Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Friedmann grał wtedy jak Aga pracowała jako dziennikarka w gazecie, a on radiu czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie. Między nimi nie było niby nic, ale widać było, że oboje na siebie lecą. Wydaje mi się też, że poszła do łóżka z synem Stiepana Kolą, ale nie jestem pewna na stówę, choć tak mi się coś kojarzy,bo oboje się w sobie zakochali, a potem to zakończyli. Długo ze sobą nie byli. Pierra pamiętam mgliście. Też mi się nie podoba, że ona co rok zmienia partnerów. Ma dziecko, mogłaby się lepiej prowadzić, a jak nie chce brać ślubu to niech przynajmniej żyje z kimś na całe życie, a nie zmienia jak rękawiczki. Co taka Zosia sobie myśli jak matka jej miesza w głowie i co rusz przynosi do domu nowego gacha :/ Oczywiście Olka wcale nie jest lepsza, bo też miała wiele tych facetów, ale ona nie ma dziecka któremu mąci w głowie, chociaż bardzo niefajnie zagrała wtedy z Norbim, bo tu obiecywała nawet jemu ojcu, że Norberta nie zostawi choćby nie wiem co, a jak na horyzoncie pojawił się Rafał to nie miała oporów. Fakt, Norbi jest chory,wywijał akcje, ale wcześniej jakoś jej to nie przeszkadzało. Generalnie siostrunie obie mają status wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja wiem czy Olka tak dużo miała? Mnie też razi bardzo sytuacja z Norbertem, ale poza tym to chyba nie mam jej nic do zarzucenia, wprawdzie prawie od razu poszła do łózka z tym Kacprem chyba, no ale incydent każdemu może się zdarzyć. Poza tym ona zawsze była bardziej postrzelona i zbuntowana, a Agnieszka niby strasznie mądra, a choćby to małżeństwo... :O Oczywiście, że Agnieszka spała z Kolą. To z nim i ze Stiepanem było bardzo niesmaczne, zwłaszcza ze względu na Krystynę, zachowała się jak jakaś nimfomanka :O Ale najlepsze było chyba jak Olce zarwała Smosarskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze Stiepanem też chyba miała się chajtać? Kojarzy mi się jakaś sukienka dziwna, z chorwacką tradycją, czy coś?! To już był szczyt wszystkiego. Związała się z dawną, wielką miłością matki! Paweł się wtedy wściekał! :D Nie pamiętam tylko, dlaczego to się w końcu rozpadło? Pierre był dobry! Kojarzę tylko jedną scenę, jak Aga mieszkała w mieszkaniu starych na ursynowie i Krycha wpadła tam kiedyś z wizytą, a drzwi otworzył jej Pierre w samym ręczniku! Trochę ją wtedy zatkało! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka tez miala już suknie slubna i wszystko gotowe na slub ...ale narzeczony przedawkowal:p Gral go chyba Krawczyk...dostal po prostu lepsza propozycje w innym serialu i musieli watek uciac:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze Stiepanem się rozpadło, bo wskoczyła Koli do łóżka i jeśli dobrze pamiętam to Stiepan ich przyłapał. Najlepsze jest to, że akurat ten incydent był już na miarę rasowej zdziry, a w serialu każdy przeszedł nad tym do porządku dziennego. Tak samo jak wyrwała Olce Smosarskiego - Olka powinna puścić jakiś tekst w stylu że nikomu nie przepuści. A tu taka akceptacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka miała też dużo tych facetów, naliczyłam ok. 8 bez Rafała, no, ale ona nie ma dziecka, a przynajmniej z Rafałem nie będzie miała. Oczywiście on nie będzie jej ostatnim, bo panny Lub***h uwielbiają zmiany i nie potrafią zgodnie żyć z jednym partnerem na całe życie.Aga jest jednak większą szmatą, bo jak można wytłumaczyć fak sypiania z wielką miłością swojej matki, jego synem, nauczycielem własnej siostry itp. Szkoda, że nie zrobią tak, że jeden z nowych facetów Agi się dowie jaka była w przeszłości, z kim sypiała i nie wygarnie jej tego :D Zresztą my tu o Adze, a