Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość czy ktoś zauważył
że Ola studiuje już na 6 roku? w serialu ma 25 lat- czyli jest na 6 roku, mało tego, nie wygląda, żeby to był ostatni- nie ma mowy o pisaniu magisterki etc.:P coś im się pomyliło i widać, że będzie studiowała i 18 lat ;) mało tego, ostatnio mieli egzamin z jakiegoś przedmiotu, który normalnie jest w planie na 1 roku!!! (moja kuzynka studiuje to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
a myślicie że Jacek wróci do starego banku? było niedawno że znalazł ofertę pracy w banku w kontroli wewnętrznej, myślę że wróci do starego banku i będzie kontrolował Denatkę hehe co do Olki już dawno zauważyłam że to wiecznie dzienna beztroska studentka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Jestem nowa na forum, ale "Klan" oglądam chyba od zawsze i na forum też często zaglądałam - niektóre komentarze takie, że boki zrywać. Uwielbiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love klanełe
Ja jestem pewna że nowa praca Jacka bedzie miała związek z kontrolą Denatki-to się będzie działo!!! A Olka czasem nie powinna pisac teraz pracy licencjackiej? (pomijam już fakt, że w zasadzie to od roku powinna być mgr)Przecież w październikowych odcinkach była mowa, że zapisala sie na seminarium do smosarskiego. A raczej na drugim roku ludzie nie mają jeszcze seminarium. Olka ciągle gada o referatach, jakiejś pracy rocznej, a o licencjackiej cisza. Przecież to niemożliwe żeby nasza pilna Oleńka w lutym nie miała juz tej pracy napisanej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Absolutnie Olka na pewno nie ma aż 26 lat w serialu!. Ona przecież w podstawówce i lo nie powtarzała klas, a na studiach ma tylko rok obsuwki, bo rok była na anglistyce od razu po maturze i tyle! Skąd niby ma mieć aż 26 lat ? skoro jest na 3 roku, a powinna być na 4. Ma góra 23 lata! Skąd te teorie że ma aż 26 lat, podajcie argumenty? ;). Z tym, że powinna jakiś licencjat pisać, to się zgadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.T.S.
hej. mam pytanie. dlaczego Błazej mowi do Koziełły "tato" a do Surmaczowej "ciociu"?? :) ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Olka ma 25 lat. Nie mogę znieść Cześki! Jaka Ona jest głupia i naiwa... :/ Krysia wreszcie włosy zapuściła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Podaj argumenty na dowód , że Olka ma 25 lat??? Bo tak sobie stwierdzić, to można wszystko, równie dobrze można powiedzieć, ze ma 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bo jest rok starsza od Kai, która ją gra. Wiele razy było o tym mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dokładnie jutro Kaja Paschalska kończy 24 lata, a w serialu jest rok młodsza, a nie starsza i w serialu wiele razy było o tym mówione! Więc ma 23 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz ktos pisal, ze blazej nie ma ojca wiec mowi do niego tato, ma matke wiec do ani mowi ciociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W serialu jest rok starsza, pisala stara mature. Rocznik 1985. Mnie zastanawia zwiazek Kamili i Blazeja czy oni wogole na jakies randki chodza,przytulaja sie, caluja? Bo nie widzialam ani razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love klanełe
W serialu Ola ma 25 lat. Ja w tym roku skończe 24 lata, a pamietam, że olka w serialu była rok starsza ode mnie. Gdyby w tym roku konczyła 24, chodziłaby do gimnazjum. A ona chodziła do podstawówki i zaraz potem do liceu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dokładnie. Ja byłam pierwszym rocznikiem zaczynającym gimnazjum, a Olka ostatnim, idącym starym trybem szkolnictwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.l.a.n
czyli Olka ma 25 lat. rok stracila na studiach wiec teraz powinna byc juz na 5. ja jestem na 4 i mam juz seminarium magisterskie. wiec faktycznie Olka to wieczny student. powinna sie juz bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love klanełe
Akurat przed Norbertem i jego małym przyjacielem to sie Olka nie broni :) Właśnie to jest dziwne, że studiuje i studiuje a nawet pracy licencjackiej jeszczze nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pozazdroscila mlodszej siostrze , nie moze juz z doopa usiedziec i postanowila brac sprawy w swoje rece:D ale ten chlystek mi do neij jakos nie pasuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O rany macie rację, czyli Olka musiał kiblować w przedszkolu :D, bo rok straciła na poprzednich studiach i zostaje jeszcze rok ;), skoro ma 25 lat, a nie 23 lata ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
http://wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?i d=591331 skopiuj link do przegladarki i usuń spację między "i" a "d klikajac w link mozecie pomóc mi wygrac zestaw kosmetyków dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ola lubicz ma lat
Kaja Paschalska BiografiaCzatyWywiadyArtykułyPlotkiWiadomościGaleria aktorka, piosenkarka wł. Kaja Joanna Paschalska ur. 25 lutego 1986 Warszawa, Polska Dodaj do polecanych Biografia » Przez wiele lat Kaja Paschalska była przez wszystkich widzów jednoznacznie kojarzona z Olą Lubicz, córką doktora Lubicza z serialu "Klan". To właśnie dzięki tej kreacji rozpoczęła się jej przygoda z polskim show-biznesem. Swoje pierwsze kroki aktorskie stawiała jeszcze jako dziecko na deskach teatralnych. Gdy miała 11 lat, wypatrzyli ją producenci "Klanu", telenoweli obecnej na małym ekranie już od 1997 roku. Telewidzowie szybko ją polubili i przez lata łączyli jedynie z tą rolą. Jednak w 2001 roku przyszły zmiany. 2 lipca tegoż roku na rynku... »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ola lubicz ma lat
CD 2 lipca tegoż roku na rynku ukazała się debiutancka płyta Paschalskiej - zatytułowana, po prostu, "Kaja Paschalska". Dziewczyna, wówczas piętnastoletnia, przestała być już tylko Olą i objawiła się wszystkim jako zdolna młoda wokalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seventeeeeeen
Za co się którykolwiek z bohaterów "Klanu" nie zabierze, zaraz okazuje się, że zupełnie przypadkiem trafia na kogoś z rodziny... Cóż za ironia losu:) Zaczynam się bać, że kiedyś i ja trafię na kogoś z nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
ale wtopa! widzieliście jak ten detektyw (nie Bogdan) gadał z Cześką przez telefon, scena kiedy on siedzi w aucie i gada coś w stylu "nie ufam pani" a potem "ok, sorry" i powtarza zdanie od początku. Wyglądało to tak jakby nie wycieli kawałka kiedy pomylił kwestie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
tez zwrocilam na to uwage, wpadka im sie przydarzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ciekawe, co tym razem wymyśli doktor Edyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hftghgfghghgfxfhfhxffddf
Norberta wyrzucą z serialu ,już właściwie wyrzucili i Olka znów zostanie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiwi tx ggtth
Antek u seksuologa bo mu nie staje o kurwa!!! i rozmowa Feliksa z burmistrzem że władza powinna służyć ludziom , no w końcu serial z misją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×