Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Edyta Herbuś
jest ładna i zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Herbuś
jest ładna i zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty majster
masz rozdwojenie jazni???? po kiego zakaldasz dwa nicki :o denerwujacy jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli ......
Widzę, że paru gimnazjalistów wybrało się na to forum zapolować na dziewczyny. Trochę kultury, chłopcy. W ten sposób żadna na was nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj wczesniejsze posty jak mi tu stale bywalczynie radzily ze mam sie zaczernic, nie zrobilem tego i nick poszedl wpizdu, takie hobby tu ludzie maja. MAJSTER na tym forum jest tylko jeden Przemek :D co do kokobiet to jestem kawalerem to raz, a dwa to czekam na powazne oferty od kobiet, tylko kobiet. Pozdrawiam forumowiczki i fanki naszej komedii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytuy
Ja wam powiem że mnie to najbardziej denerwuje obecnie Zytka - pseudonim wszystko mi nie pasuje. Co za baba non stop ględzi, wszystko jej nie pasuje. A już najbardziej odjechany a wręcz śmieszny jest wątek Oli Lubicz pilnej studentki jakiejś prywatnej szkółki wyższej która tyle się uczy i przejmuje jak by co najmniej na medycynie była, tatuś sponsoruje jej mieszkanie z Norbertem bo Ola ma takie widzi mi się jak jest taka poważna to niech się zaręcza żeni z Norbertem i idzie na swoje a znając życie to za jakiś czas związek z Norbertem się nie sprawdzi i Olcia wróci do rodziców, i dalej będzie brała przykład ze swojego wzoru Agi która tylko kolejnych wujków do domu przyprowadza. A Rysio niby taki święty a jak kiedyś z bibliotekarką tańcował to nie pamięta. Generalnie ten serial schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiasz się fytuy i tyle
naszym zdaniem akurat te wątki są zajebiste, bo są i realistyczne i jajcarskie jednocześnie. Przecież w prawdziwym życiu jest dokładnie tak samo (czyli i śmieszno, i straszno!) jak w tych Klanowych wątasach o wiecznym studiowaniu Olki w gównianej szkółce, o niewyżytej nimfomance Adze czy o Ryśku-ojcu-rodziny. Każda z nas zna tysionce takich pszypadków zbyt późnego nawrócenia jak ten nawrót Olki do kujoństwa i do monogamicznego życia z trollem Norbertem. Panna Alexnadra Lubiczówna miała paru fajnych menów, ale ich zdradzała, a Adaśka to jush wogóle nie upilnowała i doprowadziła do przedawkowania dragów :( , miała też zajebiste studia (anglystykę) ale wolała jumprezy i obciąganie szemranym biznesmenom w nocny klubie, wienc ją wyjebali na pedagogikę na państwówce, a tam nie chciała dawać tyłka doktorowi, wienc musiała się przenieć po raz enty - znowu na pedagogikę tyle że już u prywaciarza, co jak na córkę lekarza i kujonice jest totalnom degenerom, bo w realu na takich studiach to są głónie mołdawskie tirówki, bo polskie dziołchy to studiujom prywatnie prawo, a nie pedagogikę, a pedagogikę to robiom RÓWNOLEGLE za darmo na państwowych uniwerkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana malino w moim rejonie ferie zaczynaja sie dopiero od pojutrza :o to jeszcze troche to potrwa :o ,my wyjezdzamy na narty Zyta nie podobala mi sie od samego poczatku a jak juz wyjawila tych swoich rodzicow z nawiedzonym ojcem na czele to wiadomo bylo co bedzie,ten ich slub po tak krotkiej znajomosci byl jedna wielka pomylka,ona chyba ,myslala ze ulepi sobie Michala po slubie od nowa na swoja modłę ale to sie nie uda,wyobrazacie sobie jakby ona w ciaze zaszla jakby sie ze soba cackala? o matyldo nawet nie chce sobie tego wyobrazic :o to prawdziwa Krolowa Lodu bez serca Pawla ciezko sie znosi ,jak ten facet zrzedzi :o biadola z Kryska nad tym remontem z ubolewaniem patrza na Ryska ktory im sie klania w pas...zenujace to jest Wyglada na to ze Czeska dluuuugo nie doczeka sie remontu od wujka bo jeszcze Pani Absolutna musi obleciec z remontem w Feminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzaja juz troche z Ryskiem. Nie dosc, ze go osmieszaja na kazdym kroku (juz w internecie jest fragment jak Olke opitalal), to jeszcze robia z niego brata ciamajde! Nie podoba mi sie jak Kryska i Pawel "obrabiaja tylki" Jerzemu, albo Ryskowi. Jezeli szanowni Panstwo producenci nas czytaja, to poprosze o lekka zmiane zachowania Panstwa doktorostwa. Niech Pawel przestanie byc takim bufonem i troche wyluzuje, a Kryska niech nie biadoli tylko tupnie czasem noga!! Dopiero chyba zaczela sie pierwsza tura ferii? Tak wiec jeszcze sie troche z dzieciakami pouzeramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferie jzu trwaja jakis czas pierwsza tura sie zaczynala jakos od 8 stycznia a teraz sie zacznie juz