Michał jest jej męską wersją. On tych lasek miał ok. 12 jak wtedy policzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za Kola? Agnieszka miała jakiś lesbijski epizodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był syn stiepana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćpuna Olki grał Dziemidok, a Krawczyk był chyba jednym z facetów Agi? Teraz ma się pojawić jakiś jej kolega ze studiów, więc obstawiam,że to może być Krawczyk! Klan lubi przygarniać takie gwiazdy jak Herbuś, czy Olbrychski, więc nie zdziwię się jak teraz padnie na Krawczyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowicz
fajnie by było gdyby ramona w koncu obciągneła jasiowi widze chlopak sie meczy i chodzi na cisnieniu przeciez jak by mu wzięla chociaz raz dziennie to nic by jej sie nie stało a i deserek by byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona kiedys usunela ciaze? Jasiu o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serialowiczu, Jasiu już zaliczył Ramonę i to nie raz, bo mieszkają razem. Jasiek wie, że ona usunęła ciążę, bo sam jej na to kasę dał. Fakt,że nieświadomie, bo ona go okłamała, że na co innego chce, ale jak się dowiedział to w sumie za bardzo się tym nie przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odp. No to niezle by bylo gdyby rodzice jaska sie dowieedzieli o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
Pytanie - co dzieje się ze Stenią? Wiem, że Zofia Merle jest słabego zdrowia i raczej nie może grać, ale jej bohaterka mogłaby chociaż zadzwonić. Paweł mógłby wspomnieć coś o niej - cisza. Dlaczego? Stenia była bardzo związana z tą rodziną...Rozumiem, że scenarzyści po raz kolejny robią z widzów idiotów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy na rodzicach jaska aborcja ramony by zrobiła wielkie wrażenie skoro jaśka też chcieli usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
Tak, a Jacek namówił Karolinę na aborcję, więc w tej rodzinie usuwanie ciąży jest zupełnie normalne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie usunęła, a poroniła, ale i tak aborcje w tej rodzinie są uważane na równi z wycięciem migdałków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna tez zabortowala dziecko to jest po prostu serial promujący aborterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze o pani Steni sluch zaginal, to jest male piwo- od lat (!) nikt nawet nie wspomni slowem o Dorocie I to jest dopiero idiotyzm. Kochajca sie rodzinka, a udaja, ze nigdy nie mieli siostry- zakonnicy. Chyba, ze scenarzysci szykuja prawdziwa bombe i okaze sie, ze Dorota zrzucila habit i zaczela kariere jako striptizerka- rodzina nie mogac zniesc takiej hanby, nawet o niej nie wspmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek sie strasznie skonfudowal na wiesc o tym ze Ramony matka byla/jest pania lekkich obyczajow:p Ta cebula ktora kroil go uratowala:p Wkroczyl dzieciak w inny swiat od tego w ktorym zyl dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy Graza usunela ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ktoś pierdoły gada! Graża nie usunęła nigdy ciąży! Długo z Ryśkiem chcieli miec dziecko, ale się nie udawało, prawdopodobnie poroniła raz, ale nie usunęła, bo jaki by to miało sens skoro chciała mieć dziecko i długo się o nie starała ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano wlasnie tam chyba w pierwszym sezonie bylo nawet ze chciala sie invitro poddac,zdaje sie ze miala z tego powodu powazne dylematy etyczne,radzila sie nawet tesciowej... pozniej adoptowali Bozenke i zaraz tak jakos Graza zaszla w ciaze z Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* czemu Jasiek