Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Był synem kobiety, z którą związał się Janusz. Dlatego też m.in. Paweł go nie akceptował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
A już niedługo w życiu Agnieszki pojawi się nowy mężczyzna, Sławek. Okaże się znajomym Agnieszki z lat studiów. Myślicie, że wyląduje na liście jej ofiar seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał jest męską wersją Agi, bo tylko wprzypadku Bogny i Zyty chodziło mu o małżeństwo, a np. jak był ze Sandrą, jak ****ał ze swoim kumplem jakieś nieznane panny i ten kumpel dostał HIVA, przeleciał Julię. Nie gadajcie bzdur, że jemu zawsze tylko chodziło o małżeństwo, bo tak wcale nie było i on też dymał co popadnie tak jak Aga rozwalała nogi przed każdym. On tych partnerek miał chyba nawet więcej niż Aga swoich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że Sławek wyląduje, po co innego by się pojawiał? :D Masakra, żeby ona chociaż jakaś ładna albo seksowna była, a ona jest taka prozaiczna, nie wiem na co miałaby tych facetów wyrywać taka kobieta w realu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zapomnieliście dodać do listy facetów Agnieszki tego lekarza, pediatrę, który był przed Januszem" Z nim NIE SPAŁA, więc on się nie liczy. Zanim się coś mogło na dobre między nimi zacząć, on wrócił do swej byłej, bo była z nim w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie spała z nim, ale gdyby na horyzoncie nie pokazała się jego była laska to by do tego doszło. Niemniej nie liczymy go jako jej fagasa bo tylko się spotykali. Zastanawiam się po jakiego wuja ma się pojawić nowy jakiś Sławek ?! Przecież jest Janusz, czy nie można go zostawić na dłużej?! Wkurzające jest to, że ona co roku zmienia partnerów. Scenarzystów chyba nieźle pogrzało, bo widać , że nie umieją jej wymyślić innego wątku to robią z niej szmatę. W ogóle śmieszne to, że taka szanowana rodzina ą i ę, a córka co rusz ma nowego gacha i nikt jej za plecami nie obmawia za to, nikt nir wyśmiewa, bo w realu by ją od kurw wyzywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
Ostatnio chciało mi się śmiać, gdy Janusz, Rafał, Ola i Aga popijali sobie alkohol. :D Kurczę, taki serial z misją! Powinni uważać, bo znowu Zośka im z krzesła zleci i będzie bubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę sobie czy Ola kiedykolwiek urodzi dziecko bądź zaadoptuje? Jakoś nie wyobrażam sobie jej w roli matki. No, chyba że Kaja Paschalska zaciąży, to wtedy może i Olę obdarzą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Barbara zajdzie z Felim w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka lepiej niech nie ma dziecka. Widać jaką by była matką jak bawi się z Zosią. Jest sztywna, nienaturalna. Niby coś tam próbuje z siebie wykrzesać, ale dziwacznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wolała żeby Olka miała już takie normalne życie, żeby wyszła za mąż i miała dziecko. Niby nudne, ale wcale nie, mogliby np. pokazać, jak ma dylematy, nie jest gotowa na dziecko itp. Ale skąd,zaraz pewnie będzie mieć nowego faceta. To już mogli lepiej Bożeny nie hajtać tylko jej faceta czy dwóch dać, byłoby naturalniej, a nie dwie seksbomby Agnieszka i Olka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby zrobić z Jaśka nawiedzonego emelemka, który za wszelką cenę chce zostać małym biznesmenem i zarabiać w strukturze sieciowej. Pasowałby do roli takiego sprzedawcy sieciowego z obłędem w oczach, który głosi farmazony o niezależności finansowej i dochodzie pasywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek powinien dowiedzieć się, że miał zostać wyskrobany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
