Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Animia

Co kupić chrześniaczce na roczek?

Polecane posty

Zabawek to ona ma... Ubranka - może, ale też szybko wyrośnie... Jakieś pomysły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKATAMJEDNAANIA
HMmm fotelik samochodowy taki doby i dla większego dziecka, Konik taki bujany np z chicco, a jak nie to może jakiś drobiazg i pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
śliczną sukienkę i komplet pościeli w bajkowe wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huśtawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKATAMJEDNAANIA
Hmmm albo rowerek no sama nie wiem, nie znam sytuacji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej podpytać się delikatnie rodziców dziecka co małej mogłoby się przydać, spodobać. Ja tak zawsze robiłam i robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam o czymś a\'la rowerek, ale w sumie to boje się, że się powtórzy. Może rzecyzwiście jakąś fajniastą pościel i jakiś ciuszek... Fotelik ma :). Dzięki bardzo:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestaraczka
Laptopa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saline pytałam w sumie... Ciężko im też chyba powiedzieć :). Ona malusia jest... Zabawek ma... Pieniędzy nie chcę dawać raczej. Może rzeczwiscie poszukam jakiejś fajniastej pościeli. Ale to taką na tapczanik czy jeszcze do łóżeczka (śpi w łóżeczku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe:D A już ma ciągotki do kompó :P. Szczególnie ostatnio upodobałasobie myszkę :). I piloty :P. Się skubana zczaiła, że jak się naciśnie to telewizor reaguje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje pieniadze, wszystko ma, wiec niech jej na konto wplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj kupuje zabawki:):) juz nie pamietam co bylo na jaka okazje ale wiem ze byl wielki pluszowy mis hot welles jakis zjazd dla samochodzikow i 10 resoraczkow bo ja akurat mam chrzesnika brat kupil furby dla mchrzesnicy ale wieksza juz byla. w sumie zabawki to taka rzecz ktora raczej sie nie powtorzy a dziecko ma z nich najwieksza radoche. ja ma tylko zakaz kupowania czegos piszczacego i zabawek z glosem bo brat ma dosc no i pisakow bo juz jedna sciane mu dzieci zamalowaly :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D... No wiecie... Na ostatnie Boże NArodzenie mała dostała ode mnie ten taki garnuszek klocuszek (czy jak mu tam) z Fsher Price (czy -ze) i się okazało, że chrzestny kupił dokładnie to samo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no też w sumie uważam, że dizeicaki powinny mieć radochę, tyle, że tam mała franca póki co chyba więcej bawi się jakimiś butelkami, serwetkami, gazetami niż swoimi zabawkami! :) I leżą takie... często z Fishera... :P Czekają na lepsze czasy :). Dzieciaki mają teraz za dobrze po prostu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie moj bratanek uwielbial odkurzacz. tlumaczenie ze fe brudne i nie wolno do buzi nic nie dawalo to brat kupil mu odkurzacz zabawke uwielbial go:):):) ja tez zawwsze mam problem bo juz wszystkie zanawki byly maja popakowane w wielkie pudla je i wyciagaja:) coz doszlam do wniosku ze 1-2 dni sie pobawia uciesz sie ze maja tak duzo:) a bratanicy podoba sie moja cyfrowka tera to juz nie wiemy co zrobic.:):) bo zabawek robiacych zdjecia nie ma:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś była jakaś zabawka ala aparat :D takie małe sprytne urządzonko które robiło niby zdjęcia i wychodzily takie malutkie naklejki :D a ja sama kiedyś miałam taki malutki aparacik, jak się przyciskało guziczek to zmieniały się obrazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście kupiłam jej łańcuszek ze złotka, taki porządniejszy. Bo stwierdziłam, że jeśli kupie zabawki, jakieś ubranka to i tak wyrośnie. A łańcuszek zostanie na dłużej bo z niego na pewno nie wyrośnie. Na początku zaczęłam odwiedzać sieciówki, ale ceny jak dla mnie to mają z kosmosu. Na szczęście udało mi się znaleźć jubilera na ul Dąbrowskiego 45 w poznaniu. Ekspedientki uprzejme, dobrze mi doradziły, a co ważniejsze od razu zapakowały mi prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×