Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
A co Bożenka dokładnie powiedziała do Kamili, że będzie jakiś casting na tą rzekomą rewię? Bo przegapiłam ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia_agunia i mako.m, macie rację, niefajnie się porobiło na topiku i mocno nad tym ubolewam nie oglądałam kilku ostatnich odcinków, dopiero dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka2
tak Jurek ma swoje biuor po przeciwnej stronie od nich ,bylo w jakis odcinku...ale jak widac on woli sterczec przy drzwiach,pewnie dlatego ze blizej ma do wieszaka po kapote :P dajcie spokoj z ta Edyta to ma byc fajny watek,mnie odstrasza ta babka jest nijaka a do tego chory wtaek psychopatki,nie chce jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za facet, z którym Renata siedziała w kawiarni? Gdzie go poznała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktor Edyta
Nie psychopatka, a kobieta do szaleństwa zakochana w Pawle! No co, zdarza się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznała go w biurze, to klient, jak ją zobaczył to od razu na nastepnym spotkaniu wyleciał z kwiatami, Antkowi to oczywiście nie w smak moim zdaniem jest obleśny, brrr, moze jakby zgolil ten paskudny zarost i skrócił włosy to byloby widac jego twarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilllila
dobrze pamiętam ze po aferze z alkoholem ekipa Klanu wypowiadała się ze na ekranach będzie teraz znacznie mniej dr Lubicza, a tym czasem, minęło już sporo czasu a tutaj, praktycznie pól każdego odcinka to Paweł w klinice z Agnieszka lub w domu i na kursie tańca z Krysia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f23zaprasza
Trochę informacji na dla tych co nie ogladają cały czas: 1. Bożenka na casting pójdzie z kamila. ta będzie zniesmaczona, że będą jej kazali robić wyzywające pozy. Bozenka nie bedzie widziec w tym nic zlego. 2.Grazyna nie bedzie chciala podpisc sie pod petycja zeby zwolnic naczyciela. 3.Na rozmowe kwalifikacyjna jacka pojdzie rowniez donata. Jak ktos ma jakies pytania nie o przyszlosc ale raczej przeszlosc to pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Piątek 13:35, odc. 1859 Bożenka nie może doczekać się wyników wczorajszego przesłuchania. W obecności męża Renata umawia się na spotkanie z zaprzyjaźnionym kontrahentem. Zdenerwowany Antek wychodzi z biura. Feliks wspomina nowemu burmistrzowi, że szuka posady dla zdolnego informatyka. Grażynka chwali się Elżbiecie, że dostała od Rysia piękny wisiorek. Potem ich rozmowa schodzi na temat szkoły Kamili i Bożenki, oraz ich wychowawcy. Na Sadybie Chojnicka mówi Jerzemu o swoich obawach. Ela podejrzewa, że jej brat może mieć romans. Po zajęciach w szkole tańca Paweł i Krystyna wracają do domu. Zastają Olę pakującą rzeczy na jutrzejszy wyjazd z Norbertem. Antek jest zazdrosny o żonę i opryskliwie traktuje Hannę. Piątek 17:35, odc. 1860 Zdenerwowana Hanna wyznaje Jerzemu, że Antek ją porzucił. Zakłopotany Chojnicki nie rozumie, czego kobieta od niego oczekuje. Ola czeka na spóźniającego się Norberta. Bezskutecznie próbuje się do niego dodzwonić. Kamila dowiaduje się, że Leśniewska zamierza wystosować do dyrekcji list w sprawie wychowawcy. Oburzona Bożenka postanawia ostrzec nauczyciela. Rysiek z Grażyną i Czesia z Darkiem idą do notariusza sfinalizować sprawę sprzedaży kawalerki. Renata spędza miłe popołudnie w towarzystwie kontrahenta. W pewnej chwili zauważa Antka, który bacznie ją obserwuje. Matka Norberta powiadamia Olę, że jest on w szpitalu. Okazuje się, że chłopak cierpi na schizofrenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak schizofrenia.... Biedny Antek :D Trzymam kciuki za Renatkę,zeby dokopala Antkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegoś nie rozumiem
Na Sadybie Ch*jnicka mówi Jerzemu o swoich obawach. Ela podejrzewa, że jej brat może mieć romans. że niby kto?Paweł?? PS rozwaliła mnie któraś dziewczyna u góry pisząc,ze jest jej przykro,bo nie oglądała Klanu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Rysio, nie Pawel!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby..............