To dobry pomysł, już słyszę te teksty Rafalskiego - "Jasiu, czasami ludzie tak się zachowują, musisz to zrozumieć", haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos Agi i jej facetów - jakie Wy macie nudne i uporządkowane życie skoro uważacie to za jakieś dziwne :) Co, poznaliście chłopaka w wieku lat 15, potem narzeczeństwo, studniówka, wspólne studia i ślub i dzieci? >) o maryjo jedyna..... ja też miałam z 8 facetów, wyszłam za mąż po 30stce i nie uważam się za jakaś puszczalską :) po prostu żyłam i życiem sie cieszyłam, wchodziłam w związki, które okazywały się do niczego, albo miałam jakieś krótkie historie....aż w końcu poznałąm faceta z którym chciałam już zostać na dobre i złe. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas obchodzi Twoje życie koleżanko ? A miej sobie i 800 facetów jak dobrze się z tym czujesz i Twojemu mężowi to nie przeszkadza, ale to nie ten topik to gadamy o KLANIE, a swoje seksualne życie opisz gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! A w ogóle o Adze gadamy, bo ona ma dziecko i ciągle zmienia facetów i to jest różnica!! Czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zupełnie z innej beczki, co się stało z Pedrem? wcześniej Barbara go chyba gdzieś za granicą poszukiwała, wynajmowała detektywów, potem był i się rozpłynął.. czy może mi coś umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła go, bo jego ciotki Meksykanki go porwały. Wątek generalnie naciągany, bo łatwo by można go zabrać bez pomocy detektywa przecież one nie miały żadnych praw do dziecka,więc nie wiem czmeu Barbara taką akcję odwalała. Chłopak się znalazł, mieszka z matką i tyle. Nie ma z nim jak narazie żadnego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak ten od Moni korzysta z toalety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
To pewnie dla niego banał - przecież umie zapiąć szereg małych guziczków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotulanka jest na dnie,czytaliscie?chleje,jest na garnuszku corki,w sklepie zebra i bierzena kreche...PATOLOGIA.wczorajsze gazety pisaly o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
Kogo to obchodzi? To jej prywatne życie, sama nie lata z tym do gazet i nie namawia się na "ustawki". Gazety powinny dać już jej spokój, to robi się niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkakatya
jakaż ta Olka naiwna, Bożesztymój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję poczytać ciekawe książki zamiast tabloidow. Większość z tego,co piszą jest bzdurą. Już od kilku miesięcy wiadomo,że się leczy,ale lepiej nie sprawdzać informacji tylko wymyślać głupoty i oczerniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście ,że doktorowa Koziełłowa upodabnia się do Kurowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka jets bardziej p**********a niż ustawa przewiduje! Normalnie oglądałam co dziś wyprawiała i się wkurzałam, bo ona jest normalnie głupia! Detektyw z doświadczeniem jej radzi coś, a ona woli swoje metody kuratorskie i myśli, że taą patologię zmieni jak pogrozi takiemu smarkowi palcem i poprosi, żeby się zmenił. Ona chyba naprawdę żyje w innym świecie. To po co w ogóle detektywa zatrudniła jak wszystko wie lepiej? Bolka mi w gruncie żeby nie żal. Ma nauczkę. Przypomniał sobie o żonie dopiero wtedy jak zmogła ją choroba, a tak to fikał z Halszą na całego. Dobrze mu tak, że ona go szantażuje, a Lub***h mógłby odpuścić z dobrymi radami, bo sam zdradzał Krysię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza
Dzisiaj Bolek narzekał, że Halszka go maltretuje psychicznie. Paweł namawiał go do przyznania się do zdrady. Kaśka słuchała muzyki z Leokadią, Leokadia uczyła ją tańczyć. :P Olka poszła z Bogdanem do domu tego chłopaka, który pracuje dla jej eks-szefa. Agatka znowu jęczała nad brakiem potomstwa i żaliła się Małgosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podoba od jakiegoś czasu Kaśka taka fajna z niej dziewczyna się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×