę dalej z Wami dyskutować! :) Co do Krysi, z całą moją sympatią do niej, jest mi jej po prostu szkoda! Oglądam stare odc.klanu i nie mogę uwierzyć, że Ona tak strasznie się "zmieniła". Kiedyś była szczuplutka, ubrania, które nosi teraz, wcześniej na niej wisiały, a obecnie są obcisłe, albo już się w nich nie dopina. :/ Na buzi jest straszliwie napuchnięta, jakby ją pszczoły pogryzły... To przykre, że kobieta w pewnym wieku tak się zmienia! Oczywiście nie każda, bo pani Bursztynowicz figurę ma świetną! Na twarzy też bardzo dobrze się trzyma! Mam wrażenie, że pani Kotulanka po prostu troszkę się zaniedbała i pozwoliła sobie tak utyć, a to wszystko w przeciągu ostatniego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrhhhhhhhh
Z tą schizofrenią to nie prawda nigdzie o tym nie pisze tylko o tym kręgosłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maćku - moja mama mówiła mi, że słyszała w radiu wywiad z odtwórcą roli Maćka i w ogóle nie rozpoznała, że to on, dopiero jak wymienili o kogo chodzi, bo mówił jak normalny czlowiek, wcale się nie jąkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byo z Mackiem
O co chodzilo z Mackiem, czemu sie tak rzucila na tego chłopaka? wlaczylam Klan w tym momencie wlasnie jak Maciek sie rzucil na niego i nie wiem o co chodzilo.Zazdrosny byl o Martyne czy cos innego sie tam wydarzylo? Swoja droga scena byla przeryspwana, bo zdrowym sillny chlopak to by chwila moment i Macka od siebie odepchnal a tu niby sie szarpali. Wiadomo smieszne to dla nas moze i jesr\t , ale jakos tak zenujaco niesmacznie ta scenka wypadla, wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przeczytajcie sobie streszczenia nowych odc.klanu na str. tvp, tam piszą o schizofrenii Norberta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola nie rzuci
Norberta,na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola będzie dzielna
i przejdzie na drugi biegun, żeby zrozumieć Norberta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrwwwwwwffffff
Na jaki drugi biegun???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no normalnie musi stanąć
po drugiej stronie lustra niczym Alicja w Krainie Czarów połknąć zieloną pigułkę niczym ten gość z Matrixa bo schizofrenia to zaburzenia afektywne dwubiegunowe i Olka musi wybrać sie na te dwa bieguny, żeby poznać świat oczami ukochanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka to w ogóle jakaś
cierpiętnica! czy jej nie mogą znaleźć jakiegoś normalnwgo faceta z jajami!?!? jak nie narkoman, to schizofrenik! po prostu typy rodem z podręcznika do psychiatrii dla studentów medycyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moga znalezc normalnego
bo by wyszla za maż i nie byloby tematu na c.dalszy, a tak sa poruszane wszystkie mozliwe sytuacje i tematy - down, hiv,dzieci adoptowane, walka o dziecko, szantaz, samotna matka, ojciec z dziecmi, matka alkoholiczka i rodzina zastepcza, narkotyki, homoseksualizm , zdrada, rodzenstwo z innych ojców, zakładanie biznesów ,zycie po udarze czy wypadku i rehabilitacja, zmiana stylu zycie po wyjsciu z wiezienia, powrot do kraju z b ZSRR - i to, jak sobie ludzie maja radzic w takich sytuacjach na przykładzie bohaterów - przeciez po to jest ten serial, zreszta słuszne załozenie. Teraz chodzi o to,zeby pokazac, ze sa w spoleczenstwie ludzie chorzy na schizofrenie, ze nalezy im pomagac i wspierac w leczniu, w zwiazku z tym Olka nie moze rzucic Norberta z tego powodu, nie wiem, moze on umrze , wyjedzie albo co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówie wam że
Olka nie rzuci Norberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiappo
a ja mam pytanie - gdzie mieszkają rodzice Norberta? na początku mówił, że pochodzi z Krakowa a kilka tygodni temu był taki odcinek, gdzie pokazano rozmowę między nim a Olką na uczelni. on mówił do niej żeby przyszła do niego wieczorem, bo ma wolą chatę, rodzice gdzieś wychodzą. nie rozumiem. nie oglądam tego często. może ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
albo zamorduje kogos bo tego w klanie jeszcze nie bylo, a olka studiuje resocjalizacje wiec bedzie mogla go resocjalizowac w ramach stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Krystyne prawie zabiła
Edyta, siedzieli w wiezieniu Leszek i Miron, czyli blisko. A i Monika była swiadkiem jakiegos zabojstwa? czy tez ja chcieli zabic? na samym poczatku, nie pamietam, coz z pierwszym mezem było/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
maz moniki poslizgnął sie w lazience i sie zabil i ona byla chyba podejrzewana, calkiem zapomnialam o tych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle czego jeszcze nie bylo
moze dziecka z Murzynem - ale to chyba w Zlotopolskich przerabiali, tu najwyzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyugyuggyugyuy
Norbert jest naprawdę przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i Rafalski zabił
na początku dziewczynę - koleżankę Beaty. Tzn. popchnął ją, a ona upadła i zabiła się - więc w zasadzie on to zrobił. Dlatego nie mogę się do niego przekonać i dziwię się Beacie, że nie uciekła przed nim, gdzie pieprz rośnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety Norbert
jest naprawdę brzydki :-O Kitkat jeden :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze powinni poruszyc
jazde po pijaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×