Będą teraz wałkować przez tydzień "zdradę Ryśka" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Śmiać mi się chciało jak Grażynka powiedziała, że myśli o nauczycielu Bożenki :D, oczywiście wiadomo o co chodzi, ale to zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dziś mi się Pawełek podobał, fajnie mówił, jakby już płynniej. Ale Bożenka jest sztuczna, o rany coś strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
bardzo mi się podobała scena jak Feliks był w bufecie - świetna była pani bufetowa z tym "nie ma", taka naturalna scena, co się rzadko zdarza w klanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek junior
już się chyba przyzwyczaił do swoich serialowych rodziców i zaczyna coraz lepiej z nimi grać. Krysia powinna częściej chodzić z nim na łyżwy, może zrzuciłaby kilka zbędnych kg! :) Niech się tak nie cieszy,że Edyta da jej spokój! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgf
nie oklądałam klanu dłuższy czas dzis obejrzałam i widzę że grażyna chyba zeszczuplała?wydaje mi sie że miała duzo wiekszy tyłek i w ogóle sie jakas zgrabniejsza zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oj tak scenka z Felim w bufecie, super :D i ten burmistrz :D, coś strasznego. A czemu to Grażynka nie powiedziała Bożence o ciąży tej koleżanki od razu po wywiadówce, bała się że się zgorszy czy co? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka2
no skoro sie para nie lubi na planie to niech ta Edyta zamorduje Krystyne i Pawel bedzie wolny! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wiecie co na castingi zglasza sie cala masa fajnych dzieciakow do rolek i reklam,wiem bo moj siotrzeniec bierze udzial ,dlatego nie rozumiem dlaczego trafiaja tak slabe dziciaki jak np.synek Lubiczow,mozna by go bylo wymienic na jakies inne ciekawsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrg
Haha,a Grazka znowu z tekstem,,Wiesz Rysiu,ciagle mysle o tym nauczycieli Bozenki'',hahah ,normalnie na miejscu Ryska bylabym zazdrosna,toz to skandal :D hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love klanełe
Uwaga! dzisiejszy klan juz leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Strasznie niespójny jest ostatnio wątek z Kamilą i Bożenką. Tak rozsądnie mówią, a z tą rewią, to jak 10 latki, przecież skoro Bożenka jest niepełnoletnia, to i tak jakieś zgody od rodziców potrzebuje, tzn. coś im będzie musiała powiedzieć, że po co tam bywa ewentualnie miała jechać do tej Hiszpanii...bez sensu, przecież i tak jej mogą zakazać. Ale pewnie sprawa się rypnie, coś czuję że Kamila ją wyda i dobrze, bo będzie miała podejrzenia po tym castingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie kamila juest dużo bardziej nienaturalna niż bożenka, cały czas mówi takim samym nienaturalnym tonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
a co kombinuje Bozena bo nie ogladalam dzisiaj i nie jestem w temacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola kupiła Krystynie stroik
a bynajmniej tak to wyglądało, a Norbert był ubrany jak na jakiejś wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorostwo Lubiczowie
Wszystkie portale plotkarskie piszą dzisiaj o wzajemnej nienawiści Kotulanki i Stockingera. Nieźle, nie wiedziałam, że to już takie poważne! Niech się w klanie rozwiodą, będą mieli spokój, nie będą musieli ze sobą grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
kurcze , pan janusz studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×