Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

minimoniu - nie martw sie !! na pewno bedzie dobrze z babcie ❤️ antello minimonia ma racje, nie katuj sie lnem niepotrzebnie - bo jest obrzydliwy...:) buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, bo chciałam już się szpikować tymi ziółskami. Odłozę to na sezon letni. Folik biorę, ale nie witaminkę E. Musze sobie kupić dzis w aptece. Moniu napisz co u babci. Trzymam kciuki, zeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slonecznie 🌻 janeczko-jak tam polowanie weekendowe :P ? emilko - jak tam?? bronisz sie przed @ ?? ja narazie sie bronie, bo nie przylazla, ale zobaczymy jak dlugo:P buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , troszkę się nie odzywałam ale tak mi jakoś smutno było. Tak wiele rzeczy trudnych się wydaje i to moje życia coś mało poukładane jest.I nie chodzi tu o relacje między nami . Z tym sobie radzę, chociaż bywają spięcia. Ale dziecko a nawet dzieci chciałabym mieć pomimo wszystko. I wierzę ,że tak będzie i się dobrze ułozy. minimoniu......życzę zdrówka twojej babci. Ja to mimo wszystko coś tych ziółek boję się pić. Po tym co jak pani w sklepie zielarskim powiedziała mi ,że jak jest u mnie z hormonami jest ok to pijąc ziółka wiele się może rozlegulować. I nie poleciła mi ziółek. Piję za to len na śluz. Ten o smaku pomarańczowym wyjątkowo przypadł mi do gustu. Jest po prostu dobry. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy wszystkie bierzecie kwas foliowy? Jesli tak to jak długo? Podobno, jak długo sie bierze to wypłukuje z oragnizmu magnez i potas. Tak powiedziała mi koleżanka, która brała folik długo, chyba ponad rok, albo coś koło tego. Bardzo drżały jej ręce. Poszła do lekarza homeopaty i to od niego miała takie informacje. U mnie też to drżenie czasem występuje, ale nie wiem, czy to brak magnezu czy zwyczajne nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! z babcią trochę lepiej, ona zawsze musi coś odwalić... w zyciu nie znałam tak skromnej i cichej kobiety. jak jest chora to nikomu nie powie zeby \"kłopotu nie robić\", leczy się sama i w rezultacie zawsze po miesiącu choroby ląduje w szpitalu. a nawet jak juz tam lezy to tez sie na nic nie poskarzy tylko będzie cierpiała w milczeniu. skutkiem tego wczoraj cały dzien wymiotowała, niesamowicie bolała ja głowa i brzuch- prawdopodobnie miala zle dobrane leki, ale przeciez nic nie powie pielęgniarce. moja mama u niej siedziała i zrobiła porządek- zawołała lekarzy i jak jej zmierzyli ciśnienie to miała ok. 200 na 100!!! zgroza. ale dziś juz lepiej. mam nadzieje ze szybko wroci do formy bo jest kochana! z tym kwasem foliowym to u mnie roznie bywa, często zapominam. ale nie słyszałam nigdy o przedawkoani ani o złym wpływie na organizm jak sie go długo bierze. jakoś niedawno powstał nawet pomysł( ale nie wiem czy juz to wprowadzili) ze kwas foliowy bedzie dodawany do mąki, zeby każdy jedząc pieczywo uzupełniał sobie jego braki w organizmie. wiec nie sądzę zeby on coś szkodził. a co myslicie o braniu witamin dla kobiet w ciązy? ja się nad tym zastanawiam, kupiłam prenatal i teraz stoi niepotrzebny, więc moze zacznę brać juz teraz? w sumie nie odzywiam sie jakoś specjalnie zdrowo więc witamin raczej nie przedawkuję. dziewczyny, zaktualizujcie tabelke bo juz nie wiem kto kiedy nie-czeka na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL no i bede miala zagwozdke ktory cykl starań wpisać jak juz bede mogła działać. 1 czy 6? a moze jeszcze coś innego?wtedy udało się w 5, ale potem jest jakaś 2 miesieczna przerwa...co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie dzieje z clotką? malineczka tez sie dawno nie pokazała, dziewczynki, wracać!! tesknimy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki! Kruchutka,to widze,ze u ciebie juz jakas radosnie podejrzana sytuacja hihi...A ja to sie przeliczylam,bo jak wiecie przestalam zupelnie liczyc te dni cyklu.No i okazuje sie,ze planowo powinnm nie miec @ 19 dopiero.Ale mysle,ze dostane niestety.Wszystko na to wskazuje...Kto wie,moze moim przeznaczeniem jest miec tylko jedno dziecko?...Zaluje tylko,ze tak pozno zaczelam sie o to drugie starac.No ale kto wiedzial?Gdybym mogla przewidziec,ze beda z tym takie trudnosci to zaczelabym juz miesiac po porodzie heheee.. Takie to zycie skomplikowane i niesprawiedliwe... No ale dosc marudzenia! Dziewczyny wracac na lono topiku i pisac,pisac! Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym się starała jakis dwa lata temu. Ale miałam nadzieję ,że jak jedno bez żadnych problemów, to drugie jak najbardziej też mi się uda. Nie ma tak dobrze. Chociaż jak patrzę na moją 45 letnią sąsiadkę, która niedawno urodziłą swoje czwarte dziecko to mam jakiś taki zal do losu. Wiecie ja mysle, ze u tej sąsiadki to musiała być wpadka, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach, w takim wieku i trójce prawie dorosłych dzieci nie decyduje sie na kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antello, masz juz dziecko? nie wiedziałam, fajnie ci :) ja poki co mam dziecko \" służbowe\", ale ją bardzo kocham. dzis mała się przytulała do mnie, i własnie jej pokazywałam jak bardzo ja ciocia ( czyli ja) kocha, a ona mi szepneła do ucha...: gile mam :) za grosz romantyzmu nie ma w dzieciakach teraz :) przy okazji osmarkała mi ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spodziewam sie rewelacji tylko malego poslizgu tej malpy, wrrrrrrrrrr!!!! dzisiaj rano mialam jeszcze tempke 37,0 zobaczymy jak bedzie jutro...jesli sie utrzyma to bedzie mi baaaaardzo milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda watpie zeby sie utrzymala, bo progesteron nie daje mi zadnych zludzen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchuniu a ja trzymam kciuki zeby ta temp. ci nie spadła Moniu, z tymi gilami to było dobre. Ale się uśmiałam. Tak, tak, mam dziecko, ale spójrza na mój wiek. mam 35 lat a dziecko 3 letnie. zostało mi jakieś dwa, góra trzy latka na nastepną dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy wierzyc, że będzie dobrze kochane:D - bo na pewno bedzie 🌻 moja siora tez ma dwoje prawie doroslych juz (!) dzieciakow...szybko zabrala sie za robote, a teraz ma czas na wszystko, co tylko przyjdzie jej do glowy:P cieawe ja ona to zrobila...:Ptez miala jakis problem z hormonami, ale kompletnienie odbilo sie to na jakims czekaniu na dzieci...to bylo cos w rodzaju: mowisz i masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko,moj maly w czerwcu skonczy juz 4 latka.Calkiem duzy juz chlopak z niego i b.samodzielny.Ale na szczescie lubi sie jeszcze poprzytulac.Ja jestem jeszcze rok od ciebie starsza,moja kochana!Wlasnie w swieta stuknelo mi 36 lat! Kruchutka,trzymam kciuki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc staruszki :P Kochane nie marudzic, tylko brac sie do roboty. Dziewczynki kochane, powiem Wam, że strasznie jestem niecierpliwa, już bym chciała byc w tej ciązy.Dzisiaj widziałam oblężenie kobiet w ciązy, doslownie jakby wypuścili je z jakiegoś ośrodka latwego zachodzenia :) Gdzie się nie obejrzałam tam dziewczyna w ciązy, bardzo płodny rok :D Kurczę, też tak chcę. Ja tak odkładałam ciążę, bo praca, bo dom, bo.... ale teraz moje hormony wala po łbie, koniec czekania i zastanawiania się bo jak nie teraz to kiedy. jak bedę po 40? Za tydzień wizyta u nowego gin. i mam nadzieję, ze coś ruszy z moją ciążą, może sprawdzi hormony, obejrzy jajko, jednym slowem licze na cud :) Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc staruszki :P Kochane nie marudzic, tylko brac sie do roboty. Dziewczynki kochane, powiem Wam, że strasznie jestem niecierpliwa, już bym chciała byc w tej ciązy.Dzisiaj widziałam oblężenie kobiet w ciązy, doslownie jakby wypuścili je z jakiegoś ośrodka latwego zachodzenia :) Gdzie się nie obejrzałam tam dziewczyna w ciązy, bardzo płodny rok :D Kurczę, też tak chcę. Ja tak odkładałam ciążę, bo praca, bo dom, bo.... ale teraz moje hormony wala po łbie, koniec czekania i zastanawiania się bo jak nie teraz to kiedy. jak bedę po 40? Za tydzień wizyta u nowego gin. i mam nadzieję, ze coś ruszy z moją ciążą, może sprawdzi hormony, obejrzy jajko, jednym slowem licze na cud :) Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was🌻 Mialam byc z Wami w weekend, ale jak juz sie przysiadlam do kompa to mi cos internet zwariowal i albo nie moglam wejsc na topik albo nie moglam nic napisac:( Dopisuje sie do tabelki, mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko:D nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05...............warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki 🌻 no, niezawodna jest ta moja malpa:P zawsze moge na nia liczyc, nawet jesli tego nie chcę....:P tempka spadla, i jest ok. 36,7 bleeeeeeeeeee! co tam u Was kochane?? taki ladny dzien, az szkoda w pracy siedziec - wolalabym na sloncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się martwię, bo znowu pobolewa mnie w lewej pachwinie. wcześniejsze usg nie wykazało niczego niepokojącego w jajnikach. Ale przy badniu moczu wyniki nie były dobre i było chyba białko w moczu. Muszę powtórzyc badanie moczu i iść z tym do lekarza. Próbowałam na własną rękę jakieś urosepty i inne ale to nic nie dało. I ja poprawię tablekę, bo to już wkrótce owulacja a i majowa NIE@. nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.05---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja siepoprawie w tabelce...nie chce, ale musze :P domeniczko - nie martw sie!! powtorz badanka i do gina. A tymczasem pij duzo wody ze spora ilością cytryny lub sok żurawinowy. Na pewno nie zaszkodzi:) a może pomoże!!!! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, jeszcze raz tabelka, bo zapomnialam zmienic magiczna liczbe staranek...ktora bezczelnie mi urosła :P, bleeeeeeeeeeeeeeee!!! Acha, i gdzie jest nasza CLOTKA ??????????????????????? nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------7------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28-------przerwa---------01.05---------- -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×