Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a propo
u pana doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
No właśnie niech i mi ktoś wyjaśni jak jest z sytuacją rodzinną Norberta...I dlaczego on się przeniósł z Krakowa na prywatną uczelnię do Warszawy? Ja widze tylko sens taki w tym, że może rodzice są w Warszawie i z jakiś powód wolał wrócić pod ich skrzydła. A wychodzi na to, że oni mieszkają w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffrert
ja tez myslalam ze tylko norbert sie przeniosl do wawy, i tak bylo na poczatku mowione, a teraz nagle starzy jego, a przeciez nie bylo o tym mowy, ech, a do starych jezdzil do kraka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice Norberta się przenieśli bo jego ojciec dostał pracę w Warszawie. Jest lekarzem i podobno często zmienia miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadasdf
Co wydarzyło się w piątek w klanie Maciek kogoś pobił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Aha, no to trochę tłumaczy czemu raptem jego rodzice są w Warszawie, tzn. Norberta ;). No ale w sumie to jasno nie było powiedziane dlaczego przyjechał na studia z Krakowa to prywatnej szkółki, jeszcze rozumiem jakby miał dziewczynę w Warszawie, a wtedy nie miał, no i jakby zmienił prywatną szkółkę w Krakowie na uniwerek w Warszawie, to też zrozumiałe. Ale pewnie o to chodziło, że nie chciał się Olce przyznawać, bo możliwe że to ze względu na chorobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Może mi się tylko wydaje, ale mam wrażenie że wiele bohaterek serialu jakoś zmieniło się na niekorzyść z czasem. Ela jest nie do strawienia, ciągle urządza życie Michałowi, kiedyś nawet ją lubiłam, choć zawsze Krysie wolałam. Beatka robi się podobna do mamy ;), ciągle mina cierpiętnicy, jakby była najbardziej pokrzywdzoną osobą na świecie, a jeszcze niedawno była babką z ikrą. Aga z Olką zrobiły się infantylne, mam wrażenie, że jak miały po naście lat było poważniejsze. Cześka pokazywana jakby miała lekki niedorozwój, nikt normalny by jej nie dał dziecka... No i Kinga, ta to już bije rekordy beznadziejności. O reszcie nie chce mi się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1244444446666
o co chodzi z tym, Norbertem on jest na coś chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zdania że Klan
jest już na siłę ciągniety,a scenarzyści juz się nim znudzili i nie maja pomysłów.To po co go ciągną?I tak już kokosów na pewno nie przynosi,nie dostaje żadnych nagród...Jego czas przeminął i uważam,że powinien zostać zakończony.Niestety polskich seriali nie potrafią kończyć,jak np Plebanii czy Złotopolskich,które trwaja po 10 lat i są już nudne jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
zakonczą klan jak krysia ze sw.elzbietą napiszą zakończenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Klan się nie skończy puki ma jakiś próg minimalnej oglądalności, widownia klanu dalej liczy się w milionach, więc dużo, jak po tylu latach i dalej to się opłaca. No chyba że aktorzy wymrą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
oby elka z krychą nie napisaly zakonczenia bo co ja bede ogladac???? klan to moj ulubiony film!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Skończy się jak główni bohaterowie zaczną się wykruszać... Może w końcu doktor Edyta dopadnie Kryśke, zabije ją, Paweł się załamie i też się zabije, Jurek umrze na zawał, Ela z rozpaczy i klan się zakończy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela nie umrze bo kto by
nalał bliźniakom zupe do talerza, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to kto?
jak to kto?, ciocia Stasia, ona czaju duzo pije to dlugowieczna bedzie, zreszta widac ze na chodzie jest, dwa domy ciągnie i nie narzeka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A poważnie mówiąc, to muszę im przyzwoicie płacić skoro nadal prawie wszyscy aktorzy tam grają i nie odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ponad 1000zł za dzien zdjęciowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
no to dużo! przecież tam nikt cudów od nich nie wymaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to cudów nikt nie wymaga
przecież to istny cud dla Stockingera, żeby grał na trzeźwo! Musi sie facet niezle nagimnastykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyw jazdy po pijaku w serialu tez juz byl, u Moniki, odebrali jej prawko i woził ją Daniel , potem zatrudnila jakas dziewczynę jako szofera, teraz wozi ja Feli swoją drogą chyba na 100 lat jej odebrali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Stocinger już wprawiony, ma praktykę ;). Ciekawe ile trwa kręcenie jednego odcinka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kilka godzin
muszą nakręcić Olce loki, wymalować brwi na Breżniewa, a to jest pracochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naela
Monice zabrali prawko i potem musiała przystąpić ponownie do egzaminu i nie zdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdała bo sie
zalała na egzamin, nie mogła zniesć tego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
pewnie dla kurazu sobie strzelila jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważacie, że ostatnio
jest dziwna moda na chlanie i rozbijanie sie po pijaku, wtedy szybciej trafia sie na okładki tabloidów, np. taki Stockinger, taka Trojanowska, taka Felicjanska... wczoraj w Uwadze Ilonka troche wytrzezwiała i szybko zwolala ekipe filmowa, żeby nakrecili jak to ona pomaga dzieciom.. żenada.. z takimi ludzmi to tylko do AA, a nie do tv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
cicho ! ja tez jestem po piwku i szykuję sie na bolewanie babskiego swieta, ja nie chce do AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pij ile chcesz przeciez
z ciebie żadna celebrytka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ela będzie na coś chora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli zrobiła się gula
po tym jak zobaczyła, że Jurek dał Stasi na Dzień Kobiet fartuszek kuchenny, bo sama taki chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×