miałby się przejmować, że Ramona usunęła ciażę? Jemu to na rękę, bo inaczej raczej by z nią nie był, a na pewno nie zamieszkał i nie wychowywałby cudzego dzieciaka :D * Nie zgodzę się, że Michał to męska wersja Agnieszki, nawet jeśli miał wiele kobiet. On zawsze szukał miłości i dążył do związków, a ona nawet nie hajtać się, a już takie romanse jak z Kolą czy Smosarskim to było samo wskoczenie do łóżka i chyba nawet ona nie myślała, że to długo potrwa. Jej zachowanie jest jak dla mnie strasznie niesmaczne, właśnie w zwiazku z Kolą, Smosarskim, a teraz przez to, że ma dziecko, chociaż ze względu na Zosię mogłaby się już powstrzymać, skoro nie chce stałego związku, to niech będzie sama, nie moze się poświęcić dla dziecka? Ale oczywiście tak nie będzie ani nikt jej tego nie wygarnie, jak tam ktoś wcześniej pisał, bo w Klanie jest podwójna moralnosć, tak jak z tym usuwaniem ciąży. Niby porządni itd, a tak naprawdę pod tym cienkim płaszczykiem zgnilizna, puszczalstwo, w d***e mają rodzinę itd, wszystko co najgorsze. Btw, kolega Michała, Waldek, też się puszczał i dostał HIV, Agnieszka mogłaby przynajmniej tak skończyć :O ale też nie. Pawłowi uwagę córki zwróciły, a im nie ma kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka miała "tylko" pięciu facetów (żeby było jasne - tych z którymi SPAŁA): Kacpra (wysłał jej gołe zdjęcie do gazety bez pytania jej o zgodę), Marka (była z nim zaręczona, rzucił ją dla swojej macochy), Adama (j.w.; przedawkował), Norberta (schizofrenik) i teraz Rafała. Grażynka MIAŁA zabieg in vitro i PORONIŁA. Krystyna też rozważała aborcję, bo było ryzyko, że jej choroba nowotworowa może wrócić, ale było po niej WIDAĆ, ŻE TEGO NIE CHCE, bardzo to przeżywała i płakała kilka razy... Mężczyźni Ag (Kryteria takie same jak u Oli)i: Robert (mąż, nie pielęgnowali swego uczucia i ono powoli umarło), Pierre (żył z żoną w separacji, ale wypadek syna połączył ich na nowo), Łukasz (byli zaręczeni, zginął w wypadku), Stiepan (byli zaręczeni, zdradziła go z Kolą), Kola ("to był impuls"), Miron (ojciec Zosi, okazał się gangsterem), Mateusz (okazał się damskim bokserem), Cezary (więcej uwagi poświęcał byłej żonie niż jej), Marek (ona nie chciała zalegalizować ich związku, więc nic dziwnego, że się zraził), Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam w ogóle tego co zostawił Olkę dla macochy, w ogóle takiego motywu. U Agnieszki też Cezarego nie pamiętam, ale nie oglądałam jakiś czas, może wtedy był. Podziwiam pamieć! A u Olki był jeszcze taki koleś który mi się podobał, co handlował narkotykami, chyba z tym Rudzikiem czy jak mu tam co zgwałcił przed laty Monikę. Ale nie wiem czy z nim spała, wiem, że mocno na niego leciała. Agnieszka teraz ślubu nie chce, a z Łukaszem chciała, widocznie nie kochała naprawdę żadnego z tych fagasów, nawet Marka. To po co z nimi jest? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Patrykiem Olka nie spała, nieletnia wtedy była, to było pierwsze młodzieńcze zauroczenie. Agnieszka była dwa razy zaręczona i dwa razy się nie udało, to może uznała, że jakieś fatum nad nią ciąży? Hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliście dodać do listy facetów Agnieszki tego lekarza, pediatrę, który był przed Januszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś pisał, że Agnieszka już w pierwszym odcinku powiedziała, że nie wyjdzie za maż :D Choć szybko wyszła, za Roberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
Hm, czy ja dobrze pamiętam? Adam, ten od Olki, był synem przyjaciela Władysława? Staruszek miał chyba na imię Janusz, Władysław siedział z jego winy w pace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×