ostatnia :D Beda jakies sceny w szpitalu lub przed szpitalem z Bozenka albo Kamila bo dzis beda grac tam ,moje dziecie jedzie na statystowanie :D , to odcinke bedzie dopiero za ok.miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a powiedzcie mi czy Wy myślicie, że w rodzinach "prawdziwych" szwagierki nie obrabiają tyłka rodzeństwu męża i tak dalej we wszystkich możliwych konfiguracjach? Piękne uśmiechy i wersal to tylko przy stole wigilijnym, a w domowym zaciszu nie wiadomo co kto o kim nadaje... Wystarczy poczytać inne wątki na kafeterii, żeby się przekonać, jak wyglądają stosunki w polskich rodzinach :p Ale z tym Ryśkiem to już nie rozumiem o co chodzi - czy on się z Krysią i Pawłem umówił, że na czas remontu przestają być rodziną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady ,Krysia powiedziala ogolnie do Ryska i jego kumpla czy panowie napija sie czegos cieplego? gdyby Rysiu byl sam to wiadomo zwrocilaby sie imiennie a ze byl drugi to powiedziala ogolnei ,mi sie tez zdarza mowic do syna i meza panowie a to obrabianie tylka mnie wcale nie razi ,przeciez to normalne,mogliby inni czlonkowie rodziny tez innym poobrabiac i byliby kwita,tylko tu w Klanie jakos tak podkresla sie wyzszosc Pawla rodziny nad innymi i to jest razace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Paweł traktuje Ryska jak zlo konieczne, a przecież sam wymyślił ten remont żeby spławić kuzyna Bolka, no i chyba zapomniał, ze Rysiek przez jego córeczkę za wiele na wynajmie mieszkania nie zarobi. Wiec powinien traktować go lepiej. A jeszcze lepiej byłoby gdyby Rysiek mu to wygarnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak Ania Surmacz była najlepsza kiedy spytala konspiracyjnym szeptem czy Rysiek Pojdzie siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to jakoś nie zauważyła żeby Paweł gnębił Ryśka...Owszem można nazwać, ze Paweł jest nieco wyniosły, ale bez przesady w sumie dobry chłop jest :). On trzyma taką formę, manierę w kontakcie ze wszystkimi...owszem mógłby być nieco cieplejszy w kontakcie z bratem niż z pacjentami powiedzmy, ale też nie ma co szuka dziury w całym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Deptułowie chyba z Franciszkiem na księżyc polecieli ;), bo dawno ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ze Paweł jest sztywny jak kołek, ale Rysio przy nim głupio się zachowuje, jakby Paweł był nie wiadomo kim, a to jego rodzony brat! chwilami bywam zażenowana scenami Ryska i Pawła, wydaje mi się, jakby Rysio się trochę płaszczył.. tak tłumaczył tę zbitą szybę, jakby nie wiem, co to było. Wybił, to i wstawi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, ja na miejscu Ryśka powiedzialbym jak ci sie nie podoba to wez sobie inna ekipe, bo i tak ci robie taniej. Zawsze sie rodzinie robi taniej i pozniej i tak z tego pozytku nie ma. Dlatego nie robi sie u rodziny remontow. Zaloze sie ze bedzie scena wychwalania jaki to z Riczarda fachowiec ze odwalil koninek nowy. Ciekawe czy wklad wodny (o ile byl) tez wymienial i czy kanal spalinowy tez robil - Kolejny ukryty talent Ryska - zdun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi.
A widzieliście wczoraj Bogny dziecko? Przecież to jakaś dziewczynka była ten Jerzyk. Pewnie będzie tak samo jak kiedyś z Jasiem, grała go dziewczynka dopóki nie urósł i trzeba było zmienić kukłę na inną rodzaju męskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi tego dziecka bogny wiecznie w tym kojcu wypuścili by go poraczkował by sobie po tym ich domu a nie wiecznie w klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E przesadzacie, przecież Paweł to starszy brat Ryśka ;)...A pamiętacie jak po przeprowadzce Olki Paweł u Ryśków razem z Grażynką robił herbatkę, no swój chłop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeremiaszek zazdrosny o Stasieńkę! Nie wytrzymam! :D Zaraz się pewnie okaże, że Zyta jest bezpłodna. Z zapowiedzi jutrzejszego odc.wynika, że Ela, pierwszy raz od daaaawna podniesie głos na Jurka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe co okaże się z Zytą...Z Jeremiaszkiem, to trochę farsa ;). O ludy mówią, że Jasiek ma 12 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta to pojebana picza :O ciekawe, jak według niej Michał powinien uprawiać seks :O poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta jest straszna, na każdym kroku mocno strofuje Michała...No tak lekarz jej nie powiedział, jak ma zajść a ciążę, szkoda że jej jeszcze nie pokazał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek ma coś koło 13 lat. Klan zaczął się w 97 roku i wtedy Beata zaszła w ciążę, mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×